Forum Forum inwestycyjneFundusze

Odszkodowanie z polisolokat

Odszkodowanie z polisolokat

janek299 / 212.7.215.* / 2020-12-07 15:37
Szukam jakieś kancelarii, która specjalizuje się w prowadzeniu spraw o odszkodowanie z tytułu polisolokat. Miałem takie „cudo” założone i jak zlikwidowałem PRZED końcem terminu to potrącili mi dużą część środków w ramach opłaty likwidacyjnej Teraz chce o to zawalczyć bo z tego co czytam w sieci to coraz więcej osób faktycznie te pieniądze odzyskuje. Jak znacie kogoś kto może taką sprawę poprowadzić to chętnie skorzystam z podpowiedzi.
Kordian87 / 77.111.247.* / 2020-12-17 08:28
U mnie sprawa to zamknięta polisolokata w 2014 roku i zabrane przez opłatę likwidacyjną bliski 7,5 tysiąca złotych. Dopiero po kontakcie za pośrednictwem strony zwrotzpolisy.pl dowiedziałem się od Kancelarii Oxford, że te środki mogę odzyskać i obecnie już mam je na koncie, po 5 miesiącach pieniądze do mnie dotarły, a ja w sumie nic nie robiłem, bo Kancelaria się tym kompleksowo zajmowała.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy