Forum Forum podatkoweInne

Odpisy na ZFŚS w 2003 roku

Odpisy na ZFŚS w 2003 roku

2 / .* / 2004-01-08 19:54
Komentarze do wiadomości: Odpisy na ZFŚS w 2003 roku.
Wyświetlaj:
Ketesha Frank / 178.255.42.* / 2017-11-01 21:59
Witam wszystkich, Nazywam się Ketesha Frank, jestem z Alabama, Stanów Zjednoczonych, jestem tu, aby zeznawać, jak mam pożyczkę od JOHN WILLIAMS Loan Company {(johnloanfirm2@gmail.com)} po zastosowaniu Dwa razy z różnych kredytodawcy pożyczkodawcy, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcy tu na tym forum, myślałem, że ich pożyczanie było prawdziwe i zastosowałem, ale nigdy nie dał mi pożyczki, dopóki przyjaciel nie przedstawił mnie do pana JOHN WILLIAMS Loan Company, który obiecał mi pomóc z pożyczką moje pragnienie i on naprawdę zrobił tak, jak obiecał bez jakiejkolwiek zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie uwierzyłem. Nigdy nie sądziłem, że nadal istnieją wiarygodne pożyczkodawców, dopóki nie spotkałem JOHN WILLIAMS, który naprawdę pomógł mi pożyczkę i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż istnieje wiele dobrych kredytodawców, ale radziłbym spróbować pana JOHN WILLIAMS Loan Company, jego troski i zrozumienia. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki lub chcesz finansowania projektów, Więc możesz skontaktować się z panem JOHN WILLIAMS Loan Company jego adresem e-mail jest (johnloanfirm2@gmail.com)
iwona / .* / 2004-09-21 14:52
Bardzo pilnie potrzebuję jakieś wiadomości na temat vat w świadczeniach socjalnych. Czy od pożyczek udzielonych nalicza się VAT . Naliczenie takie jest wod sprzedaży wypoczynku we własnej bazie. może ktoś wie więcej na temat VAT w ZFŚS
joanna / .* / 2004-09-17 21:04
czy to jest zgodne z prawem ze w środku roku zmienia się zasady udzielania dofinansowania z ZFŚS, tak że osoby które zakończyly już urlop ale nie zdążyły złożyć wniosku o dofinansowanie wg starychy starych zasad a teraz składając według nowych zasad są stratne jesli chodzi o wysokość dofinansownaia jakie mogą uzyskać, czy tego typu zmiany nie powinny być wprowadzane z początkiem roku kalendarzowego?
nauczyciel / .* / 2004-05-06 18:52
Czy po wejściu do UE nadal obowiązuje przepis mówiący o tym, że można dofinansować pracownikowi wypoczynek tylko na terenie kraju? Dla mnie to bzdura. Pozdrawiam
Polewska Iwona / .* / 2004-03-19 15:22
Pilnie szukam info o zmianach w regulaminach ZFŚS oraz o wysokości odpisu na 2004 roku

Najnowsze wpisy