Forum Forum prawneCywilne

odszkodowanie za blad lekarski?

odszkodowanie za blad lekarski?

polakk89 / 2012-08-17 09:29
jakis czas temu przeszedlem operacje ucha, mialem perlaka, lekarze mi go wycieli, ale okazalo sie, ze niestety nerw mi jakis uszkodzili, w wyniku czego sparalizowalo mi pol twarzy, chce dochodzic swoich praw, myslicie, ze mam szanse? jesli tak to jak dochodzic swoich praw?
Wyświetlaj:
onajaty / 178.36.223.* / 2020-08-24 14:45
W takich sprawach ważne jest mieć dobrego adwokata. Na takiego trafiłam w kancelarii Cejrowski. Trudna sprawa, ale ważne jest mieć specjalistę u boku.
Aniemowilam / 31.0.65.* / 2020-08-12 06:08
Piszę ten komentarz choć strach mnie ogarnia. Moja sprawa to coś w co nie chce mi się wierzyć że to fakt kiedy mówię to glosno. Już mija rok odkąd moje dziecko żyje wbrew temu co medycyna widziala od lat. Upadek wprost na głowę połamany kręgosłup to co przeżyło bez urazu rdzenia kregowego cudem zaprzepaszczono ewidentnie podczas hospitalizacji.. leczenie w dwóch placówkach gdzie dokumenty to jedyna dla mnie siłą żeby nie poddać się bez próby o sprawiedliwość. Bo psychicznie jako matka jestem tak zastraszona ze strony urzędników że moje otoczenie bliskich nie popiera mnie w tym abym szukała pomocy. W dokumentacji medycznej protokół operacji dziwi wszystkich brak w nim informacji kluczowej. Operacja kręgosłupa miała znaczenie tak wielkie ale tylko w słowach tego dnia. Po zabiegu który nie powiódł się pomyślnie już nie miał nawet takiego znaczenia aby opisać rzetelnie jego przebieg w protokole. Te informacje o niepomyślnej części podczas operacji w niewyjaśnionych okolicznościach pominięto. Moje dziecko w efekcie ma porażenie czterokonczynowe.. to można tak sobie pominąć w opisie całej historii leczenia? Może ktoś mi poda rękę i wesprze jak nie obawiać się zawalczyć o taki bezduszny czyn ludzi którzy mają ratować życie i zdrowie każdego człowieka.. ach bo nie wspomnialam że moje dziecko już drugi raz medycynę szokuje swoim istnieniem wbrew. 12 lat żyło z wadami wrodzonymi mózgowia.. żyło dając radość swoim bliskim. Choć urzędnicy po tym kiedy zostałam wdową tę radość łatwo zaczęli niszczyć. Upatrując w dziecku problemow, wiercąc mi dziurę w psychice tak bolesna że dziś choć czuje strach o konsekwencje jeżeli nadal będę niepokorna mogę jeszcze zostać ukarana teraz dziecko drugie pójdzie na celownik. Czy matka w oczach tych ludzi nie jest istotą oddzielna od swojego potomstwa? Bo nie rozumiem dlaczego cierpieniem dzieci mam poczuć te karę, kiedy szary człowiek podskoczy nie temu komu powinien. Bo mój strach nie jest bezzasadny. Walka o godność niepełnosprawnego dziecka, zmusiła mnie do słów jakie Pani doktor z podwarszawskiej placówki szpitalnej uznała za coś uwłaczającego jej godnosci. Coś czego nawet nie pamiętam w swoich słowach a umiem czasem kwiecista wiazanke złożyć w słusznej sprawie, tutaj nie mam pojęcia co tak zabolało tego człowieka aby szukać takiej drogimi odwetu jaka ta kobieta wybrała dla mnie. Dużo starsza kobieta, matka, wykształcenie medyczne zniżyła się do poziomu mojej osoby i pisząc donos fałszywy obleśny zlepek kłamstw, który nie wierzę że ludzie uznali za prawdę.. myślę że ktoś doczytał do końca ten syf jaki dostał sąd na biurko od lekarza który uznał matkę za będąca nietrzeźwa podczas odwiedzin w szpitalu i spieszy donieść wielkiemu sądowi o tym zdarzeniu jakie udało się wytropić w ich murach. Matka akurat pasuje na taką chuda jakaś niedożywiona mała, w dżinsach i trampkach widac tatuaże, bez ojca sama do szpitala przyszła emocji nie mogła wychamowac to jej się należy teraz za swoje. Szkoda że chcąc się mścić trzeba mieć kontrolę chyba żeby miało to sens. Pani doktor takiej inteligencji do życia zabrakło choć zemsta skuteczna kuratora mam i opieka społeczna przychodzi.. dwa lata mijają a jej zemsta niesie się nadal w mojej głowie jedynie. Kiedy każdy kolejny kurator jaki z ramienia sądu przychodzi do mnie jest zaskoczony jak się wyróżniam w tym świecie, ale moralnym kręgosłupem jedynie dla nich. Tak po dwóch latach powiem o sobie bez wstydu. Choć psychicznie mam zdeptane zdanie o sobie to dla innych mam jakieś atuty które podkreślają zresztą dziś są moimi serdecznymi znajomymi. I te moralność jaką mam w sobie, dla siebie też chce uwolnić bo nie wiem jaki lekarz widzi że kobieta jest pijana i pozwala jej opłacić teren szpitala w nocy z 7 latkiem h boku to początek przymykania oko na lekarskie wybryki które przemilczałam.. czując obawę o swoją rodzinę. Doświadczam po czasie kolejnego aktu gdzie niepełnosprawność to ewidentny wskaźnik skąd takie zaniedbania podczas leczenia dziecka potrzebujacego ratunku po wypadku.. czy ktoś może mi pomóc
aniemowilam / 196.53.0.* / 2020-08-12 06:59
przepraszam za haos w mojej wypowiedzi, pierwszy raz gdziekolwiek pisze w sieci o swojej taruamtycznej sytuacji.. to dla mnie od wielu miesiecy bol nie umniejszony kiedy nadal wiara w powrot do zdrowia dziecka jest mozliwa. umiescilam ten wpis w mam nadzieje zrozumialym sensie, jednak jezeli mam cos wyjasnic to moge dopisac odpowiedz, przepraszam bo wylewa sie za wiele emocji kiedy chce sie komus to przekazac a takich prob pisania podejmowalalam wiele i pozniej edytowanie tresci konczylo sie ze wpisu nigdzie nie potrafie zamiescic.. tak teraz postanowilam jakkolwiek ale wyrzucic z siebie w koncu do ludzi do wszystko moze gdzies znajde wsparcie
Maran6 / 83.15.79.* / 2020-08-03 10:11
Ja dostałem i to nie małą kwotę http://www.andrzej-rozanski.pl/pomoc-prawna-wazna-w-przypadku-bledow-lekarskich/ zawsze warto zawalczyć o swoje.
Sokol899 / 85.221.156.* / 2020-05-06 13:13
Miałem podobny problem, z pomocą panów poznańskiej kancelarii Eventum udało mi się uzyskać odszkodowanie za błąd lekarzy.
marek990 / 54.37.238.* / 2019-11-15 13:03
Po wypadku albo bledzie medycznym czasem ciezko jest uzyskac odszkodowanie, sugeruje sie skontaktowac w takiej sytuacji z kancelaria specjalizujaca sie w odszkodowaniach, no T&W z Krakowa. Swietni specjalisci i profesjonalisci!
Katarzynaggg / 188.146.102.* / 2019-10-23 12:04
Kancelaria t&w! na maksa polecam, pomogli znajomej mojego meza jak jej zaszyli cos po operacji zoladka :O
Moniaddd / 188.146.231.* / 2019-10-06 09:50
Polecam zasiegnac rady i pomocy w T&W krakowksiej, mega profesjonalisci, pomoga w kazdej trudnej sytuacji odzyskac kase!
denartom / 89.64.35.* / 2019-09-11 17:12
Niestety do takich błędów dochodzi, ale żeby wyrok był sprawiedliwy trzeba mieć oparcie w doświadczonym adwokacie, do którego na szczęście trafiłem. Adwokat Cejrowski dał z siebie 100 % na sprawie.
malllaga / 91.196.10.* / 2019-07-29 12:18
Walka o uzyskanie odszkodowania to dosyć skomplikowana sprawa. Jak uzyskać takie odszkodowanie na stronie https://odszkodowanie-rzeszow.pl/oferta/odszkodowania-medyczne/
Marek711 / 80.52.246.* / 2019-07-16 08:30
Kilka słów na temat odszkodowania za błąd lekarza
http://zbigniewkielb.pulawy.pl/blad-lekarza-a-odszkodowanie/
Karo92 / 93.174.24.* / 2019-07-02 12:28
Proszę skontaktować się z Kancelarią Odszkodowawczą UNICOVER. Specjalizują się w błędach medycznych, bezpłatnie przeanalizują sprawę.

unicover.pl
Janina Słowik / 79.187.206.* / 2019-06-28 11:23
mogę polecić adw. Annę Kołosionek, która zajmuje się odszkodowaniami, błędami w sztuce medycznej, prawem karnym - lubuskie
http://www.kancelaria-kolosionek.pl/
janek299 / 5.173.51.* / 2019-06-26 08:58
Polecam zapoznać się z ofertą jaką będziesz mógł znaleźć na https://fcs-accident.com/. Specjalizują się oni właśnie w walce o odszkodowania po wypadkach drogowych i wypadkach w pracy. Jeśli będziesz chciał skorzystać z profesjonalnej pomocy i przeprowadzenia sprawy o odszkodowanie od A do Z to będzie właśnie taka profesjonalnie przygotowana oferta dla Ciebie, która na pewno spełni oczekiwania.
Ewka805 / 31.178.97.* / 2019-04-02 20:59
Polecam ci kancelarie partner z krakowa
simbor / 37.47.224.* / 2019-04-02 21:25
Też słyszałem o nich mają świetną opinie
Ewka805 / 31.178.97.* / 2019-04-02 22:14
O świetny kontakt przyda mi się również
Ciesielski_oczachowska / 2022-11-21 13:40
W przypadku błędu medycznego organizacje medyczne mogą być pociągnięte do odpowiedzialności cywilnej za szkody (materialne i moralne), a ich pracownicy mogą być następnie pociągnięci do odpowiedzialności dyscyplinarnej i/lub materialnej. Co więcej, w niektórych przypadkach pracownicy medyczni mogą być również pociągnięci do odpowiedzialności karnej. Odszkodowanie za błąd lekarski może otrzymać pacjent, który udowodni, że działania lekarzy podczas diagnostyki, leczenia lub operacji doprowadziły do pogorszenia jakości życia. Firma zajmująca się odszkodowaniami za błędy lekarskie Ciesielski & Oczachowska - Adwokacka Spółka Partnerska, posiadająca wysoko wykwalifikowanych ekspertów, pomoże Państwu znaleźć rozwiązania prawne pozwalające na uzyskanie odszkodowania. https://ciesielski-oczachowska.pl/uslugi/odszkodowanie-za-blad-w-sztuce-lekarskiej/
Artur929 / 188.146.166.* / 2019-03-21 12:48
Ja mialem podobna sytuacje tylko po zabiegu na przegrode nosowa.. Chyba z rok to trwalo zanim sie zdecydowalem zeby ogarnac ppmoc. Mi pomogla kancelaria t&w z krakowa. Kasy nie mialem ale na szczescie placi sie im dopiero po wygranej sprawie. Niestety nasze prawo nie zawsze stoi po str poszkdowanego i to jest problem :/
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy