Forum Forum finansoweKredyty

Obniżenie marży kredytu w PKO BP??????

Obniżenie marży kredytu w PKO BP??????

Magda777 / 2007-10-23 10:54
W 2001r. zaciągnęłam kredyt walutowy w PKO BP pt.Własny Kąt w kwocie 100.000zł.Kredyt
został mi udzielony w euro na 25 lat w ratach malejących.Od tamtej chwili tj. od 05.2001
rata kredytu spadła o 130zł.tzn. z 1220 na 1090 zł.Miesiąc temu tj,21-09.2001wystosowałam do
banku prośbę o obniżenie marży kredytu ,odpowiedz otrzymałam wczoraj tj.22-10-2001.Odpowiedz
na moją prośbę brzmi tak cytuję;PKO BP S.A w nawiązaniu do Państwa pisma z dnia 21.09.2001
uprzejmie informuje,iż ze względu proceduralnych nie ma obecnie możliwości obniżenia marży
udzielonego kredytu mieszkaniowego.
Cz ktoś z Państwa spotkał sie już z
taką sprawą i mógłby mi pomóc ,wystosować kolejne pismo może bardziej "FACHOWE" sytuacja ta
bardzo mnie zirytowała i prawdę mówiąc nie rozumiem tego uzasadnienia już nie wiem co mam
robić,kredyt ten jest bardzo drogi . Przez te 6 lat spłaciłam już ponad 80 tyś. i nie
zalegam ze spłatą rat.
Iza Konsultant Money.pl / 2007-10-23 11:27 / Specjalista Money.pl
Witam

warto odwołać się od decyzji Banku.
W piśmie należy powołać się
- na dobrą współpracę z Bankiem (nie zalegała Pani ze spłatami)
- niewielką wysokość pozostałego do spłaty kredytu w porównaniu do wartości nieruchomości (Pani mieszkanie/dom jest więcej warte niż 6 lat temu, więc bank ma bardzo dobre zabezpieczenie kredytu)
- rynkowe oprocentowanie kredytów hipotecznych

Ponadto zawsze pozostaje opcja zmiany Banku. Jeśli pozostało do spłaty tylko 20 000, wybór dostępnych banków będzie mniejszy, ale jeśli mają Państwo inne kredytu, bądź planują np remont - można połączyć cele.

Zapraszam na nasze strony do działu PRODUKTY FINANSOWE:
http://direct.money.pl/kredytymieszkaniowe/0/0/ gdzie można kolejno zapoznać się z
ofertami poszczególnych banków.
Rozwiązaniem jest także wysłanie zgłoszenia zainteresowania ofertą kredytową,
formularz znajduje się na stronie:
https://direct.money.pl/zzk/zgloszenie.do
na podstawie przesłanych danych przygotujemy indywidualną ofertę.

Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: