Forum Polityka, aktualnościKraj

Odnaleziono nowe dokumenty na temat Katynia

Odnaleziono nowe dokumenty na temat Katynia

Money.pl / 2010-04-05 12:40
Komentarze do wiadomości: Odnaleziono nowe dokumenty na temat Katynia .
Wyświetlaj:
kubek1978 / 2010-04-05 14:56 / Bywalec forum
Niech Ruscy i ten Putin z Miedwiediewem na czele nie zapominają ,że gdybyśmy sie przyłączyli przed wybuchem IIWŚ do III Rzeszy (a była tak propozycja) to by teraz ich nie było na świecie . Sam Hitler powiedział ,że z Polakami to by mógł podbić całą europę. Niestety stało sie tak ,a nie inaczej. Szkoda wielka szkoda bo tak to byśmy razem z niemcami doszli do samej Moskwy i rozgromili tą parszywą rase która do dziś nas szykanuje . Przy okazji nie musielibyśmy liczyć na tych zdrajców anglików . I niech oni też pamiętają ,że gdyby była inna decyzja polski to by ich nie było na świecie .Oj Polak głupi oj głupi ,a honorem nic sie nie da zwojować . Liczy sie podstęp i trzymanie z mocniejszymi.
Tchórze rosjanie tylko dla tego istnieją ,że zaatakowali nas z 2 stron z niemcami . Ówczesna nasza armia by ich rozgromiła , tych tchórzy i sprzedawczyków którzy potrafią tylko wpakować nóż albo kulkę od tyłu w plecy . Boją sie spojrzeć w oczy albo walczyć z honorem. Tak wiec nigdy nie podam ręki ruskowi .
Pablooo / 86.189.2.* / 2010-08-28 20:14
Witam !
Świetnie, że odnaleziono nowe dokumenty dot. Katynia.
Proszę jednak się jednak zastanowić po co nam te dokumenty.

LEPIEJ JAK ODDADZĄ NAM ROSJANIE ARCHIWA ZAGRABIONE W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ i OKUPACJI MILITARNEJ PO II WOJNIE.

Chciałbym zauważyć, że to samo dotyczy, Aliantów - którzy mieli strefy okupacyjne w Niemczech.

Jak nasz kraj ma normalnie działać skoro polskie archiwa zostały zagrabione - jako łupy wojenne.
Podobnie rzecz się ma z zaginionym Skarben NBP.

Jakoś i tak nas ograbiono, a my tej wojny nie rozpoczęliśmy ?????
Nostradamus / 195.82.166.* / 2010-04-13 13:59
Kubek. Cieniutko u ciebie z historią. To nie na twój łepek.
bohomaski / 77.253.18.* / 2010-04-09 22:59
Witam.Niemcy, Anglicy,Rosjanie,Francuzi,Amerykanie- a My patrzmy w historię ona lubi się powtarzać.
Jesteśmy naiwni i tyle, romantycy za Waszą, a na końcu Naszą Wolność. Tyle tylko, że zawsze jesteśmy w czyimś interesie zaangażowani, a Oni zawsze naszymi rękoma czyli krwią swoje interesy załatwiają.
Hitler gdybyśmy się do niego dołączyli pomalutku by nas zniszczył, do czasu by się to kręciło. Rosjanie, gdybyśmy dali zgodę na ich pomoc w II Wojnie Światowej, zrobiliby to samo z nami co Hitler. Anglicy nie byli by potęgą kolonialną gdyby nie byli mistrzami dyplomacji mówili to co chcieliśmy usłyszeć robili to co było dla nich korzystne.Francuzi mieli swoją linię fortyfikacji i nas w .... (gdzie to sobie dopisze każdy jak będzie uważał za stosowne). Spieprzyliśmy sprawę z Czechami przez Zaolzie a gdybyśmy stanęli razem kto wie, kto wie jak by się działo?

Alianci chcieli Niemcami wygarnąć Rosji a myśmy stali pośrodku twardo nieskorzy bić ani jednych ani drugich. Blef Adolfa mydliny dla Zachodu i przymierze z Sowietami to majstersztyk Dyplomatycznych Knowań dowodzący genialnego wyczucia i doskonale zorientowanego w nastrojach wywiadu.

W każdej nacji niezależnie od narodowości, koloru skóry, językya jakiego używa znajdzie się szowinista, nacjonalista, ateista, wierzący w to czy tamto, Boga , innego Boga itd.
Ludzie dzielą się owszem, lecz ja wyróżniam dobrych i złych. I tyle. Co niektórzy dodają do tego dobrych i złych dla mnie.
Inaczej -dla przestępcy dobry będzie policjant, który da się kupić a zły, który go przyskrzyni. Banał-prawda? Lubię muzykę poważną tak niemiecką jak i rosyjską, piosenkę francuską, nie trawię humoru angielskiego, a jankesi wkurzają mnie swoją ignorancją, że to niby Oni naj naj naj.
Drażni mnie u nas indolencja brak odwagi brania odpowiedzialności za podejmowane decyzje niekompetencja i spychoterapia.
Pozdrawiam
Nostradamus / 195.82.166.* / 2010-04-13 13:58
Tak. Powiedziałś dokłądnie co ja myślę. Dziękuję Ci.
103 / 188.147.34.* / 2010-04-05 12:40
Wielki żal mam do "politykierów " z opcji PiS-dowskiej. Jak można taką tragedię rodzin zamordowanych w Katyniu i wszystkich innych miejscach świata, wykorzystywać do walki o punkciki wyborcze? Jaką to trzeba być kanalią, trupiszczurem i mienić się katolikiem.? Toż to jest najpodlejsza kreatura tych czasów. I dlatego takim, nie można powiedzieć ludziom, należy powiedziec za lechem k. s************ dziady. Żegnam do wyborów.
Nostradamus / 195.82.166.* / 2010-04-13 14:06
Widzisz. Interes jest ponad wszystko bez względu na nację. Zgadnij jaki to naród wybrany (pod przybranymi nazwiskami, pod płaszczykiem katolicyzmu) robi najskuteczniej w świecie ? Chociaż pośród nich są porządni ludzie (lecz na ogół niestety przeważnie biedni).
emigrant96 / 151.83.143.* / 2010-04-05 14:11
Ja też żegnam...
prowokatorów przypisującym innym własne działania - klakierów PO...

Najnowsze wpisy