o lubawie i ogolnie

czarny / 2006-05-22 19:08
hej,

czytam info, wasze komentarze i wszedzie lament. faktycznie, za ciekawie to nie wyglada, ale.......no wlasnie. siedze troche w lubawie, dzisiaj 10 % w plecy, hmmmm........z drugiej strony jest to dobry moment na kupno. mysle, ze ten papier mimo ogolnej kichy pojdzie w gore. spolka ma co robic, zacznie sie handel pp i najgorzej to nie wyglada......
sam juz nie wiem co o tym sadzic, czytajac brydzie widze skrajne hertzklekoty, ale ja mam jeszcze jakies nadzieje, przynajmniej co do tej lubawy.........takie psieczucie.

any comments ?
pozdrawiam
Wyświetlaj:
GoG / 87.204.191.* / 2006-05-27 10:50
Ja mam Lubawe i bede ja trzymal az przyniesie mi zysko ktory mnie interesuje.Mysle ze to nastapi juz w czerwcu :)
rdom / 2006-05-23 08:55
Już teraz widac że "Lubawa" zainteresowała "zaklinaczy węży" czyli tych którzy przy pomocy podpuchy grają na zniżkę kursu. Ja nie mam ale i tak bym trzymal. Mam za to pewien bank, który chyba znowu poleci. Ale po ":batach" jakie dostałem wczoraj, nie może być juz o wiele gorzej. Więc poczekam na dalszy rozwój sytuacji.
paweł.f / 83.7.235.* / 2006-05-22 22:24
ja trzymam,spadek dziś był spory,ale nie zauważwłem jakichś powalających na kolana obrotów, tylko ta "ogólna sytuacja na rynku" niepokoi
to samo polnord.

A właśnie,co myślicie Panie i Panowie na temat polnordu?
izrael / 2006-05-28 01:15 / Tysiącznik na forum
ja chce kupic w poniedzialek za cos kolo 50 tysiecy. tez mam przeczucie. tylko faktycznie mnie zastanawia dlaczego nie rosnie?? spasc raczej juz gwaltownie nie ma z czego. najwyzej sprzedam jak sie troche odbije i na waciki z 3 tysiączki będzie.....

Najnowsze wpisy