Forum W wolnym czasiePodróże

Odpoczynek w górach

Odpoczynek w górach

Hotel Klimek / 2018-08-07 15:31
Jeśli poszukują Państwo komfortowego Hotelu położonego w przepięknej okolicy Beskidu Sądeckiego to zapraszamy do odwiedzin w Hotelu Klimek****SPA. Posiadamy bogatą strefę Wellness&SPA, restaurację, pub oraz oferujemy naszym Gościom liczne sezonowe rozrywki m.in.: "Nocne poszukiwanie sów", "Góralski wieczór" etc. Serdecznie pozdrawiamy, zespół Hotelu Klimek****SPA.
Wyświetlaj:
FranckLook / 188.33.240.* / 2023-05-29 22:23
Jeśli lubicie ekstremalne wakacje to polecam wyprawę w jakieś ciekawe miejsce w Afryce lub Azji wozem wyprawowym dostosowanym do takich wypraw. Firma AZIMOO oferuje takie wozy. Polecma!
silenta / 94.40.50.* / 2021-10-29 11:34
Marzy mi się już odpoczynek w górach, chociaż ja chyba jednak wolę te mniejsze, agroturystyczne ośrodki, gdzie jest rodzinny, swojski klimat.
Krysia443 / 5.173.249.* / 2021-05-26 23:47
Przed wyjazdem w góry na narty zawsze sprawdzam stan sprzętu i w razie konieczności uzupełniam braki kupując sprzęt online na Małopolskiej Giełdzie Narciarskiej. Polecam ten sklep online!
Magdalena Ka / 83.10.77.* / 2019-01-25 11:27
Zdecydowanie polecam. Byłam niedawno i na pewno jeszcze wrócę. Hotel Klimek to naprawdę świetne miejsca dla tych, którzy szukają relaksu i zimowego odpoczynku w przepięknej aurze. Bliskość stoków narciarskich sprawia, że jest to miejsce idealne dla wielbicieli zimowego szaleństwa. A bogaty program dla rodzin w czasie ferii to dodatkowa atrakcja!

Najnowsze wpisy