Forum Polityka, aktualnościPolityka

Obietnice wyborcze Andrzeja Dudy. Prezydent zapewnia: Wywiążę się ze zobowiązań

Obietnice wyborcze Andrzeja Dudy. Prezydent zapewnia: Wywiążę się ze zobowiązań

Wyświetlaj:
akademik / 79.110.5.* / 2016-07-23 07:29
DOBRY NARCIARZ --ALE BEZ HONORU !!
OŚWIADCZENIE PRZED WYBORAMI BYŁO INNE !!
O D E J D Ę !!! --ale co potrafi robić --bo prawnik " niedouczony"
borucha / 89.73.104.* / 2016-07-22 18:53
Kiedy kwota wolna od podatku 7tys,sierpień ,miał się zrzec urzędu-CZEKAMY
Jarman / 31.42.12.* / 2015-08-14 22:45
Myślę, że trzeba podejść do sprawy spokojnie i logicznie, obietnice są ponad miarę, rozdawnictwo pieniędzy nikomu nie wyjdzie na dobre. Każdy normalny człowiek powinien zarobić na swoje utrzymanie.
Rodzenie dzieci to sprawa normalna, biologiczna a nie kontrakt finansowy. Zauważcie, że najwięcej dzieci rodzi się w grupach biedniejszych nadal, a właśnie ludzie bogatsi mają mniej dzieci, a cała ta emigracja zarobkowa to zupełnie normalne zjawisko- na zachodzie zarabia się lepiej i póki co to sie znacząco nie zmieni choćby Duda ziemię gryzł i razem z nim Szydło- potrzeba nam co najmniej jeszcze 20 lat aby dorównać zachodnim krajom- bądźmy racjonalni, nie dajmy się zwariować i omamić.
pozdrawiam - obywatel rozsądny
Krzysztof 2015 / 178.42.96.* / 2015-08-14 22:43
Wystarczy zaprzestac tracic miliardy w rozny sposob jak robila PO i kasa sie znajdzie. W 2007 roku byla nadwyzka budzetowa a efektywnosc opodatkowania wzrosla. Ale kto z lemingow to wie? Oni mysla ze sa madrzejsi gdy mowia tak jak oficjalna propaganda ze nie ma pieniedzy. Skoro nie ma to dlaczegoo PO rozbudowala mafie urzednicza i zbudowala autostrady za 300 proc ich faktcznych kosztow aby obdzielic sbckie firmy? Trzeba dotrzec do faktow lemingi!
lara / 83.6.158.* / 2015-08-14 13:17
powiem tak;sami wybraliście takiego prezydenta to teraz macie,jak można było nabrać się na jego nie realne obietnice.A podobno jesteśmy myslacym narodem!? Jest mi bardzo przykro za pan Komorowski przegral i to przez zaklamana propagandę m.in.przez kukiza.A duda jest dla mnie pionokiem tylko szkoda ze mu nos nie rosnie na jego kłamstwa.Wielkie podziękowanie dla prezydenta Komorowskiego za godne sprawowanie swego urzędu! a Dudzie i sobie zycze żeby te piec lat szybko zleciało bo nie mogę na niego patrzeć!
marek777 / 83.30.196.* / 2016-05-25 17:41
10 lat nie 5 przyzwyczajaj sie ja na Komora nie mogłam patrzec zezowaty stary analfabeta wstyd dla Polski było miec takiego prezydenta a Hanka masakra jak dobrze że już ich niema.najgorsza prezydentura od wieków.
SIUNIA761 / 83.30.196.* / 2016-05-25 17:34
Wybrałam Dude i jestem z tego zadowolona spełnia wszystkie obietnice brawo Duda.a ty sie nie odzywaj głabie POwski.
marta_jezyk / 2015-08-14 09:06
Nawet zagraniczne media pisza o tym, ze Dudzie, aby spelnic obietnice zabraklo by kadencji - nie mowiac o pieniadzach liczonych w setki miliardow. Jak im sie mowi, ze sie "nie da tego zrobic" PIS odpowiada - da sie da! - ale jak? - da sie da! Duda przypomina mi mlodego Pawlaka jak zostal premierem po nocnej zmianie. Tak samo nieogarniety...
zosieńka / 95.160.1.* / 2015-08-13 23:21
Do jasnej cholery. Jak Prezydent się nie wstydzi gadać takie głupoty. Są nagrania, gdzie wyrażnie mówi, że ZAŁATWI dla dzieci po 5oo zł. m, a teraz, że to powinien zrobić Rząd, bo on nie ma takich kompetencji. Naprawdę "głupi lud to kupił" i zagłosował na Dudę. No i teraz ma za swoje. Niech dalej wierzy we wszystko co "ludzie" Kaczyńskiego obiecują i zagłosują na te partię. Czy to znaczy,że Rząd PO PSL ma spełnić obietnice Dudy ?Tego przed wyborami nie mówił
efef716 / 88.199.92.* / 2015-08-13 23:12
"W każdym razie nie wyobrażam sobie możliwości przygotowania tego projektu bez bardzo ścisłej współpracy, bo to jest poważna kwestia finansowa. To też jest bardzo poważne wyzwanie dla państwa" - mówił. I tak miłościwie panujący nam prezydent zrobił wszystkich w dudka....A szydło dalej jedzie na tym pomyśle.....głupole przecież to łykną
gieniu / 178.219.99.* / 2015-08-13 21:49
jak nowy Prezydent będzie dążył, do zrealizowania swoich postulatów to i tak sukces, a rządu PEŁO, to ja już nie chce znać, oni to naobiecywali, ze ho ho i wała dostaliśmy, a stajemy się kolonią do której napływają towary z innych Państw, a nic się nie wytwarza, a wręcz nagle się nie opłaca i wszystko jest likwidowane itd itp, porostu, sprzedali się i tyle , a my za wszystko mamy płacić, co oni se tam wymyślą, aby nas zrujnować, więcej opłat niż pensji, to jest ciekawe, jak żyć!!! I ja im podziękuje, na pewno nie zagłosuje, na tych bezczelnych służalców unijnych, których nie obchodzą Polacy , tylko wspólny garnuszek unijny .
zbyszek421 / 37.190.171.* / 2015-08-13 21:30
Ten Duda laik w dziedzinie ekonomiczno-gospodarczej wykończy Państwo Polskie. Kieruje nim ktoś, któremu zemsta zaciemniła umysł i rozum
Polak974 / 195.205.152.* / 2015-08-11 18:31
Przestańcie gadać i bierzcie się do roboty !
Polak974 / 195.205.152.* / 2015-08-11 18:34
Korzystając z funduszy Unijnych zmodernizujcie infrastrukturę energetyczną i stwórzcie zakłady produkcyjne z rynkami zbytu. Państwo jest firmą na którą trzeba ciężko pracować.
spoko1 / 89.72.45.* / 2015-08-11 13:41
Panie Duda Panie Duda został Pan Prezydentem więc proszę o spełnianie obietnic które Pan obiecał i będę to Panu wklejał przez następne 5 lat żeby Pan przypadkiem czegoś nie przeoczył albo nie zapomniał . Oczywiście wszystkie obietnice spełniane bez podnoszenia podatków jak Pan wspomniał: To Panie Duda czas do pracy a jest co robić oj jest ja tylko z kronikarskiego obowiązku przypomnę co nam obywatelom Pan obiecał:
- dołoży na każde dziecko 500zł
- nie dopuści do zamknięcia ani jednej kopalni i nie zwolni żadnego górnika
- reaktywacja Stoczni w Szczecinie
- przywróci poprzednie widełki wieku emerytalnego zamiast 67/67
- (ubranka dla dzieci chce 0 stawki VAT) czyli zlikwiduje VAT8% (przepisy unii ubranka muszą mieć nałożoną najniższą stopę VAT w danym kraju) - obniży VAT do 22%, - da prace młodym i mieszkania socjalne na start jeśli założy rodzinę Program „Twoje mieszkanie”
- dźwignie pensje pielęgniarkom i w samej służbie zdrowia przynajmniej x2
- przewalutuje frankowiczów,
- zwiększy 3 krotnie kwotę wolną od podatku,
- podniesie renty i zwiększy emerytury,
- podniesie najniższą krajową do poziomu UE Polacy muszą godnie zarabiać,
- podwoi nakłady na polską naukę
- repolonizacja banków
- opodatkowanie hipermarketów i banków
- lekarz i dentysta w każdej szkole
- darmowe przedszkola
- obniżenie CIT z 19 do 15% dla najmniejszych przedsiębiorstw zatrudniających min 3 osoby
- stworzenie systemu obrony terytorialnej kraju z organizacji paramilitarnych
- konstytucyjna ochrona lasów państwowych
- będę stał po stronie utrzymania polskiej waluty tak długo, jak to tylko konieczne, by Polacy mogli żyć godnie i bezpiecznie
- będę bronił polskiej ziemi przed wykupem
- będę aktywnie działał na rzecz odbudowy nowoczesnego polskiego przemysłu dającego Polakom miejsca pracy i godne wynagrodzenia
- wyrównanie dopłat bezpośrednich dla rolników,
- polscy rolnicy powinni dostać należne im rekompensaty związane z embargiem rosyjskim
- zmian dotyczących tzw. ustaw śmieciowych.
- Odejście od kryterium zysku w służbie zdrowia, NFZ powinna być zlikwidowana, pieniądze na ochronę zdrowia przekazać wojewodom
- informatyzacja ochrony zdrowia
- sieć szpitali zapewniające pacjentom bezpieczeństwo.
- wzrost liczby lekarzy i pielęgniarek
- prawo rodziców do decydowania o edukacji swoich dzieci
- likwidacja gimnazjów, przywrócić 8- klasową szkołę podstawową i 4-letnie lice
- umacnianie polskiej kultury, instytucji jej służących - promowania treści, które dają poczucie dumy z naszej wspó - opłaty za usługi bankowe na takich zasadach i wysokości jak w innych krajach UE
- Bankowy tytuł egzekucyjny, przekleństwo wielu polskich rodzin, musi być zlikwidowany
- Zwiększenie popytu poprzez podniesienie płac, wsparcie eksportu
- program uruchomienia biliona 400 mld zł. na inwestycje, łącznie z funduszami europejskimi
- rozwój budownictwa mieszkaniowego
- Program reindustralizacji i odbudowanie polskiego przemysłu
- wycofanie się z paktu klimatycznego
- instytucje naukowe muszą zostać odbiurokratyzowanie
- pałac prezydencki będzie miejscem, gdzie na neutralnym gruncie mogą spotkać się przedstawiciele różnych grup społecznych - Będę Prezydentem, który nie unika trudnych sytuacji, który nie ucieka, jest arbitrem polska gospodarka musi być oparta na wolności działalności gospodarczej, własności prywatnej oraz solidarności, dialogu i współpracy partnerów społecznych - Powołanie Narodowej Rady Rozwoju
- Powołanie Rady Przedsiębiorczości
- sprawna i skuteczna dyplomacja
- stworzenie bezpieczeństwa energetycznego"
Panie Duda, Panie Duda, wiem że sporo tego jest, ale niech Pan się Panie Duda nie tłumaczy za 5 lat że Pana zapelcze polityczne wytrwało tylko 2 lata w Parlamencie, albo że ma Pan inne priorytety!!!
zapytajnik / 89.229.168.* / 2015-08-11 12:39
Panie prezydencie, jeśli już jesteśmy przy cystersach to był pan w Lubiążu?
Duda nie jest moim prezydentem.. / 87.210.55.* / 2015-08-11 10:10
Kto wybral tego goscia.??? Ta populistyczna zagrywka to smiech na sali, a najlepsze jest to ze wiekszosc ludzi uwierzy w to ze on to dobrze chce, tylko ludzie w rzadzie zli bo odrzuca projekt ustawy.
Kandydat / 91.215.34.* / 2015-08-11 08:11
Ja obiecuję że dam każdemu polakowi po sto tys zł { tacy już byli} wygram w wyborach bo takiej obietnicy nikt nie odrzuci , rząd musi moje obietnice spełnić i koniec. Ludzie rezerwujcie Mercedesy w salonach bo zabraknie !
Pośmiewisko na świecie już istnieje a to dopiero początek, będzie zabawa że jego mentor chyba zostanie w tyle .
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy