Forum Forum dla firmKadry

Odszkodowanie za zakaz mówienia po polsku

Odszkodowanie za zakaz mówienia po polsku

Money.pl / 2008-05-12 12:09
Komentarze do wiadomości: Odszkodowanie za zakaz mówienia po polsku .
Wyświetlaj:
ds / 83.13.205.* / 2008-05-15 13:53
Wprowadzić przepis żeby w firmach mówiono w języku państwa w którym firma została założona!!!
W Tesco mówilibyśmy po angielsku, w Biedronce po portugalsku, w Lidlu po niemiecku. Tylko cholera wie jaki język był by na bazarach...
podatnik / 217.11.139.* / 2008-05-16 14:13
Zanim sie coś osądzi należy dobrze przeczytać artykół i zastanowicsie.
Dyrekcji chodziło o to aby w pkreślonych oimeszczeniach- tu chodzi o sale obsługi zagranicznego klienta rozmawiano w jezyku w którym obsluguje się klientów , nie w całej firmie i nie w każdej sytuacji. Nie można mówić o dyskryminacji w tym przypadku. W Polsce wszystkim padło na muzg na tle wolności i uprawnień. Chcesz być wolny jeź do buszu , a jak chcesz pracować i żyć w cywilizowanym kraju to się musisz pogodzić z pewnymi zasadami.
Dla mnie oburzający jest wyrok sądu - jest poprostu poprawny politycznie , a wielu ludzi już żyga tą poprawnością. Doszło do absurdu ,że poprawnością polityczną prześladuje sie ludzi. Ci niepoprawni też mają prawo do sojego zdania na każdy temat , ale często boja się go wypowiedzieć- czy to nie jest dyskryminacja.
Na hasłach o dyskryminacji i prześladowaniu dzisiaj można wiele załatwić , bo jest poprawność polityczna
ja333 / 83.27.184.* / 2008-10-18 11:34
najpierw to ja radzę nauczyć się pisać po Polsku, a dopiero potem się wypowiadać.
pracownica / 87.207.51.* / 2008-05-12 12:09
Arvato to dranie,jak im cos nie podoba to od razu wywala.A koordinator Grzeszczuk to ta jeszcze sypia zze wszystkimi,i robie tam co chce.Brawo Michalowski!!!!!!

Najnowsze wpisy