Forum Forum finansoweKredyty

odsetki-jak ich się pozbyćPOMOCY!!

odsetki-jak ich się pozbyćPOMOCY!!

mimi34 / 2007-09-12 20:33
2 lata temu zaciągnełam kredyt gotówkowy w PKO BP, niedawno urodziło nam się dziecko i zlikwidowali mój zakład pracy, jestem na zasiłku wychowawczym, zaczeło nam brakować pieniędzy na wszystkie wydatki. Zastanawiam sie czy jest jakaś możliwość zmiejszenia raty albo czy bank umorzył by mi może odsetki chociaż w części.Kredyt musiałam wziąśc na spłate 1 ze spatkobierców abym miała gdzie mieszkać. Może ktoś pomógłby mi w mojej trudnej sytacji nie wiem gdzie mogę sie zwrócić o pomoc.Proszę o komentarze na forum albo na maila egipt60@interia.pl
Wyświetlaj:
oki / 83.7.206.* / 2007-09-13 16:31
Możesz zamienić to zobowiązanie na hipoteczne. Minimalna kwota takiego kredytu wynosi 10 tyś. Jeżeli nie masz ochoty obciążać nieruchomości hipoteką to możesz spłacić ten kredyt innym gotówkowym ale jest to zawsze droższe niż hipoteka. W takim wypadku zaciąga się kredyt na dłuższy okres niż ten obecnie spłacany. Rata jest przez to niższa ale w sumie do spłaty jest więcej. Poza tym Piotreq ma rację.
Piotreq / 2007-09-13 14:49 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Napisz moze ile ci jeszcze zostalo do splacenia i rate jaka masz.
Piotreq / 2007-09-13 14:55 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jeśli to powyżej 30tys po prostu można to zamienić na kredyt hipoteczny. Wtedy są najniższe odsetki. Jeśli to jakiś mniejszy kredyt to może warto go wydłużyć (rata miesięczna będzie mniejsza). Możesz też spróbować zaciągnąć kredyt dłuższy czy też na korzystniejszych warunkach w innym banku i tym kredytem spłacić obecny. W każdym razie należy sprawę rozwiązać zanim się opóźnisz ze spłatą. Bank lepiej do Ciebie podejdzie jak będziesz chciała coś z tym zrobić niż wtedy jak przestaniesz płacić.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: