Forum Forum ubezpieczeńInne

Odwołanie od decyzji zakładu ubezpieczeń

Odwołanie od decyzji zakładu ubezpieczeń

Marry 90 / 2013-01-31 13:44
W jaki sposób mogę odwołać się od decyzji zakładu ubepieczeń? Firma ubezpieczeniowa nie chcę mi wypłaciź pełnej kwoty za złamaną rękę podczas wypadku samochodowego...
Wyświetlaj:
Malowany12 / 2013-06-24 14:43
Pieniądze na rozpoczęcie działalności gospodarczej możesz uzyskać z co najmniej kilku źródeł:

Po pierwsze z Uni EUopejskiej , gdzie chyba jest do rozdysponowania ponad czterdzisći tysięy złotych , drugi sposób to udać się do powiatowego urzędu pracy po Kapitał dla bezrobotnych , po trzecie szukając kapitału na rozpoczęcie działalności gospodarczej możemy wnioskować o pożyczkę w Banku Gospodarstwa Krajowego
Nie oceniajcie pochopnie. / 2013-06-24 14:30
Trzeba pamiętać o tym że co do zasady świadczeń od zakładu ubezpieczeń można dochodzić przez co najmniej trzy lata, a w przypadku popełnienia występku lub zbrodni nawet przez lat dwadzieścia. W odwołaniu które składamy powinno się znaleźć się miejsce i data jego sporządzenia, dane poszkodowanego, jednostka do której kierujemy pismo, sygnatura akt lub oznaczenie numeru sprawy, jakim posługuje się ubezpieczyciel, petitum ze zwięźle określonymi żądaniami, uzasadnienie, podpis i wyszczególnione załączniki

Najnowsze wpisy