Forum Forum inwestycyjneFundusze

obnizka stop przez FED rozwiaze problem

obnizka stop przez FED rozwiaze problem

krzysiek29 / 2007-09-18 12:40
wedlug mnie to raczej nie bo niby jak moze na krotko mete ale na dluzszy czas to stopy tak beda rosly a kredyty nie sa brane na rok tylko na kilkanasie kilkadziesiat czyli jednym slowem spekulacja i niezly cyrk sie zapowiada
Wyświetlaj:
cortez / 2007-09-18 23:15 / Bywalec forum
moim zdaniem rozwiąże na chwilę, będzie miało to efekt krótkotrwały. Poza tym traktując inwestycje długoterminowo nie przejmowałbym się tak bardzo. Czy za 5-6 lat będziemy pamiętać w ogóle czy FED obniżył czy nie, a jeśli tak czy o 25 czy 50pb?
Pytanie mam zatem takie do tych co się interesują i spekulują akcjami, funduszami - co zrobicie gdy FED nie obniży stóp?
cortez / 2007-09-18 23:49 / Bywalec forum
Pytanie nieaktualne, jednak FED obniżył i to 50pb.
Jutro czekają nas wzrosty i zieleń. Jednak w niedalekiej przyszłości może mieć to odwrotny skutek. Ja odbieram tą obniżkę jak syganał, że nie dzieje się dobrze i sytuacja jest nie najlepsza. Taki trochę desperacki ruch FED, jak myślicie?
krzysiek29 / 2007-09-19 09:24 / Uznany Gracz Giełdowy
jestem podobnego zdania ale troche zainwestuje dzis w subfundusze a pozniej uciekne w bezpieczne bo mysle ze niedlugo znow wrocimy z powrotem do spadkow
cortez / 2007-09-19 19:37 / Bywalec forum
Dobrze kombinujesz. Parasole to chyba najlepszy sposób na inwestycje przy tak niepewnej przyszłości rynku kapitałowego. Jak spojrzeć na mój porfelik, to opócz LM reszta moich jest pod parasolami. Najwięcej mam pod parasolem Uniona, pewnie dlatego że mają najszerszą ofertę wśród parasoli:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy