Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska

Money.pl / 2010-03-29 20:42
Komentarze do wiadomości: Oficjalna strona internetowa Donalda Tuska.
Wyświetlaj:
Andrzej 560 / 178.37.43.* / 2015-04-22 07:25
wszystkiego najlepszego z okazji skończonych 18 urodzin
vito / 213.92.142.* / 2015-02-06 10:59
Pan sobie na salonach w Brukseli a POLSKA GORE
WRACAJ PAN bo nie da się słuchać tych OSZOŁOMÓW
Czas zrobić porządek
pozdrawiam
Niepełnosprawna / 31.1.46.* / 2014-09-02 18:34
Panie Premierze dziekuje Panu za dobrobyt jaki dzięki Panu mam Zasiłek Pielęgnacyjny 153zł , od wielu lat, jako osoba niepełnosprawna. No cóż są biedniejsi jak Pan , administracja pana im trzeba dać ogromne Premie. Napisałam do Pana do Kańcelarii Rady Ministów i odpowieć jaką dostałam uświadomiła mi , że wrzystko robicie pod siebie. Nie warto było walczyć i być internowanym za taki Niesprawiedliwy Kraj.
zdecydowana / 83.30.206.* / 2014-06-16 21:34
Panie Premierze, bardzo Pana podziwiam za siłę i determinację jaką Pan wkłada w pracę dla Polski. Jestem Pana zwolenniczką i przykro mi, że cała reszta rządu tak lekceważy fakt, że podsłuchy są nielegalne i że już tak wiele razy chcieli Was - PO - pozbawić władzy, aż chwycili się takiego sposobu. Proszę o tym pamiętać i również przekazać innym. Mają głowy niech myślą. Ja sobie w ogóle nie wyobrażam innej osoby na stanowisku Premiera. Jest Pan w 100% tam, gdzie Pana miejsce. Dziękuję za Pana trud i należyte zachowanie. Przesyłam serdeczny uśmiech i mocny uścisk dłoni. Wspieram Pana i jeśli Pan stanie do wyborów - oddam na Pana swój głos.
Wicher Wiatr / 89.239.112.* / 2014-05-28 12:45
panie premierze niech pan sobie tak prywatnie czyli nie mydląc oczu sobie samemu czy to w porzadku ze Unia za naszymi plecami układa się w sprawie miesa na rynek wschodni podtrzymuje embargo dla Litwy i Polski? Czym jest Polska w Unii? Jest taka moda ze jak ktoś pyta o interes narodowy z jakiegoś kraju to politycy Unii nazywają te grupe nacjonalistami lub ze to neofaszyzm ,czyli kto nie jest z nami jest przeciwko nam? obawiam się ze organizacja ta zaczyna dzialac jak kiedyś E W G z korzyscia dla malej grupy Oligarchow unijnych ,tylko ze jeszcze nie wymieniamy towarów na lancuchy do traktorow bo i po co zniszczyli nam gospodarke i produkt polski jest towarem w cepelii
przyjaciel233 / 85.221.157.* / 2014-04-29 15:57
Panie Premierze bylismy ijeszcze jesteśmy Pana zwolennikami głosowaliśmy na Pana,ale jak umieści Pan na listę wyborczą /i to na nr.1/judasza p.kamińskiego,to straci Pan całkowicie nasze zaufanie i poparcie.On za pieniądze sprzeda własną Matkę.Ma Pan krótką pamięć jakimi obelgami obrzucił Pana??? wszystko GODNE pożałowania.
.doradca. / 81.190.62.* / 2014-03-26 22:40
Przy następnych wyborach siedźcie w domach albo zagłosujcie ponownie na PO.
ALUTKA 54 / 83.6.251.* / 2014-03-26 17:23
Panie Premierze chociaż ciężko nazwać Pana Panem Premierem, za to co pan robi dla nas ludzi likwiduje Pan zakłady pracy ,podnosi Pan wiek emerytalny a gdzie my mamy pracować jak nie ma zakładów pracy .Prywaciarze zatrudniają tylko na śmieciówki a gdzie my ludzie którzy nie mogą dostać pracy po 50+ mamy pracować zrób Pan coś żeby można było za coś żyć dokonać opłaty wykupić leki i t.d.jesteśmy u kresu wytrzymałości.Zostałam zwolniona z umowy o pracę rok temu i ani U.P nie potrafi mi pomóc ani sama nie mogę ZNALEŹĆ PRACY. Co mam zrobić gdzie dopracować wieku emerytalnego. LITOŚCI CZŁOWIEKU GDZIE TY MASZ SERCE CO BYŚ ZROBIŁ JAK BYŚ NIE MIAŁ CO JEŚĆ I ZA CO ZROBIĆ OPŁATY.OTWÓRZ SERCE DLA LUDZI ZAŁAMANYCH ,KTÓRZY NIE MOGĄ ZWIĄZAĆ KOŃCA Z KOŃCEM I NIE MOGĄ DOSTAĆ PRACY ZNOWELIZUJ USTAWĘ O ZASIŁKACH PRZEDEMERYTALNYCH BLA LUDZI 50+.Bo po 50+ żaden pracodawca nie chce nawet rozmawiać nie mówiąc o zatrudnieniu.
Pana ruwiesnik wiekowy / 31.61.140.* / 2014-02-11 08:36
Panie Premierze wytlumacz pan Polakom jak to jest ze ukaral Pan miliony Polakow zmuszajac Ich do pracy do smierci,a niepotrafil Pan zaczymac jednego pedofila wiezieniu
wiola1004 / 78.9.110.* / 2014-01-29 10:24
witam pana panie Premierze niech pan w koncu pomysli o tym jak dać każdemu na godne zasłużone życie opisuję swój problem bo pisałam do pana o tym że mieszkam w domku dla powodzian ,,,to co pan napisał do gminy w srodzie slaskiej pana kancelaria nie wniosłą niczego podstawili pana kancelarii moje dochody któyh nigdy niewidziałąm
i zawiodłam sie na panu Premierze chce panu powiedziec ze zabrali mi w tej chwili obiady ze szkoły dla dziecka niepełnosprawnego które wymaga całodobowej opieki mam na reke 1150 po podwyżce prąd który opłacam teraz to550zł na miesiąc poniewaz niedasie iegrzac jak sa mrozy
za mieszkanie niepłaćebo mnie niestac a woda i smieci i żyje z synem na granicy ubustwa
to jest koszmar co nam zafundowaliscie postanawiam opisac całą sytuacje gdzies dalej ja nierz niejem zeby dziecko miało kompletnie jestem panem rozczarowana i pana rządem
gmina wiedząc że mam takąsytuacje wogule nie monitoruja potrzeby tylko dla tych mają zapomogi któzy piją i narkomani dla tych majawstyd mi z ten rząd postanwiam również to n agłosnic i powiem panu że jest pan bez serca
ale n apremie to macie miedzy soba oddajcie po 2000zł na kazde dziecko niepełnosprawne to wtedy bedzie wiadomo że myslicie o nas .ze łzami w oczach piszę to do pana nic pan nie zrobił wtej sprawie niech sie pan wstydzi panie premierze
Zbigniew Pląskowski / 37.109.57.* / 2014-01-06 15:13
Panie Tusk w nosie mam umowy śmieciowe właśnie na takiej umowie pracuję ponieważ moje zdrowie w wyniku waszych głupich ustaw nie dopuszczało by mnie do żadnej pracy. Choć mam słaby wzrok muszę wchodzić na wysokości, ale to nie jest najgorsze to jest nic w porównaniu z tym że Pan zachowuje się jak Pinokio. Ja nie potrzebuję podwyżek nie potrzebuje opieki ze strony Rządzących którzy dostają alkoholicy i narkomani ja chciałbym żeby moje Państwo które nazywa się dumnie Polska była krajem dla wszystkich. Zwykli ludzie mają demokrację a wy macie nadal PRL. Żyjecie na koszt podatnika i jego pieniędzy nie szanujecie prawa polityk łamiący prawa przepisu ruchu drogowego nie traci prawa jazdy jesteście świętymi krowami nie którzy przychodzą pijani do sejmu powinni być natychmiast wyrzucani z niego. Używanie telefonów i dzwonienie za własne pieniądze tylko z kąt wy weźmiecie te pieniądze skoro kradniecie ludziom , skoro pieniądze już tym ludziom zabieracie i macie z tego solidne pensje to niech Pan wreszcie spełni swoje obietnice. Likwidacja senatu sejmu o połowę będzie to wielka ulga bo trzeba będzie mniej polityków utrzymać, którzy i tak siedzą nic nie robą p****** w stołek a pieniądze biorą może wtedy jak Pan dotrzyma słowa ludzie zaczną polityków doceniać a oni będą szanować miejsca w parlamencie bo będzie to zaszczytem zasiadać w ławach sejmowych i reprezentować Naród Polski . Zniesienie immunitetu od byle czego . Mam nadzieję że przestanie Pan kłamać i mówić ludziom że jest to nie możliwe bo jak trzeba to koalicja przegłosuje wszystko. W II Rzeczypospolitej było mniej posłów a Polska była o wiele większa niż teraz. Ma Pan okazje uchwalić nowe prawo w stosunku do pijanych kierowców którzy nie popełniają wykroczeń ani przestępstw tylko mordują ludzi. życzę Panu rozumu na ten nowy rok a nie bufonady.
Joanna500 / 5.185.21.* / 2013-12-21 05:51
Myślę że tak jak ja i inni również ,niezbyt przychylne życzenia Panu i Szczurkowi ślą emeryci za przelewy emerytur na ostatnią chwilę przed świętami.Jak tak można? No cóż takim jak wy nie brakuje pieniędzy.
H Szatkowski / 2013-12-21 10:59
Adresaci zupełnie tego zarzutu pomyleni. Za terminowość wypłaty świadczeń odpowiada ZUS ( no chyba, że emerytura mundurowa albo z KRUS ).

Jest 5 terminów wypłaty każdego miesiąca, termin jest stały dla konkretnego emeryta i podany w decyzji. Za opóźnienie służy prawo do domagania się odsetek. Trudno też wymagać, by świadczenie z terminu '20' lub '25' było wypłacone np. 18 dnia z powodu świąt.
Emerytka 1949 / 95.40.236.* / 2013-11-30 20:52
Panie Premierze powinien Pan wraz ze swoim Rządem nieudaczników dawno podać się do dymisji.Pana Rząd niszczy kraj i naród.Według mojego zdania nie macie wstydu przed narodem,bo ja jeżeli bym sobie nie radziła na danym stanowisku to złożyła bym zrezygnację z tego urzędu.Polacy z dnia na dzień są co raz biedniejsi,limituje się zdrowie ludzkie,pozwala się pracodawcom zatrudniać młodych ludzi na czarno ,a jak nie zgadzają się to nie ma dla nich pracy.Nie o taką Polskę walczono ważne,że Góra ma pieniądze i obdziela sie nagrodami za nic nie robienie.
wielbicielka / 83.9.56.* / 2013-11-08 11:56
Zona powinna stać przy boku polityka jak sztandar.Pozwolę sobie zadać pytanie osobiste- gdzie Pan znalazł swoją żonę.Kaczyński mówi , że ma Pan wilcze oczy.Wodzi Pan nimi za marzeniami czy pożal się Boże , rzeczywistością
Rekflor / 85.221.163.* / 2013-10-05 10:31
Panie premierze-masz Pan wokół siebie wyjątkowo marnych doradców.Wybory za 2 lata ico.....kiepska perspektywa.Glosowałem na Pana,ale tylu nas rencistów i emerytów zastanawia się teraz co dalej.Zrób Pan coś dla tych ludzi,którzy przechodzą cichą eutanazję.Czy Pana nie wstyd,że od najniższych głodowych rent pobierany jest PODATEK.Chyba w tym przedmiocie wina leży po pana stronie.My emeryci i renciści żyjemy gorzej jak ludzie w slamsach.Jesli ma Pan trochę wstydu i zależy Panu na dużej ilośći głosów w wyborach to zrób Pan chociaż /wjednym /resorcie porządek.Nie mowię już o Resorcie Zdrowia, który GNIJE amożna go usprawnić na wzór niemiecki.Zyczę trochę odwagi i wsłuchwanie się w rady Panu życzliwych.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy