Forum Forum dla firmKsięgowość

Od abonamentu medycznego trzeba zapłacić podatek

Od abonamentu medycznego trzeba zapłacić podatek

Wyświetlaj:
tjab56 / 46.170.173.* / 2011-10-26 08:05
Kompletna bzdura. Państwo też uzyskało dochód i nie zapłaciło podatku. Chodzi o moja składkę zdrowotną. Zapłaciłem /niemałą/, nie skorzystałem, bo człowiek pracujący nie ma szans dostać się do specjalisty z NFZ nie biorąc urlopu. Raz, żeby się zapisać, dwa - aby czekać pół roku na wizytę. Mając wykupiony abonament nie tracę czasu, zwalniam miejsce w niekończącej się kolejce i co mam za to - dodatkowy podatek. To jest złodziejstwo.
PS. Podstawię staruszkom z NSA pod ich siedzibę TAXI do ich dyspozycji. Pojadą swoimi samochodami. Powinni zapłacić podatek tak jak pracownicy mający wykupiony abonament i nie korzystający z niego.
Uczciwy_niestety_podatnik / 95.40.196.* / 2010-06-12 05:16
No i oczywiście pracownicy, którzy nijak dochodów nie ukryją zapłacą kolejny parapodatek :-(((((
Może by tak w końcu święte krówki ze wsi - rolnicy zaczęli płacić tyle co ci co częstokroć mniej zarabiając (pracownicy) fundują im NFZ i KRUS !!

Ehhhh ....
moneyik / 91.199.246.* / 2010-06-17 12:07
No tak jak w sądach siedzą dziady co nie wiedzą co z kasą zrobić bo im się w dupach poprzewracało to i takie wyroki wydają. Jak pracodawca chce coś dobrego dla swoich pracowników zrobić to oczywiście trzeba go udupić...bo jak to robol może mieć abonament medyczny.. Pracodawcy co dbają o swoich pracowników łączcie się by walczyć z tym chorym państwem i urzędasami którzy podejmują takie decyzje.
Jack Mac Lase / 161.122.23.* / 2010-06-11 04:56
ze nalezy placic podatek od oddychania, to kazdemu trzeba bedzie naliczac podatek wstecz od urodzenia? Co zrobia dziaki 90 letnie? Emeryturki maja marne.
jolka 25 / 84.249.65.* / 2010-06-01 11:25
skandal !!! mają obliczać wstecz za ostatnie 5 lat ? co to ma znaczyć ? co to za kraj się pytam, co to za prawo ?
wiwan / 2010-06-01 18:36
Prawo obowiązujące. No takie są konsekwencje wyroku. Okres pięcioletni dochodzenia zaległości podatkowych jest od dawna normalnie obowiązujący w sprawach podatkowych. Co w tym dziwnego ?
rgrgrg / 83.6.14.* / 2010-06-10 18:56
zastanów się, jak prawo może dzialać w stecz, to jest nienormalne i chore państwo
szary obywatel polski / 87.204.211.* / 2010-06-17 15:34
Pięć lat tak, ale prawo to powinno obowiązywać od wyroku, a nie wstecz, to powoduje brak szacunku dla ogólnie rozumianego PRAWA. Bo człowiek się tu nie liczy, kogo stać teraz wyłożyć tyle kasy naraz, jak korzystał z tego to jeszcze ... ale jak nie korzystał a teraz ma oddać za to z 1500 to wielkie dzięki. Obywatel się w tym kraju nie liczy i tyle !!!!

Najnowsze wpisy