Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Od Redakcji - prosimy by Kenobi założył własny temat

Od Redakcji - prosimy by Kenobi założył własny temat

Redakcja forum / 2012-05-04 21:12
Forum służy do wymiany poglądów i dyskusji. Zaśmiecanie tematów seriami wpisów, bez udziału w dyskusjach jest spamowaniem, stąd nasza reakcja. Proponujemy, by Kenobi założył własny temat i tam katalagował informacje, które chce umieszczać na forum. Na pewno nie będziemy przeszkadzać.
Ta sama prośba do Synonima - po co Pan zaśmieca forum danymi z giełd. Prosimy o udział w dyskusjach, a nie śmiecenie...
Wyświetlaj:
synonim / 2012-05-06 12:52 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Zaśmiecanie tematów seriami wpisów, bez udziału
w dyskusjach jest spamowaniem, stąd nasza reakcja. Proponujemy, by Kenobi założył własny
temat i tam katalagował informacje, które chce umieszczać na forum


Kenobi bierze udział w dyskusjach, wystarczy przejrzeć kilka ostatnich wątków głównych

Informacje jakie Kenobi wrzuca tyczą się jak najbardziej giełdy i gospodarki więc trochę dziwi mnie reakcja Redakcji i interpretowanie tego jako "spam"

Problem jest jak widzę w ilości postów jakie on serwuje ale jeśli to jest problem dla Redakcji Money.pl to pewnie niejedna Redakcja tego czy innego forum chciałaby mieć takie problemy jak nadaktywność na forum. W końcu po to się zakłada forum aby były na nim wzmożone dyskusje

Jeśli nie każdy odpowiada na wszystko co wstawia Kenobi to nie jest to wina Kenobiego ale użytkowników forum, że nie mają na te tematy nic do powiedzenia

Chcę się mylić ale mam wrażenie, że Redakcji zależy na niższym poziomie merytorycznym forum. Wrzucanie ciekawostek z portali zagranicznych, które są po prostu nieobecne w polskiej internetowej publicystyce giełdowej, przyczynia się do ubogacania forum

Bez tych 'wklejek' o dużym merytorycznym znaczeniu forum sprowadzi się do prymitywnych przepychanek w stylu 'dziś urośnie', 'nie, dziś spadnie' i tym samym stanie się podrzędnym miejscem wymiany zdań

Chcę jednocześnie zaznaczyć, że wpisy Kena przeszkadzają najczęściej zorientowanym na wzrosty, być może naganiaczom, którzy używają retoryki odwołującej się do 'zaśmiecania' tylko dlatego, że nie zależy im wcale na porządku na forum a jedynie na promowaniu pewnego kierunku rynku

Każdy może to robić ale powinien to czynić bez zwalczania poglądów tych, którzy widzą odwrotny kierunek rynku
synonim / 2012-05-06 12:41 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

Ta sama prośba do Synonima - po co Pan zaśmieca forum danymi z giełd. Prosimy o udział w
dyskusjach, a nie śmiecenie...


Jak najbardziej biorę udział w dyskusjach a dane z giełd są jak najbardziej merytoryczną częścią forum zwanego giełdowym

Ograniczę jednak częstość wpisów na temat poziomów kursów jeśli Redakcję to razi
asdfsdf / 83.10.193.* / 2012-05-06 13:22

Ograniczę jednak częstość wpisów na temat poziomów kursów jeśli Redakcję to razi

dzięki wielkoduszny....
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy