Forum Polityka, aktualnościKraj

Od dziś drożej na poczcie

Od dziś drożej na poczcie

Money.pl / 2009-04-01 13:26
Komentarze do wiadomości: Od dziś drożej na poczcie.
Wyświetlaj:
za-durny-na=listonosza / 83.14.205.* / 2009-04-01 23:25
Rozwalić ten monopol zerowa odpowiedzialność, tragiczna statystyka doręczeń, kradzieże itp itd gdzie ten kapitalizm pozwolić innym ale wysoko ubezpieczyć klientów, wysokie kary za brak odpowiedzialności
dochowania terminów itp.,na poczcie sprzedają już rowery proszki do prania prezerwatywy ,założyli bank ,ja czekam na węgiel,listonosze bez taktu listy pomięte potargane ,okradzione,mokre,afryka jakaś,firmy konkurencyjne doklejają jakieś blaszki dla spełnienia durnych ustaw ,chore ,nie kończyłem psychologi klinicznej i może dlatego nie łapię, podobno żony ich szefów mają udziały w firmach konkurencyjnych ,wtedy przepraszam wyjdzie na to im gorzej ,tym lepiej.
zd-durny-jeszcze-bardziej / 83.14.205.* / 2009-04-01 23:38
sam sobie komentuje a możne FBI albo nasze coś by te plotki sprawdziło,oczywiście przepraszam wszystkich pracowników tej dziwnej instytucji wiem że jest Wam nielekko zarabiacie mało w dziwnym systemie itp,pozdrawiam również sumiennych listonoszy,jak coś piszcie na Berdyczów.
mnmn4 / 217.96.100.* / 2009-04-01 13:26
To zart?
Jak moze byc cos drozsze, co jest juz i tak chorrendalnie drogie (np. placenie za "priorytet" czyli za nic)

Najnowsze wpisy