Forum Polityka, aktualnościGospodarka

O ZUS bój to będzie ostatni

O ZUS bój to będzie ostatni

MAXX / .* / 2004-11-03 08:40
Komentarze do wiadomości: O ZUS bój to będzie ostatni.
Wyświetlaj:
xxxxxx / .* / 2004-11-04 11:05
Polacy-ruszcie do dzieła aby was nędza nie pochłonęła bo ciśnie was do mogiły gdy nie użyjeciesiły a lepsze czasy tylko będą się śniły-Biorą was w pazury przerużne szczury -to ze wschodu to z zachodu a wy ciągle schniecie z głodu-NU-DO-PRZODU=itd.itd.fr.wł.
Marta / .* / 2004-11-04 11:10
Do xxxxxx. Czemu piszesz w 2. , a nie w 1. osobie liczby mnogiej?
xxxxxx / .* / 2004-11-04 11:24
Brawo-jest skutek-NO-jadę na tym samym rozpadającym się wózku -Zatem ile jeszcze trzebaaby-w końcu była jednomyślność w NARODZIE. pozdrawiam.
Berentz / .* / 2004-11-04 10:56
Policzyłem swoje przychody za 2004 - jest ch...marnie, ale jednak składke ZUS będę płacił wyższą niż teraz. A zanosi mi sie, że stracę głównego odbiorcę (pada) i nie koniecznie trafię podobnego. Prcownika zwolnię (i co on zrobi bez pracy?) Obliczyłem, że za styczeń i luty zapłacę, ale potem - kicha. Więc jak przyjdzie wezwanie z ZUSu to im powiem - kicha. Jak przyślą mi komornika i zabierze mi maszynerię - to nie bedę miał szansy na zarobek. I co na to moje państwo polskie? Na kuroniówkę nie da rady (samodzielny przedsiębiorca), za stary na etat do kogoś (50 lat), zresztą roboty nie ma. Co mam zrobić ze sobą? Co ma zrobić tysiące takich jak ja? Nasi posłowie zamiast na gwałt obniżać podatki - wszelkie - bo rynek wewnętrzny umiera, ludzie nie mają roboty i niebawem wyrzuc ich z mieszkań na bruk - będą teraz podnosić ZUS? I to ci "wrażliwi na biedę" socjaliści? Z czego mamy żyć? Czy mamy wyjść na ulice i strajkować?
antypater / .* / 2004-11-04 10:53
ZUS do likwidacji!!! Rząd Belki do natychmiastowego rozwiązania się. On szkodzi Rzeczpospolitej Polskiej.
Wściekły na rząd RP / .* / 2004-11-04 10:19
ZUS, Sejm i inni w rządzie to stare pryki oszuści i złodzieje. Szukają wszędzie pieniędzy aby tylko nie w swojej kieszeni.Niech zaczną oszczędzać od swych napchanych portweli a małe firmy niech zostawią w świętym spokoju. ZUS to jeden wielki moloch, który zatrudnia niełuków, obiboków itp.
XXXXXX / .* / 2004-11-04 10:12
Z-organizowane U-zbeckie S-ukin syny-Rozliczymy was zgodnie z prawem-sprawę poprowadzi sędziaAleksy Kałasznikow ser.nr.uprawnień-KBKAK-7-62
ann / .* / 2004-11-04 09:09
Jestem za a nawet przeciw - Zespół Upiornych Sępów (zus) z latającymi ,,orłami" rządowymi nad padliną jaką wszystkim fundują - czyż nie jest to interesujący scenariusz do filmu akcji? Żałosne, ale niezwykle realistyczna to wizja, dlatego popieram wszystkich rozsądnie myślących
anka / .* / 2004-11-04 08:36
ZUS to największy legalny złodziej w historii Polski. Jego działalność powinna być bardziej kontrolowana. Co będziemy mieli z tego, że zapłacimy większe składki.Jak zwykle tylko same straty! Jestem oburzona. Czy znajdzie się ktoś odważny kto zrobi z tym porządek?
czytelniczka / .* / 2004-11-04 08:52
Sądzę ,że należy zacząć od redukcji pracowników w ZUS z których znakomita większość jest niedouczona,nieuprzejma i ma raczej małą wydajność pracy, następnie niedouczonych lekarzy orzeczników. Na koniec przyjrzeć się wydatkom ZUS .Sądzę że poczynione oszczędności wystarczą .
czytelniczka / .* / 2004-11-04 08:52
Sądzę ,że należy zacząć od redukcji pracowników w ZUS z których znakomita większość jest niedouczona,nieuprzejma i ma raczej małą wydajność pracy, następnie niedouczonych lekarzy orzeczników. Na koniec przyjrzeć się wydatkom ZUS .Sądzę że poczynione oszczędności wystarczą .
czytelniczka / .* / 2004-11-04 08:52
Sądzę ,że należy zacząć od redukcji pracowników w ZUS z których znakomita większość jest niedouczona,nieuprzejma i ma raczej małą wydajność pracy, następnie niedouczonych lekarzy orzeczników. Na koniec przyjrzeć się wydatkom ZUS .Sądzę że poczynione oszczędności wystarczą .
Czytelnicza / .* / 2004-11-04 07:54
zamiast podnosić składki Zus podnieście minimalne wynagrodzenie bo ilu pracodawców oszkuuje płacac składki od najniższego wynagrodzenia a reszte płaci po za umową czyli poszerzajac szarą strefę
zła / .* / 2004-11-04 07:15
jeśli to w trosce o moją emeryturę - to wybieram (tak jak w Niemczech) ulgę podatkową za odkładanie na prywatnym koncie emerytalnym. A jeśli wysokosć składki ma zależeć od dochodu za poprzedni rok - to jak większość, muszę go sobie szybko zmniejszyć po prostu, jeszcze kilka dni do końca roku jest.
UczciwytznGlupek / .* / 2004-11-04 00:53
" uzależnienia wysokości składek na ubezpieczenia społeczne płaconych przed przedsiębiorców od uzyskanego w roku poprzednim dochodu "Nawet mało inteligentna osoba dojdzie do wniosku, że wpływy z podatku drastycznie się zmniejszą ( by nie przekroczyć progu)
jolus1 / .* / 2004-11-03 23:41
Znowu dają popalić takim małym sklepikom jak mój . Mama jednego pracownika - płace juz prawie 1000 złociszy za mnie i za siebie - pozwoli//c sobie nie moge na L4 bo ... przeciez musze pracownikowi zapłaćić za moja absencje - rany co oni z nami chca zrobić - dajcie nam prawo wyboru !!!!!!! Ta instytucja czy inna - a mu co ? mamy coś do gadania????????!!!!!!!! Nic zupełnie nic!!!!!!!! Jestem przeciw !!!!! w innym wypadku moja "firma" legnie w gruzach
dzeku / .* / 2004-11-03 21:09
Jakakolwiek złotówka wpłacona do jakiejkolwiek instytucji powołanej przez ziemniaczano-buraczaną rzeczpospolitą prowizyjną będzie zmarnowaną. Trzeba bronić się wszelkimi sposobami przed państwem okupującym obszar geograficznej Polski i zadbać samemu o siebie. Polska, to faktycznie bękart traktatu wersalskiego i nie wiadomo po co istnieje. Mnie w każdym razie nie zalezy, aby być obywatelem tzw państwa polskiego. Wystarczy mi, ze jestem Polakiem.
wanam / .* / 2004-11-03 23:25
dzeku! publiczne znieważanie Rzeczypospolitej Polskiej to przestępstwo. Może czas wziąć się za tych co na tym forum używają słów typu bękart w odniesieniu do Polski.
wanam / .* / 2004-11-03 23:16
Żadne najbardziej słuszne oburzenie NIE DAJE CI PRAWA PLUĆ NA POLSKĘ, tym bardziej cytując psa mołotowa.
Krzysztof / .* / 2004-11-03 22:36
Ja się oczywiście ze wszystkimi osobami zgadzam co mówią że lepiej by było żeby samemu zadbac o swoją finansową przyszłość dlatego kożystam z wszelkich mozliwych sposobów ominięcia płacenia ZUS-u pełnego od swojej firmy.Powinno być tak jak w Niemczech, że przedsiębiorcy i firmy małe nie mogą należeć do państwowych ubezpieczalni tylko muszą same sobie zadbać o "emeryturę". Znacznie lepszym rozwiązaniem jest zainwestowanie w gospodarkę tych pieniędzy przez np. programy inwestycyjne oparte na funduszach inwestycyjnych co daje nam znacznie większe kożyści.finansowe niż te wypracowane przez ZUS
zaradny / .* / 2004-11-03 20:22
Wszyscy nie poruszacie temetu dlaczego oni sie tak martwia o te nasze emerytury/dlaczego taka cholerna troska/, a my chcemy tylko takie na jakie sobie zaplacimy, a najlepiej wcale tylko niech nas zostawia w spokoju, my sie o siebie zatroszczymy najlepiej
banita / .* / 2004-11-03 20:54
Nie wiesz dlaczego, ponieważ, chcą nas uszczęśliwiać na siłę, jak to zwyczajne komuchy. Tow. Stalin dał im wytyczne i trudno im się przestawić na demokratyczne tory.
darek / .* / 2004-11-03 20:03
Dzięki Arek! Jeśli pomysł naszych rządzących "ekspertów" przejdzie - już rezerwuję miejsce u Ciebie w chacie. A sądząc po pomysłowości i przygotowaniu merytorycznym naszych ekspertów - 'tfu' - ze "służby cywilnej" i innych geniuszy - masz już chyba kolejkę i możesz żyć tylko z wynajmowania chaty. Gratuluję pomysłu!!!!!!
banita / .* / 2004-11-03 20:02
Pomysł Arka mi się podoba chętnie zamelduję się w jego chacie, a tym paralitykom z Rządu nic nie dam, ani złamanego grosika. Emerytury dla przedsiębiorców i tak są niepewne. Podejrzewam, że przede wszyskim rzad chce zapewnić pieniązki dla byłych ubeków, esbeków i innych urzędasów.

Najnowsze wpisy