Forum Polityka, aktualnościGospodarka

O ZUS bój to będzie ostatni

O ZUS bój to będzie ostatni

MAXX / .* / 2004-11-03 08:40
Komentarze do wiadomości: O ZUS bój to będzie ostatni.
Wyświetlaj:
Marta / .* / 2004-11-03 19:51
A ja myślę , że większość sejmowa wykaże się rozsądkiem i , brzydko mówiąc , "uwali" ten projekt. W/w podwyżki krajowi nie uratują życia , a jedynie doprowadzą do tego , że ci bardziej przedsiębiorczy znajdą drogę ominięcia płacenia , a "Polak potrafi". Unia czeka na fachowców każdej branży . Arek ma pomysł i inni na pewno też. A zresztą :jaki sejm , takie ustawy . Co uchwalą , to na nich też się odbije odbije . A może jest tak , że musi być tyle krzyku ,żeby w końcu nie uchwalić , wtedy my , przypadkowe społeczeństwo , docenimy w następnych wyborach , co sejm dobrego dla nas zrobił.
ody / .* / 2004-11-03 11:45
Naród widzę się poddał. Czekamy na Napoleona Juniora co nie? Tylko On przerobi ZUS na mięso
arek / .* / 2004-11-03 10:52
jeśli rozwiązanie rżądowe przejdzie to ja kupuję chatę na słowacji ,wymeldowuję się z tego kraju i melduje w chacie na słowacji .działalność będę prowadził na terenie całej unii (hehe czyli tak naprawdę tu gdzie i teraz).w związku z tym będę płacił podatek doch .(19 procent liniowy a nie 30-40-50 albo i 70 %)oraz "zus" w miejscu zamieszkania czyli na słowacji (ok 250 zł stały ). i co pan zrobi panie pater ?widzi pan tu gdzieś haczyk ?powiem więcej -wszystkich chętnych będę meldował w swojej chacie na słowacji (drobna opłata 50 zł miesięcznie )a więc uciekną przed zusem nie tylko ci których stać na chatkę na słowacji ale i ci których nie stać ale mają odwagę.radzę to przemyśleć bo cierpliwośc ludzka jest na wyczerpaniu.
aleksander / .* / 2004-11-03 19:55
arekm ma rację, jeżeli tak pojdzie jak teraz to ja otwieram firme w niemczech, gdzie koszt prowadzenia dzialalnosci wynosi miesieczneie (minimalnie 5 eur - konto bankowe oraz 15 - 25 eur ksiegowa) bede robil dokladnie to samo co do tej pory i koszty zmaleja ogromnie. Pozatym tak powinien zrobic kazdy Polak ktory uwaza się za patryjote ! :) W mysl idei Polak potrafi... Jezeli nasze kochane Panstwo uwaza, ze bedzimy pracowac na pijakow, leniow i malzenstwa ktore rozpadaja sie specjalnie po to zeby dostawac zasilki , to ja powiem z cala odpowiedzialnoscia ze nie czuje sie Polakiem tylko Europejczykiem i nasz kraj (pod katem prowadzenia dzialalnosci gospodarczej i placenia"glupich wrecz oplat" mam gdzies !
tracący nadzieję na poprawę w Polsce / .* / 2004-11-03 10:14
mam nadzieję, że absurdalność niektórych pomysłów, a w szczególności takiego, zostanie wynagrodzona przez wyborców, choć w Polsce wszystkiego możemy się spodziewać. Nigdy nie wiadomo co tak na prawde wpadnie do głowy, "ELICIE" rządzącej, aby tylko wywiazać sie ze zobowiazań. Przerażajace jest to że nie mają oni żadnych pomysłów na prawdziwe zarabianie pieniedzy do budzetu, a jedynie Łupic i Grabić jednak już nie ma z czego, a zaraz to bedzie tragicznie. Wystarczy spojrzeć na obecna sytuację gospodarczą w Nemczech, które zwijają się powoli od środka. Uważam, że mamy bardzo zdolnych intelektualistów ale nikt ich nie słucha, a jedynie plan POLITYCZNY jest ważny, reszta przy okazji!!!
MAXX / .* / 2004-11-03 08:40
Istnienie ZUSU w obecnej postaci to paranoja a wzrost skladek to zbrodnia na przedsiebiorcach polskich dlatego nie wierze w zadne podwyżki.........odrobina rozumu w poslach jednak musiala pozostać.
ENDI / .* / 2004-11-07 19:19
YO! W NASZYM RZĄDZIE TYLKO SIĘ KRADNIE I OSZUKUJE SZARE SPOŁECZEŃSTWO. POLITYCY KRADNĄ, CZAS TO UKRÓCIĆ, CZAS ŻEBYŚMY WSZYSCY WZIĘLI SIĘ ZA NASZ WŁASNY LOS. CZAS ZAKOŃCZYĆ TEN PROCEDER JEDNEGO WIELKIEGO OSZUSTWA. PROPONUJE ZAŁOŻYĆ WŁASNĄ PARTIE.... MOŻE TO BRZMI ŚMIESZNIE ALE CZAS DZIAŁAĆ... NIE LUBIE PATRZEĆ JAK MI ROZKRADAJĄ CHLEB. ODZWIERCIEDLENIEM POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA JEST SYTUACJA : KRADNIE KTOŚ MÓJ WŁASNY CHLEB A JA NA TO: CI ZŁODZIEJE SOBIE JAJA ROBIĄ NIEDŁUGO PRZYJDZIE PO SAMOCHÓD. - I TAK BĘDZIE. ZAINTERESOWANI NIECH PISZOM NA MAILA czasdzialac@vp.pl Jestem młody i mam ochotę dokopać tym złodziejom... to jest realne wystarczą chęci i trochę poświęcenia. Politycy patrzą na nas i się śmieją - kurcze dokopaliśmy im już na max a oni nadal jakoś żyjom. No to kradnijmy dalej a co nam szkodzi i tak nic nam nie zrobią. WIĘC PISZCIE, ZGŁASZAJCIE SIĘ. KAŻDY KOMENTARZ MILE WIDZIANY... !!! BRAK SPRZECIWU TO AKCEPTACJA - WIĘC 99% LUDZI AKCEPTUJE WYBRYKI NASZYCH POLITYKÓW !!!
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy