Forum Polityka, aktualnościKraj

O czym pamiętać organizując konkursy i loterie

O czym pamiętać organizując konkursy i loterie

Wyświetlaj:
jedrzejgalecki / 217.41.7.* / 2015-10-14 14:01
Witam

Wiem, ze to jest stary post ale mam jedno pytanie. Czy jezeli jest organizowany konkurs do ktorego udzialu niezbedne jest zakup towaru firmy ktora konkurs organizuje ale nagroda nie jest przydzielana losowo tylko zalezy od umiejetnosci uczestnikow to czy jest to konkurs czy juz loteria.
szymi84 / 2013-09-01 07:43
Witam, mam kilka pytań...
W jakim terminie organizator, konkursu czy też loterii powinien udostępnić regulamin. Czy jeżeli konkurs ogłosił wcześniej a regulamin udostępnił w momencie startu konkursu. Czy to jest w porządku? Czy jeżeli umieścił taki punkt, czy to nie jest już loteria i jak to zmienia sytuację? Czy jest podstawa do reklamacji? Nie dotrzymał ustanowionego w konkursie czasu zadawania pytań padło więcej pytań w czasie jednej h co mnie zmyliło i nie udało mi się poprawnie odp. Czy mam podstawe do reklamacji i czego mogę oczekiwać jako rekompensaty. Główne nagrody miały wartość 2600zł szt. x 11szt
szymi84 / 2013-09-01 07:52
2. W przypadku jeżeli żadna z Odpowiedzi nie jest prawidłowa lub prawidłowa jest tylko część Odpowiedzi, Komisja Konkursowa po identyfikacji Odpowiedzi prawidłowych, dokonuje wyboru nadesłanych w pierwszej w kolejności Odpowiedzi jej zdaniem najbliższych Odpowiedzi prawidłowej, tak aby łączna ilość nagrodzonych Uczestników w zakresie danego Pytania wynosiła 11 (jedenaście).
2 . Pytania będą się pojawiać w czasie trwania Konkursu, przy czym nie więcej niż jedno w każdej godzinnie jego trwania.

Najnowsze wpisy