Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Obama apeluje o "klimatyczne porozumenie"

Obama apeluje o "klimatyczne porozumenie"

Money.pl / 2009-11-04 08:24
Komentarze do wiadomości: Obama apeluje o "klimatyczne porozumenie".
Wyświetlaj:
zgred 2 / 153.19.47.* / 2009-11-04 09:05
Niech USA najpierw u siebie ograniczą "rozpasane" zużycie energii i podpiszą protokoły poprzednich konferencji klimatycznych
Licho_nie_śpi / 83.26.184.* / 2009-11-04 09:16
Np. Traktat z Kyoto. Powiedz przeciętnemu amerykaninowi że marnuje energię a jego v8 jest na złom to Cię zezwie i opluje niech Obama swoje podwyrko uporządkuje a potem dmie w tubę.
głupi jak polaczek / 77.253.84.* / 2009-11-04 11:35

to Cię zezwie i opluje

chciałbyś :-)))
dostaniesz kulkę w ten głupi ryj
Garand / 2009-11-04 08:24 / portfel / Bywalec forum
Kiedy w końcu te mądrale politycy przejrzą na oczy i uświadomią sobie, że nie ma czegoś takiego jak globalne ocieplenie wywołane działalnością człowieka...
Redukcja wysyłania do atmosfery CO2 nic nie da, bo ten gaz nie jest w stanie nic zdziałać. Największym składnikiem gazów cieplarnianych jest para wodna, która stanowi prawie 90% całości. I właśnie nagromadzenie pary wodnej i parowanie oceanów powoduje ocieplanie klimatu (takie zamknięte koło, bo im większa temperatura, tym mocniej oceany parują.)
Owszem ograniczenie zanieczyszczeń jest szczytnym celem - ochrona środowiska, ale nie można tego porównywać do katastrofy o jaką głoszą pseudoekolodzy i politycy. Chcą od nas jak najwięcej kasy wyciągnąć i niestety im to wychodzi.

Temperatury na Ziemi podlegają cyklowi podobnie jak gospodarka. No może przedziały czasowe spadków i wzrostów są "trochę" inne. Ciekawe co będzie, jak przyjdzie ludzkości zmierzyć się ze zlodowaceniem. Przemysł wtedy bedzie tak ekologiczny, że będzą dopłacać dla firm, które wydalają najwięcej CO2 do atmosfery, żeby powstrzymać lodowiec :D
głupi jak polaczek / 77.253.84.* / 2009-11-04 11:37
no popatrz, Garand dostaniesz Nobla :-)))
boś mądrzejszy niż wszyscy naukowcy świata
mat3422 / 91.193.208.* / 2009-11-04 09:33
Moje miasto jest tak zadymione i zanieczyszczone, że nie można oddychać.Najbardziej zanieczyszczają powietrze samochody (szczególnie te ciężarowe - 30-letnie Jelcze) oraz domki jednorodzinne (nie wiem czym oni palą w piecach, chyba oponami - tak śmierdzi).
Nie wiem czy zmiany klimatu wywołuje para wodna, czy coś innego. Ale wiem, że na pewno nie chcę oddychać tym smogiem, który teraz jest wszędzie.
Garand / 2009-11-04 09:40 / portfel / Bywalec forum
Owszem zgadzam się jeżeli chodzi o czystość powietrza i zdrowie.
Ale niech nie ściemniają o "efekcie cieplarnianym" bo to bujda!
Tak samo jak straszyli dziurą ozonową i okazało się, że to też ściema, bo ubytki w tej powłoce to rzecz normalna. Mimo to udalo sie klice ekologów nastraszyć społeczeństwo...
głupi jak polaczek / 77.253.84.* / 2009-11-04 11:39
dziura została zmniejszona dzięki wyeliminowaniu freonu, debilku !!!
Gryco / 195.238.227.* / 2009-11-04 10:29
Nie można zapomnieć, że niektórym pozwoliło też dobrze zarobić:) Teraz będzie to samo.

Najnowsze wpisy