Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Ochłodzenie rozgrzanego zapału inwestorów

Ochłodzenie rozgrzanego zapału inwestorów

IgoR | Evil Empire / .* / 2005-02-18 20:38
Komentarze do wiadomości: Ochłodzenie rozgrzanego zapału inwestorów.
Wyświetlaj:
nicik / .* / 2005-02-19 11:58
Na wstępie pozdrówka dla Wszystkich!Co do PKO BP ja sprzedam I transzę po 28,50 co zdarzy się może jużw poniedziałek - chcę już częściwo zrealizować ten zysk (42% to dla mnie całkiem OK jak na 4 miesiące). Zrobię to, żeby się zabezpiewczyć, bo z taką ilością akcji po stronie podażowej to ja nie wiem jak daleko może pójść w górę :/ lub w dół. Jak pójdzie powyżej 30 to też sprzedam kolejna transzę może właśnie w okolicy 33. Życzę Nam wszystkim aby kolejny tydzień nie był gorszy! Rgds
aimar / .* / 2005-02-19 11:33
Bardzo interesujące 3 ostatnie sesje. Ciekawe jest KTO kupował przez te 3 dni, przeciez to aż 3 mld zł poszło
orzeł / .* / 2005-02-19 09:30
Jak ważna jest umiejętność akceptowania straty niech świadczy moja przygoda z bytomiem:kupowałem po około 15 zł licząc na jeszcze jedną ostatnią falę wzrostową:) Nie poszło po mojej myśli - po nieznacznym wybiciu powyżej mojej ceny zakupu akcje zaczęły spadać:( POnieważ wydarzenie przybrały inny obrót niż to sobie zakładałem, sprzedałem z minimalną srtatą niEco poniżej 15 zł. Dziś akcje kosztują 13.5 co oznaczałoby stratę w wysokości 10%:( DLACZEGO TO PISZĘ - wydaje mi się że jedną z bardzo ważnych umiejętności kogoś kto się bawi w giełdowanie jest akceptowanie straty czyli innymi słowy przyznawanie się do błędu, a nie czekanie na magiczne odbicie! Ja się tego cały czas uczę i powiem szczerze (a co Dropsik wie)że przychodzi mi to z zadziwiającą łatwością.:( Mam natomiast inny problem - nie zamykam pozycji na zysku i to jest dopiero kłopot bo tym razem czekam na jakieś magiczne szczytowania:)- kto tego nie lubi:):):):) Ale o tym w następnym programiePOzdrawiam i napiszcie proszę jak ustalacie moment wyjścia z papieru(wartość procentowa wzrostu i wyjście mimo wszystko czy próbujecie jechać na maksa i jak wtedy szukacie bocznych wyjść - bo głównym się już wtedy pewnie nie da:))Mam propozycję pomyślcie o tym bu starać się co dwa trzy dni ustalać jakiś temat gadulstwa tutaj np "SYGNAŁY KUPNA" CZY TAKIE TAM Pozdrowienia dla Piotra i Andrzeja :)
IgoR | Evil Empire / .* / 2005-02-18 20:38
Witam wszystkich większych i tych mniejszych inwestrów. Pytanie do waszej wiedzy i intuicji czy PKO BP ma szansę (realną szanse bo zawsze jakaś istnieje) wzbić się na 30-35 zł powiedzmy w 2-3 miesiące ?! Po ostatnich 2 sesjach jestem zahcwycony tym bankiem zreszztą sam posaidam kilka jego opcji :P pozdrawiam i ceekam z wytęsknieniem na odpowiedzi i lub bądź rekomendację i sugestie. Niech hossa bedzie z wami :P
LUKI / .* / 2005-02-19 00:41
za 3 mies. będzie powyżej 33 zł na bank!
orzeł / .* / 2005-02-19 09:43
też mam tego sporo ale brak mi Waszej wiary o chciałbym ją mieć:)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy