Forum W wolnym czasiePodróże

Oboz językowy w Anglii dla dziecka,

Oboz językowy w Anglii dla dziecka,

Ljack / 83.4.31.* / 2009-04-17 12:27
Witam, ccemy wysłac córkę na wyjazd językowy do Anglii. Zastanawiamy sie nad wyjazdem z firmy TEE http://www.tee.pl/Obozy-jezykowe-w-Wielkiej-Brytanii/Brighton-angielski-i-wypoczynek-miedzynarodowy-Oboz-Jezykowy.html . czy ktos z Was wysylal dziecko na obóz z ta firmą? Prosze o opinie. dziekuje
Wyświetlaj:
Hannata / 93.176.243.* / 2012-02-29 23:20
A widziałaś ofertę biura Almatur? Z tego co pamiętam, w samej Anglii mają organizowane obozy w czterech miastach (plus Malta). Wiem, że im zdecydowanie można zaufać, bo sama jeżdżę na wakacje z tym biurem.
A jeśli chodzi o obozy językowe, to fajne połączenie nauki z wypoczynkiem.
annkka / 212.76.62.* / 2012-02-27 08:47
zaskakująca oferta jest od Egida Travel (szkoła ze Śląska) egida.com.pl,bardzo przystępne ceny, w tym roku wysyłam moje trzynastoletnie dziecko (obozy od 13 lat), polecona oferta od znajomej.
emilia899 / 212.76.49.* / 2012-02-26 15:12
Być moze to jest tez dobry pomysł. teraz ja postawiłam co prawda na kursy jezykowe w Speak'up, ale wiadomo ze kazdy wybiera dla siebie to w czym sprawdza sie najbardziej.
ukallele / 80.238.108.* / 2012-07-16 15:05
I tutaj sie z Tobą zgadzam. Jednak kolejność powinna byc dokładnie taka, że najpierw kursy potem obóz. Wówczas to tak naprawde ma sens.
Małgosia1969 / 148.81.192.* / 2011-08-08 11:09
czy ktoś może mi aktualnie powiedzieć cokolwiek dobrego nt biura, które organizuje obozy językowe www.tee.pl

Będę wdzięczna za opinie.

Pozdrawiam
Małgosia
Agnieszka S. / 83.22.201.* / 2011-09-08 11:23
moje dzieci były w tym roku na przełomie lipca i sierpnia na obozie w Anglii, wróciły szczęsliwe. były jedynymi Polakami, na czym nam bardzo zależało. sam pobyt dzieci w Anglii oceniam rewelacyjnie.polecam takie wyjazdy rodzicom, którzy się wahają. opieka nad dziećmi, organizacja każdego dnia, efekty nauki to są plusy nie do przecenienia.warte tych pieniędzy. co do firmy TeE, jestem zadowolona z pomocy w wyborze oferty, na temat każdej oferty, dostałam pełen obraz - plusy i minusy. nie było ślepego zachwalania. sprawnie zorganizowane.nie mam porównania z innymi firmami podobnymi, myslę ze większość które sprzedają obozy w takich cenach prezentuje podobny, wysoki poziom obsługi klienta.

Również pozdrawiam
Aga
alicjabrach / 80.238.108.* / 2012-07-18 13:11
No własnie ja sama sie zastanawiałam ale jednak pomyslałam ze stacjonarne kursy jezykowe beda tutaj najlepszym wyjsciem. A za rok jaku juz troszkę sie poduczą jezyka to mysle ze wtedy wysle je na obóz.
angielski_ / 64.208.179.* / 2011-09-05 16:11
Polecam Kursy i obozy jezykowe w Anglii z EF. Maja ciekawsze oferty i atrakcyjne cenowo: www.ef.pl/ils. Powodzenia!
anitkao / 86.111.106.* / 2011-06-01 00:20
Niestety nic nie mogę znaleźc o tej firmie, może za mało szukam, ale jest już dość późno. Spokojnie mogę polecić za to obozy językowe z travel solutions. Dostali nagrodę za organizację obozów językowych, to jedna z lepszych firm. Moje dzieciaki były raz na takim obozie w Hastings. Odpowiednie było to, że angielski był na zajęciach + musiały się nim posługiwać w sklepach itd. Takie rozwiązania są najlepsze. Pozdrawiam
rozzalony / 83.22.204.* / 2011-06-29 12:16
Ten post od anitko to Typowy spam. Denerwuje mnie takie zasmiecanie forum przez pracowników i włascicieli firm. mam nosa i z ciekawosci wyguglałem sobie te firme tee, o której to anitko nic nie może znaleźc - ja mogę znaleźc bardzo duzo ;) sam szukam mozliwości wyjazdu córki na sierpien i dosłownie cały internet pełen jest spamu. i jedno wiem - spamerzy typu travel solutions, ok turs czy jakosc tak na pewno nie wzbudzają zaufania, szukając przed chwilą natrafiłem na chyba kilkadziesiąt postów zachwalających oktur chyba tej samej tresci co tu kilka poniżej.
Sodaa / 83.12.211.* / 2011-05-22 11:01
To prawda. Dziecko kompletnie nie znające podstaw nie może jechać za granicę na obóz językowy. Takie rozwiązanie sprawdza się, gdy już są jakieś podstawy wpojone. Utrwalamy wtedy już zgromadzoną wiedzę i głownie poszerzamy zasób słów. Dodatkowo przełamuje się barierę językową.

Zainteresowanych odsyłam do oferty BUT z Warszawy.
MartynaS / 31.63.150.* / 2012-01-09 10:42
Często jest tak, że dzieci nie chcą jechać na zagraniczny obóz językowy ale jest to presja rodziców albo otoczenia. Tego rodzaju wyjazdy są dość drogie (6-9 tyś) dlatego dobrze jest, jeśli dziecko wcześniej będzie miało jakiś kontakt z językiem, a dodatkowo przejdzie kwalifikacje na obóz. Ja w tym roku wysyłam dziecko do Anglii, ale młodsza jedzie na kolonię dla dzieci z językiem angielskim nad polskim morzem: http://obozy.perfectenglish.pl/kolonie-dla-dzieci-nad-morzem-2012/ i może za 2 lata pojedzie za granicę.
creativemoney / 2010-07-23 12:20
Ja niestety o tej firmie nie słyszałam, ale tez się zastanawiam gdzie możną by było posłać i z kim dziecko. Dużo fajnego słyszałam o OK-Tours, że obozy sa dobrze i profesjonalnie prowadzone a dzieci maja tak jak trzeba wszystko rozplanowane.
wojtyszko / 2010-05-11 17:34
polecam. Córka w tym roku jedzie z ta firmą do USA na obóz jezykowy z filmowymi zajęciami w Hollywood, drugi raz korzystamy z oferty TEE. w tym roku wybralismy sie do Katowic, zeby zapisac corke (rok temu wszystko internetowo) i mile bylismy zaskoczeni. nie tylko obsługą ale i biurem (wystroj). widac klase. zarezerwowalismy przy okazji u nich wakacje dla mnie i zony, bo okazalo sie ze maja tez wycieczki.
ooo, ale widze, ze pytanie Ljack sprzed roku ;) odpowiedz jak najbardziej aktualna, wiec moze dla kogos innego bedzie przydatna
Marjul / 2010-05-10 18:42
Brałem wielokrotnie udział w obozach językowych organizowanych przez LEXIS.
Było OK. Jeździłem tylko z nimi ponieważ mają atrakcyjne rabaty dla stałych klientów i same obozy były dobrze zorganizowane. Teraz już jestem za stary na obozy - jeżdżę na kursy (cały świat w ich ofercie).
Link do kolonii i obozów w Anglii: http://www.lexis.edu.pl/obozy_kolonie_dzieci_mlodziezowe_anglia.html
Zainteresowanym opiszę miejsca, w których byłem. Czekam na Wasze posty.
Jermak / 2010-04-22 14:53
Osobiście również polecałbym ok-tours. Ja byłem zadowolony z usług firmy - porządna obsługa i profesjonalne podejście do klienta. A co najważniejsze dzieci były zadowolone z wyjazdu - na brak zajęć nie narzekały i chwaliły sobie zarówno zakwaterowanie, jak i same zajęcia z języka. I faktycznie - progres w nauce jest.
nikita12 / 2010-01-18 10:47
Ja planuje wysłać w tym roku moje dzieci na obóz językowy do Londynu. Znalazłam juz nawet bardzo ciekawą ofertę na ok-tours.com.pl - oferują bardzo ciekawą ofertę za całkiem przyzwoite pieniądze. Moja znajoma wysyłała dzieci na wycieczki z tym biurem i była bardzo zadowolona z fachowej obsługi. Warto zajrzeć na ich stronę.
daro67 / 83.24.174.* / 2009-06-11 22:20
Witam ! W 2007 jako 17 latek mój syn był z tą firma na 14 dniowym pobycie w Londynie u rodziny angielskiej . Co do samej firmy to mama mieszane uczucia , wszystko na początku było tak prawdziwie "po polsku". Przez 5 godzin od 12 do 17 uczestnicy byli bezsensownie ciągani po przedmieściach , bo rodziny angielskie nie były jeszcze przygotowane na ich przyjęcie. Po zakwaterowaniu i 14 dniowych konsultacjach między uczestnikami wyjazdu okazało sie , że jeśli chodzi o zamieszkanie i opiekę brytyjczyków syn trafił dość dobrze (wyżywienie,podejście i czystość mieszkania ok). Ale byli tacy co chodzili głodni , albo byli źle traktowani. Wg. mnie firma powinna mieć większy wpływ na takie sprawy. Sama szkoła językowa i czas poświęcany na zajęcia po lekcjach ok. Syn sobie chwalił grupę w której miał zajęcia na 15 osób tylko dwóch polaków i reszta z całego świata (był najmłodszy w grupie najbardziej zaawansowanej).Generalnie było ok. i mogę polecić to biuro.
malina / 91.198.179.* / 2009-04-23 15:32
Witaj, rozważamy wyjazd 15 letniej córki z TEE - Angielski i zwiedzanie w Londynie lub Angielski i wypoczynek w Brighton. Ma dobre rekomendacje.
branard / 83.4.29.* / 2010-03-09 18:11
witam! postanowilem podzilic sie naszymi doświadczeniami z wyjazdu syna na obóz, ponieważ kiedy w ubiegłym roku szukałem szerszych informacji, niestety natrafiałem tylko na krótkie wypowiedzi, a pewnie są rodzice, którzy szukają opinii doświadczonych. w ubiegłym roku wysłaliśmy 10 letniego syna na obóz do Anglii - język z piłką nożną poprzez własnie biuro TEE katowic. Baliśmy się o niego i mimo, że jechal opiekun postanowilismy poleciec z nim, zeby zobaczyć camp, kadrę (opiekun byl na czas przelotu, jechał z grupą do lonynu na obóz, moj syn był na obozie indywidualnym, nie grupowym)..... Na lotnisku w Londynie opiekun przekazał nas przedstawicielowi angielskiej szkoły, dal synowi numer telefonu do siebie i pojechalismy na camp. Obóz był zorganizowany na terenie kampusu uniwersyteckiego, dzieci miały jednoosobowe pokoje (bez specjalnego luksusu ale nie o to przeciez chodzi). Na terenie ośrodka boiska, basen, korty. Jak tylko przyjechalismy zaraz kadra zajela się synem, oprowadzili nas po kampusie .... i lekko uspokojeni pojechalismy do Londynu. Zostalismy tam 2 dni, balismy się, ze zadzwoni do nas z płaczem. nie doczekalismy się....sami zadzwonililismy. Był zachwycony. I tak zostało do konca. poziom angielskiego na zajęciach na prawdę porządny, syn przełamał się i zaczął mówić po angielsku. nie wiem, czy kogoś zainteresuje jeszcze uwaga o poziomie zajęć piłkarskich - nie było to zwykle kopanie do bramki, ale klasyczne treningi z trenerami. My jesteśmy na prawde zadowoleni. syn trenuje na co dzien w szkolce pilkarskiej, więc nasz wybor nie byl przypadkowy (chcielismy zeby osłuchał sie z angielskim, ale obóz językowy brzmi jak kara, wiec wabikiem miały być treningi piłki). w tym roku dostalismy oferte z TEE na podobny obóz tylko treningi pod patronatem arsenal londyn i myśle ze sie zdecydujemy, pojedzie z nim kolega z grupy treningowej. odnośnie biura - same dobre doświadczenia i organizacja i obsługa.
pozdrawiam
Bernard
kalina34 / 2009-04-19 20:01
Wiesz co ? Jestem agentem turystycznym i jednoczesnie mamą, ja swoje dziecko wysyłam z ATASem, dobre sprawdzone biuro. Polecam je tez wszystkim moim zadzieciowanym znajomym i klientom mojego biura. W 99 % jest OK.
helenka22 / 178.73.49.* / 2010-10-20 14:03
Ja powiem tylko tyle,ze te obozy sprawdzaja sie i pełnią swoja dobra funkcje w momencie,kiedy dobrze juz znamy język.W ciagu dwóch tygodni niestety nie nauczymy sie dobrze mówic.
Ja jestem po kursie w speak'up i bede własnei planowac taki obóz jezykowy celem utrwalenia w nastepnym roku.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy