odpis KRS

makler09 / 2012-07-02 10:14
Jak długo jest ważny odpis KRS? czy jeśli zrobiłem go jakieś 2 mniesiące temu, to urzędnik może go nie przyjąć, twierdząc, że piowinieniem to zrobić w ciągu 7 dni, czy jest jakiś przepis regulujący tą kwestię?
Wyświetlaj:
wodzu2771 / 2012-07-10 15:31
nie wiem jak jest z tym terminem ważności, ale wiem, że weszło w życie coś takiego, ze odpisy będą darmowe!!
matura2k11 / 2017-11-28 16:33
Makler09, możesz udać się do czytelni sądu w którym zarejestrowana zostałą spółka i samodzielnie w czytelni sprawdzić dokumenty spółki. Jeśli problemem jest odległość możesz zlecić sfotografowanie dokumentów kancelarii działającej w mieście gdzie jest sąd właściwy. Kolejny sposób to skorzystanie z portali pośrednictwa w dostępie do danych spółek, które za drobną opłatą udostępnią Ci komplet dokumentów. Jeśli potrzebujesz ogólnych informacji możesz skorzystać z darmowych baz KRS dostępnych online jak https://baza-krs.pl/. Często też korzystam z mojepanstwo.pl gdyż mają tam dużo szczegółowych informacji jednak nie zawsze są one aktualne gdyż fundacja w ostatnich latach nie działa już tak prężnie pewnie z uwagi na ograniczone środki finansowe.

Najnowsze wpisy