Forum Forum inwestycyjnePierwsze kroki

Od czego zacząć mając 1000 zloty?

Od czego zacząć mając 1000 zloty?

ceinisil / 2007-08-22 15:32
Witam,
Jako 18latek przez te wakacje troche sobie dorobilem(troche ponad 1k) i nieraz musial sie troche nameczyc zeby zdobyc te pieniadze. Chcialbym zeby teraz pieniadze ktore zarobilem zaczely zarabiac na mnie. Mam odlozone 1000 i znikoma wiedze ktora zdolbylem z ksiazek typu "Zawod inwestor giełdowy", " Jak to robi Warren Buffett" jak iwestowac. Chcialbym prosic o pomoc bardziej doswiadczonych inwestorow od czego zaczac posiadajac taki kapital. Jakie wy przyjmowaliscie na poczatku strategie. Bo wlasnie z tym mam najwiekszy problem choc mniej wiecej powoli krystalizuje mi sie obraz w ktora strone chce zmierzec to nie mam pojecia gdzie zaczac.
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
prezesbit. / 5.172.235.* / 2019-10-12 12:09
ja na swoim przykładzie przy malutkiej inwestycji 250euro w bitcoina na stronie http://zarobmilion.pl zarabiam od 3 miesięcy około 17.000zł,, podobno biznes długoterminowy wiec naprawdę warto dla początkujących. wystarczy sie bezpłatnie zapisać i oddzwaniają co i jak robić,w ogóle prosty sposób zarabiania!
Mariusz678 / 195.116.72.* / 2020-01-04 13:05
Planujecie zainwestować troche pieniędzy, a nie chcecie ich szybko stracić?
Napiszcie wiadomość tutaj https://www.facebook.com/szybkiprofit
Odpowiednie osoby - ekonomiści i doradcy finansowi zajęli się całą logiką.
Nie daj sie nabrać na naciągaczy - napisz do prawdziwych specjalistów.
rigor / 37.30.51.* / 2019-09-12 10:39
XTB, tam macie warunki i szkolenia. 1000 zł? Ja zaczynałem od mniejszej kwoty, a właściwie to od niczego, bo najpierw długo działałem na demie systemu. Po prostu testowałem, czy to jest temat dla mnie - i jest. Bardzo ważne są odpowiednie narzędzia, zrozumienie rynku, poświęcenie analityce - to takie kluczowe kwestie.
bosper / 212.96.244.* / 2018-10-11 10:33
Hmm… to zbyt mała kasa, żeby działać na płynnych tematach, ale jeśli zdobędziesz nieco więcej kapitału, to zacznij działać z XTB. Nie sugeruję, że masz od razu wpłacić depozyt. Zacznij od konta testowego, poznaj te rynki, zrozum ich działanie, a kiedy wypracujesz na demie wynik x3, to wtedy możesz ruszyć z normalną kasą. Ale to rozwijaj stopniowo. Nie rzucaj się od razu z dużymi kwotami. Staraj się działać racjonalnie. Powinno coś z tego wyjść.
ewa prezes / 31.0.122.* / 2018-09-28 21:06
Praca do 7,300zł tygodniowo lub więcej, zarabiasz online przed komputerem online siedząc wygodnie w domu.
Chciałbym przedstawić wam system do zarabiania dużych pieniędzy zobacz film z którego się wszystkiego dowiesz na tej stronie http://forom.pl
Następnie podaj maila i zapisz się, następnie otrzymasz narzędzia do zarabiania pieniędzy przez internet. Spiesz się bo liczba miejsc do tego projektu ograniczona!!!
hols_patryk / 2018-06-20 11:02
od odpowiedniego przygotowania, najlepiej poprzez szkolenia :) - http://sekretyinwestowania.pl/bezplatne-szkolenia-z-inwestowania/
Juladse / 83.25.28.* / 2018-06-08 10:03
Jeśli szukasz sposobu na bezpieczny zysk, to najlepiej inwestować w nieruchomości. Najbezpieczniej i najrozsądniej w dzisiejszych czasach. Jeśli się na tym nie znasz, ale jesteś zainteresowany, to zajrzyj tutaj https://www.big.biz.pl/kontakt/.
ewelaa / 83.29.179.* / 2011-09-02 13:09
Zacznij od porządniej lokaty na 6-8 miesięcy i obserwuj rynek.
ja mam 20lat zaczynałam od 300 zł. przy ror (rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy) teraz na lokacie w get in banku przy 4 tys miesięcznie mam ok 2 zł msc czystego zysku. To mało, ale na zakup akcji trzeba mieć w sobie ryzyko. Moi rodzice stracili 60% przez takich co proponowali 300% pewne zyski.
Teraz myślę nad kredytem- który będzie moją największą inwestycją :)
delek / 83.23.67.* / 2018-03-20 19:22
Kup kondomy i stań na obwodnicy !
piopio_3 / 80.50.238.* / 2010-02-01 11:20
Chłopie kup sobie za te pieniążki dobrą kurtkę i buty. Jak bedziesz już tylko pracował (a nie uczył się) to zaczniesz inwestować ...
amelian / 2011-08-11 16:13 / portfel / Tysiączniczka na forum

Od czego zacząć mając 1000 zloty?

os poprawnej pisowni - nie złoty tylko złotych bo jeden złoty a 1000 złotych i nie pieniązki tylko pieniądze... ;)
inwestoriusz / 188.146.35.* / 2010-01-30 15:04
Witam!
1. Odpowiedz sobie na pytanie jak długo chcesz inwestować.
2. Przejrzyj oferty biur maklerskich, zwracając uwagę na pobierane prowizje,
oraz na koszty prowadzenia rachunku maklerskiego.
3. Wyszukaj sobie jakiś program przeprowadzający symulację wzrostu cen
zakupionych akcji np. Wartpap (polecam pomimo jego wczesnej fazy rozwoju).
Przyda Ci się on do określenia przy jakiej cenie akcje możesz sprzedać oraz ile
zainwestować w daną spółkę. Ułatwiając określenie realności wzrostu ceny.
4. Wybierz spółkę giełdową, odpowiadając sobie na pytanie dlaczego za jakiś
czas ktoś gotów będzie ją ode mnie odkupić? oraz dlaczego ją wybrałeś?
5. Poczytaj raporty tej spółki oraz to co piszą w czasopismach. U nas to co piszą
w artykułach bywa bardzo sugestywne dla inwestorów.
Ekspert Bukmacherski / 77.255.76.* / 2010-01-29 19:32
Przede wszystkim to witam!
Tak jak większość pisze, żeby móc korzystać z dobrodziejstwa którym jest pracujący na siebie kapitał musisz posiadać doświadczenie i wiedzę nieważne czy będzie chodzić o giełdę czy o zakup i późniejszą sprzedaż towarów po wyższej cenie. Więc jedyne co Ci mogę polecić jest zacząć poszukiwania nie od sposobu inwestowania tylko od osoby która to robi i Ci pomoże. Swoistego mentora.
Ja ze swojej strony mogę Ci zaoferować pomoc i swoje doświadczenie w zakładach bukmacherskich i tradingu.

mat3422 / 91.193.208.* / 2010-01-13 00:17
Przede wszystkim nie słuchaj osób, które twierdzą "tylko giełda" albo piszą "kup tanio, sprzedaj drogo, więcej nie trzeba wiedzieć". Totalna bzdura.
Giełda może być dobra, o ile ma się wiedzę+najlepiej doświadczenie. Bez tego można też zyskać, ale pytanie wtedy będzie brzmiało: czy chcesz ryzykować i liczyć na szczęście na giełdzie, czy będziesz polegał na swojej wiedzy i przez to będziesz miał wyższe (np. 50%) szanse na zysk?
Jeśli wiesz, że chciałbyś inwestować na giełdzie, to zrób tak:
1. Wsadź pieniądze na dobrze oprocentowaną lokatę lub fundusz inwestycyjny (tu też już musisz się orientować o co chodzi, choć nie potrzeba tak dużej wiedzy jak w przypadku giełdy).
2. W Internecie są dostępne różne gry, w których można zagrać na giełdzie wirtualnymi pieniędzmi. Zarejestruj się na takiej i spróbuj np. 2-3 miesiące pograć na takiej pseudo-giełdzie. Jeśli będziesz miał zyski i będzie Cię to nadal interesować, to możesz spróbować prawdziwej giełdy. Jeśli nie - wróć do bezpiecznych form lokowania pieniędzy oferowanych np. przez bank (lokata).
Y530 / 81.190.24.* / 2010-01-12 21:07
Po przeczytaniu Twojego pytania przypomniałem sobie jak 2 lata temu byłem w podobnej sytuacji. 1000 złotych było moim majątkiem. Studiowałem wtedy w Toruniu i usłyszałem o dobrej pracy w Bydgoszczy - 52km do biura spod bloku. Zainwestowałem w paliwo :) Dojeżdżałem do pracy i to było moim największym kosztem. W pierwszym miesiącu nie zarobiłem na paliwo na następny miesiąc. W drugim nie było lepiej, ale za to w trzecim miesiącu zarobiłem 10 000 złotych. W kolejnych miesiącach było już łatwiej. Dziś prowadzę swoją firmę.
dodge / 2008-10-07 10:05 / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
kup książki o AT
Rycho14 / 2008-10-07 00:00
Przestań myśleć o inwestowaniu w akcje i tym podobne bzdury bo teraz to nawet wytrawni gracze tracą . Najlepiej kup rower i podejm się pracy gońca w jakiej firmie a gdy zarobisz więcej wtedy spróbuj część pieniędzy zainwestować w lepszy sprzęt i zarejestrowac działalność gospodarczą. Pozdrowienia.
marlowe / 2008-10-03 08:05 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
1000 złotych a nie 1000 złoty... Czego uczą w tych szkołach?
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy