Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Od stycznia wzrośnie cena Gazety Wyborczej

Od stycznia wzrośnie cena Gazety Wyborczej

Money.pl / 2008-12-18 10:03
Komentarze do wiadomości: Od stycznia wzrośnie cena Gazety Wyborczej.
Wyświetlaj:
skrew / 2008-12-18 18:14 / Bywalec forum
Na jednym z blogów, nie wymienię kto, o Wyborczej wyraził się "Wybiórcza". I ja mu zazdroszczę bystrości umysłu, ciętości języka i bycia na czas i na miejscu. Nie pamiętam kiedy "Wybiórcza" mi obrzydła, to już tyle czasu.
sceptyk / 2008-12-18 10:03 / Tysiącznik na forum

i dostarczać czytelnikom pismo najwyższej jakości


Najwyższa jakość kłamstwa i manipulacji kosztuje coraz więcej?
Kapusie podrożeli, czy co?
czytelnik sobotniej Gazety / 212.244.209.* / 2008-12-18 14:07
Widze, ze ta informacja ucieszyla glownie czytelnikow jedynie polskich i slusznych (za przeproszeniem oczywiscie) gazet typu Nasz Dziennik i Gazeta Polska, ktore pisza tylko prawde i cala prawde (i czasem g... prawde).
Jedyne co wam pozostalo, to jeczenie na forach - nie pasuje, to nie kupujcie i nie czytajcie.
gwgw / 78.8.70.* / 2008-12-18 10:55
nikt tego nie bedzie kupowal wiecej
stuuupka / 83.13.96.* / 2008-12-18 10:33
Spokojnie Gazeta nie padnie. To coś więcej niż zwykła gazeta.
To misja. To kształtowanie światopoglądu. To matecznik mniejszości , żydowskiej. To ochrona interesów sorosowskich. To Ochrona przed nacjonalistyczną tłuszczą katolicką i sojusz pod tym względem z postkomuną. To kontrolowanie i kreowanie historii. To budowanie społeczeństwa otwartego (czytaj, wynarodowianie).
To element sieci podobnych dzienników niemal we wszystkich krajach europy środkowo wschodniej (podobno jedynie Czechy i Serbia ich pogoniły). To jeden wspólny program i monitoring świadomości całych narodów.
Brzmi jak Matrix, prawda? .No cóż ,jak 4 lata temu Tomaszewski mówił ,że PZPN to mafia i praktycznie wszystko jest ustawione , nikt nie wierzył . Dziennikarze kpili , a społeczeństwo sie śmiało z chorego oszołoma.
nhx / 85.222.86.* / 2008-12-18 17:53
co za debil,ludzie,ze jeszcze tacy wegetuja w tym kraju
ktos kiedys / 87.96.98.* / 2008-12-18 15:00
oj kolego glupoty wygadujesz. widze ze uwielbiasz teorie spiskowe. to powiem ci cos wesołoego, Tomaszewski ktorego akurat lubie, bo jest smieszny sam mecze sprzedawal za pieniazki w teczkach ustawianych za bramka. pamietaj reka reke myje myslisz ze jak sie siedzi w ukladzie to co jest sie swietym? inaczej dawno by wypadl. tam chlopaki traktuja go jako oszoloma ,niegroznego. skad wiem? hehe moze to spisek? a moze jestem z branzy? zainteresuj sie sprawa oczy ci sie otworza
sceptyk / 2008-12-18 10:38 / Tysiącznik na forum
GW bardziej przypomina mi Ministerstwo Prawdy.
I obawiam się, że nie za długo będzie nim w całej rozciągłości.
gall anonim007 / 79.186.67.* / 2008-12-18 16:22
Te wszystkie p******* i nienawiść wobec GW bardzo mnie bawią:) A cieszy jeszcze bardziej to,że Wy jesteście w cholernej mniejszości...takiej tyci tyci :D
Czy się to komuś podoba czy nie, GW ludzie czytają, sięgają po nią. Wskaźniki sprzedaży i czytelnictwa mówią same za siebie(choć ostatnio raz spada, raz rośnie, vide dane ZKDP) i GW pozostaje na 2 pozycji za "Fucktem".
Czasy etosu minęły, dziś liczy się biznes i to, czy Gazeta się sprzeda. Więc podwyżka dziwić nie musi. Ja osobiście kupuje wydania poniedziałkowe, piątkowe i sobotnie-tak dla ciekawskich.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy