Forum Forum ubezpieczeńInne

OC od Google? Internetowy gigant sprawdza nowy rynek

OC od Google? Internetowy gigant sprawdza nowy rynek

Wyświetlaj:
Ekspert_Superpolisa.pl / 89.69.216.* / 2015-11-30 15:13
Zainteresowanie rynkiem ubezpieczeniowym przez Googla może dać firmie znaczącą przewagę nad tradycyjnymi ubezpieczycielami. Ale schodząc na ziemie, póki co warto sprawdzać ile zapłacimy za obowiązkowe ubezpieczenie samochodu korzystając z internetowych porównywarek. Za ich pośrednictwem każdy kierowca może znaleźć dla siebie najtańszą polisę. Ze swojej strony polecam skorzystanie z dostępnego na stronie Superpolisa.pl kalkulatora, który w zaledwie kilka chwil porówna oferty 20 towarzystw.

Pozdrawiam,
Ekspert Superpolisa.pl
rrrs / 109.173.219.* / 2015-11-30 09:19
Niby od stycznia ceny OC maja wzrosnąć.Teraz jak porównywałem ceny polis na kalkulatorze Cuk to wyszło że miałbym do zapłaty jakieś 200 zł mniej niż ostatnio.Ciekawe czy ta cena utrzyma się w styczniu.
Place oc / 66.102.9.* / 2015-11-30 08:29
Wojna cenowa? Wyniszcza ubezpieczycieli? Co to za bzdury? Co roku OC idzie w górę. Co roku trzeba szukać i zmieniać ubezpieczalnie bo się chamy najeść nie mogą. Wcześniej tłumaczyłem sobie - zbieram zniżki, może faktycznie to drożeje. Ale teraz? 60% zniżek nigdy szkody i co roku na przedłużenie oferta o minimum 80zl drożej.
Od 10 lat nie miałem szkody z OC. Jedyne kogo ta ich "wojna" cokolwiek kosztuje to mój portfel i mnie. I każdego kto płaci za OC. Obowiązkowa danina bez żadnej korzyści dla kierowców którzy nie powodują szkód. Co roku ok 300 zł wydaje na OC każdego auta, niech mi oddadzą to co im zapłaciłem i niech sobie te wojnę w sądzą w ... oko.
Módlmy się żeby Google poszło w stronę OC. Wtedy takie PZU np okasztani się na różowo z ta swoją wojna, puszczą nam OC po cenie dumpingowej ale z dumping z za oceanu i takie OC wpadnie za np 20-50 dolarów od auta.
Ciekawe co wtedy zrobią te wiecznie nie na żarte molo chyba? :)
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Multiagent / 83.31.158.* / 2015-11-30 07:31
Panie prezesie - gratuluję manipulacji. Z jednej strony nawołuje pan do zakończenia wojny cenowej, a z drugiej strony firma PZU stosuje dumping i proponuje ubezpieczenia OC poniżej progu rentowności. Jak chce się wprowadzić zmiany to zaczyna się od siebie, chyba że firma PZU czeka na wykończenie konkurencji, przecież to i tak spółka Skarbu Państwa i za straty zapłacimy z naszych podatków, a ekipa PISu i tak wymieni Zarząd PZU S.A. Jeszcze raz serdecznie gratuluję...
Piotr325 / 87.206.190.* / 2015-11-30 02:38
PO trolle w akcji !
olok / 195.191.162.* / 2015-11-29 22:35
w p***...u z unia!!!! odłączyć sie
paxxxxxx / 93.105.99.* / 2015-11-29 20:44
Ciołki!!! PIS RZADZI I BĘDZIE MAJSTROWAŁ PRZY KASIE TAK JAK JEMU BĘDZIE SIĘ PODOBAĆ !!! Jasne.
Bojek / 83.25.92.* / 2015-11-29 19:51
Z pewnością dla wielu osób to nie są dobre informacje, ale niestety cyklicznie obserwujemy wielkie skoki walut i wielkie spadki. Trudno też zaprzeczyć temu, że to ona dla wielu ludzi są źródlem zysku. Przy odpowiednim zapasie waluty i możliwości przetrzymania jej przy niekorzystnym kursi czy dużej sprzedaży przy dobrym, np. wykorzystując kantory typu ergokantor, czy inne oferujace spore zniżki, można na tym interesie nieźle zarobić. Zawsze 2 strony medalu.

Najnowsze wpisy