Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Ogłoś się, jeśli szukasz pracy, pracownika, wspólnika czy dodatkowego zajęcia

Ogłoś się, jeśli szukasz pracy, pracownika, wspólnika czy dodatkowego zajęcia

Redakcja forum / 2005-12-07 10:20
Forumowiczu,
Jeśli szukasz pracy albo pracownika, jeśli masz do zaoferowania czas, szczególne umiejętności, chcesz dorobić; jeśli masz pomysł na biznes - ogłoś się bezpłatnie na forum. Ktoś przeczyta Twoje ogłoszenie, może ludzie, których szukasz...
Wyświetlaj:
smurf74 / 2009-10-29 16:05
jestem młodą kobietą wychowującą 7 mies. dziecko czy znajdzie się dla mnie jakaś praca najlepiej praca w domu
Robert Matycz / 2009-10-29 19:43
szukam pracy biurowej w domu lub w ochronie biura...mam gr.inwalidzką,sprawny ruchowo,tel.dom...22/6485085.Robert.
Robert Matycz / 2009-10-29 19:44
szukam pracy biurowej w domu lub w ochronie biura...mam gr.inwalidzką,sprawny ruchowo,tel.dom...22/6485085.Robert.
Robert Matycz / 2009-10-29 19:45
szukam pracy biurowej w domu lub w ochronie biura...mam gr.inwalidzką,sprawny ruchowo,tel.dom...22/6485085.Robert.
staż pracy 18.lat,wiek 48,szkoła poligraficzna i liceum ekonomiczne,doświadczenie w pracy biurowej i ochronie oraz w poligrafii.
Angeliko / 95.41.124.* / 2009-10-23 18:01
metodanapieniadze.bloog.pl

zapraszam
Sebastian86kuj-pom. / 94.254.233.* / 2009-10-23 10:31
Młody Kierowca kat. "C" woj. kuj-pom. podejmie prace, aktualny kurs na przewoz rzeczy badania psychologiczne, ksiązeczka sanepidowska, dodatkowo uprawnienia na wózki widłowe.
tel. 669-045-498
Galan / 83.9.54.* / 2009-10-18 18:00
Witam, szukam pracy w woj.warmińsko - mazurskim mieszkam w okolicach Ostródy gdzie jest w ostatnim czasie straszny problem z pracą, nigdzie nie można znaleźć zatrudnienia. Muszę pracować bo studiuję zaocznie zarządzanie i nie będę miał na czesne poza tym mam mały kredycik. Z dniem 30 paź . kończy mi się robota dorywcza i nie wiem co będę dalej robił. Podejmę się każdej pracy , nie boje się ciężko pracować, pracowałem u rolników (a każdy wie jaka to jest ciężka praca) 1,5 roku przy budowie łodzi motorowych jako montażysta, pracowałem przy wycince drzew , malowałem kominy fabryczne do 50 metrów wysokości, liceum miałem o profilu zarządzanie informacją nastawioną na komputery i internet , mam duże pojecie na ten temat pełną znajomość MsOffice , posiadam prawo-jazdy kat.B, mam 21 lat ,jestem bardzo sprawny fizycznie, uczciwy i pracowity, szybko się uczę , jeżeli czegoś nie wiem zaraz się dowiem mogę pracować nawet po 16 godzin dziennie z tym,żę musiał bym troszeczkę wcześniej kończyć w piątki co 2 tyg. bo muszę na 16 dojechać na studia;D. W razie pytań bądź jakiś ofert podaje numer tel (0-89)647-06-68 .Pozdrawiam
marian87 / 2010-03-02 21:01
http://www.gogo20poland.com/marian.Masz karte kredytową?trzeba miec aby dzieci nie rejestrowały sie jak w innych zabawach z reklamami i klikanie.Wejdz do pionowej lini.Wpłacasz 20dolarówi przekazujesz dalej.Legalne.
marian87 / 2010-03-02 20:58
http://www.gogo20poland.com/marian wejdz i słuchaj.SZukaj pieniędzy a nie pracy
SteVee_ / 77.253.33.* / 2009-10-15 21:14
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail,aby
sprostać Dynamicznemu wzrostowi. Zarobki od 1000
do 5000 złotych. Wyślij maila: murek15@op.pl
snajper20 / 2009-10-09 16:40
Poszukuje pilnie pracownika do obsługi e-mail, aby sprostać dynamicznemu wzrostowi. Zarobisz miesięcznie 5.000 zł i więcej. Wyślij e-maila (kamilrzymowski@wp.pl)", lub z podaniem w wierszu tematu: "Pracownik do obsługi e-mail. Oczekujemy poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić poważne pieniądze"
kinga80 / 86.172.2.* / 2009-10-06 16:42
Pilnie poszukuję pracownika do obsługi e- mail. Oczekuję poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić dodatkowe pieniądze. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się ze mną. kinia8001@op.pl
kinia8001 / 86.172.2.* / 2009-10-06 16:35
Pilnie poszukuję pracownika do obsługi e- mail. Oczekuję poważnych zapytań od osób, które chcą zarobić dodatkowe pieniądze. W celu uzyskania pełnych szczegółów skontaktuj się ze mną.
Mentimiento / 2009-10-01 14:31
Witam, oferuję wysokiej jakości prace ciesielskie, od lat buduję domy drewniane, domki letniskowe, wykonuję altany, więźby dachowe, wieże kościelne, meble ogrodowe. Mam długoletnie doświadczenie w Polsce oraz za granicą. Gwarantuję solidność i profesjonalne wykonanie.
Zainteresowanych proszę o kontakt na maila mentimiento@gmail.com

woj. mazowieckie
La Peule / 212.59.248.* / 2009-09-14 21:02
WITAM,

Nie zamierzam oferować Państwu żadnych złotych gór, ani "zarabiania w internecie za darmo".
Ale osoby chcące PRACOWAĆ w doradztwie finansowym i dzięki temu zarabiać proszę o kontakt mailowy, tam szersze informacje Biuro w Tychach wiec ogłoszenie kierowane jest głównie do mieszkańców Górnego Śląska i okolic.

P. Seweryn
gitarzysta 32 moj skyp / 77.49.218.* / 2009-08-31 21:52
BUDUJE DOMY ,PIEKNE I POD MOZLIWOSCI FINANSOWE CHETNYCH ,MAM OPRACOWANE OD LAT SYSTEMY BUDOWLANE ,SZUKAM LUDZI KTORZY CHCA PRACOWAC ZE MNA ,W CELU ROZWINIECIA TEGO BUDOWNICTWA,DOM,DLA KAZDEJ RODZINY ,SYSTEMY POMOCNICZE ,DOPASOWANE DO MOZLIAOSCI RODZINY ,STAN SUROWY Z MOZLIWOSCIA ,ZAMIESZKANIA ,UKONCZONE PODDASZE ,DAJE TAKIE MPZLIWOSCI ,ROWNY PODZIAL ZAROBKOW ,KAZDY JEST ODPOWIEDZIALNY ,JEDNAKOWO ,CEL LIKWIDACJA BEZROBOCIA ,WCIAGAM BEZROBOTNYCH JAKO UDZIALOWCOW.JEDYNA SZANSA DLA MLODYCH LDZI Z AMBICJAMI ,JAKO UDZIALOWCOW ,POMOCNICZYCH ,REKLAMOWYCH,WIDZE NA TYM MIEJSCU WSZYSTKICH NIEPELNOSPRAWNYCH,Z AMBICJAMI PRACY U SIEBIE ,TAKA LUBIE WYKONYWAC PRACE ,INNA MNIE NIE SATYSFAKCJONUJE,MOJ,SKYPE,GITARZYSTA 32,E,BOGDAN.SZACON7@GMAIL.COM
gitarzysta 32 moj skyp / 77.49.218.* / 2009-09-01 13:54
zagadka dla budujacych ;buduje dom od 0 w 12 cie godz ,moze byc ze szkieletem dachu ,i odeskowaniem jak moznza to zrobic ,bardzo proste ,a teraz ja mam pytanie na ktore odpowiedzcie sobie sami ,aile buduje go majster,ile strat jest w tygodniu ,ile w roku ze tak wolno buduja ,idlaczego jeszcze tak drogo biora ,gdybym sie nie nauczyl budowac domow ,dzisiaj bylbym bezdomnym,dlatego rozumiem tychy co nie maja domu
gitarzysta 32 moj skyp / 77.49.218.* / 2009-09-01 12:22
posiadam dzialki w lublinie ,znam ludzi w calej polsce ,poniewaz mieszkam w atenach mam wszedzie przyjaciol,nie chce budowac sam ,bo wtedy nie macie w tym udzialu ,mnie interesuje wasz udzial ,jest to wielkie iciekawe zadanie ,jestes u siebie ,od ciebie zalezy ,ile zarobisz ,mozliwosci dam wam nieograniczone skoro jest kapitalizm i wolna amerykanka ,zostanmy i,my kapitalistami ,dlaczego mamy byc zebrakami ,nie musisz miec wielkiej kasy ,mam leb jak ,komputer iwielka zdolnosc do kierowania nauczenia wszystkiego moi uczniowie naleza do mistrzow budowlanych ,sam nie dasz rady ,jestesmy bardzo ludzcy i uczciwi ,przylanczajac sie do nas jestes w rodzinie ,i jestes pod nasza ochrona ,mozesz rozwinac skrzydla u nas jako muzyk lub budowlaniec ,masz wreszcie szanse na swoj dom ,pomoge ci osobiscie wybudowac ,za wspolprace ze mna i pomoc w rozwinieciu mojego zadania jakiego sie podjolem ,jestem wolnym i otwartym czlowiekiem i znam zycie ,dlatego chce wam pomoc,mozecie pisac do mnie smsy na nr tel 030 ateny 6976755104,lubskypjak wyzej em,bogdan.szacon7@gmail.com
gitarzysta 32 moj skyp / 91.132.239.* / 2009-09-14 14:52
witam i przepraszam tak sie przejolem waszymi problemami ze pomylilem tel,ateny,kier,6975765104,BOGDAN
MOJ SKYP GITARZYSTA 32 / 91.132.239.* / 2009-09-14 15:01
POTRZEBUJE WIELU LUDZI DO WSPOLPRACY ,BEDE BUDOWAL DOMY ,ZACZNE OD LUBLINA TAM MAM DZIALKI,CHCE SPRZEDAWAC,Z WAMI DOMY ,PO PRZYSTEMPNYCH CENACH,W ROZNYCH SYSTEMACH,DOM DLA POLSKIEJ RODZINY WRESZCIE ,CHODZI O POMOC DLA NAS WZYSTKICH,NIE MUSICIE MI DAWAC PIENEDZY JA MAM Z CZEGO BUDOWAC ,JA MAM WIEKSZY PROBLEM JAK WAM DAC ZAROBIC,PRZY MNIE ,JA TEN DOM ZROBIE ALE PODZIELIC CHCE SIE Z WAMI PIENIEDZMI ,NA ZASADZIE UDZIALOWCOW,KTO MA POMYSL JAK WAS ZJEDNAC,BOGDAN Z ATEN.NIE MIESZKAM CHYBA NA PUSTYNI I WIERZE ZE SA JESZCZE NORMALNI POLACYSMSNA TEL,ATENY,6975765194
gitarzysta 32 moj skyp / 77.49.218.* / 2009-09-01 13:35
jezeli nie zrozumiecie mojegoogloszenia ,lub ze zwyklej ostroznosci ,nikt nie skontaktuje sie ze mna to kazdy kto znajdzie mi chetnego na dom w metowie na dzialce w osiedlu prze lesie ,dostanie od nas duzy udzial ,za pomoc ,poniewaz ,placimy nawet za mala pomoc ,jak robienie kawy na budowie chodzi o pokazanie wam co sie robi jak jest bezrobocie ,tylu ludzi szuka pracy ,a my szukamy was ,kazdy jest nam potrzebny ,niepelnospawni moga ie zajac reklama ,kazdy z was os umie ,wierze w was ,chcemy zalozyc firme specyjalistyczna ,dla mlodych gniewnych ,ktorzy obecnie ,nie maja szans na nic ,wspolpracuja ze mna mistrzowie komputerowi od reklam projektanci ,nalezacy do czoloaki w dziedzinie budownictwa ,ale chce was popchnac do dzialan ,wyszkolic nna mistrzow tej profesji ,ja potrafie zrobic wszystko sam ,ale ty chodzi o was zeby zrobic z wami firme ktora bedzie wasza ,ja juz zaczynam ,bede sie oglaszal i dalej was zukal a latwo mnie znalezc bo jestem bardzo znanym czlowiekiem mimo ze mieszkam w atenach tyle lat ,
gitarzysta 32 moj skyp / 77.49.218.* / 2009-09-01 12:58
jezeli macie jakies pomysly chetnie wyslucham ,potrzebujecie rady ,pomocy w zbudowaniu macie za malo pieniedzy ,piszcie do mnie oddzwonie na kazdy tel ,poszukuje tez ludzi ktorzy opuscili domy dziecka ,wspolpraca ze mna da wam szanse na bezpieczne zycie ,niedlugo przeniesiemy ,swoja siedzibe do lublina ,poniewaz zaczynam juz pierwszy dom ,drugi chce zrobic z wami dla was ,zeby podzielic sie z wami zyskiem ,nie ma lepszej drogi ja k ta ktora wam proponuje ,myslenie jednak ma wielka przeszlosc.bogdan z atenadres j/w
gitarzysta32 / 77.49.218.* / 2009-09-01 12:44
przepraszam,ale winien jestem majstrom z lublina wyjasnienie dlaczego kontrakt ktory im zalatwialem nie doszedl do skutku ,kazano mi zaplacic 2000 tys zl za mozliwosc.otrzymania firmy ktora ,w niemczech potrzebowala 300ludzi do budownictwa ,przylecialem do polski z aten sspisalem wasze dane ,ale oplata za ten kontrakt ibilet mieliscie cos zaplacic,po50 e czy cos takiego ,ale przy 300 osobach to byla suma wtedy ,wiec poprosilem spotkania bezposrednio z szefem w niemczech tej firmy ,posrednik nie wyrazil zgody na moje spotkanie ,w tej sytuacji ,nie dalem mu waszych danych ,ani kontaktu do was ,poniewaz znane mi jest oszustwo pobierania pieniedzy za prace ktorej nigdy byscie nie otrzymali ,jako 100pr,polak nigdy bym nie dal skrzywdzic majstrow ktorym ja dalem slowo ,chcialem pomoc ale nie moglem ryzykowac w ciemno,pozdrawiam bogdan z aten lublinianin,z ponigwody
gitarzysta 32 moj skyp / 77.49.218.* / 2009-09-01 14:45
zbieram informacje na temat dofinansowania z unji w przypadku zatrudnienia duzej ilosci bezrobotnych niepelnosprawnych ,akcja czlowiek na wage zlota ,prosze tych co posiadaja wiedze na ten temat okontakt ,pracuj u siebie i duzo zarabiaj nie badz uzalezniony od innych ,badz wreszcie soba ,bede potrzebowal ludzi ktorzy beda prowadzili nasze biuro ,do tej pory jest nas ,wykonawca pomyslodawca nadzorujacy ,moj brat po studjach w anglji ,4 jezyki perfekt ,moja siostrzenica stydja ,syn jezyk wloski perfekt ,budujacy ,szef na budowie ,dwoch synow nastepnych,wykonawcy ,kolega mistrz komputerow ,projektanci ,,,,,brakuje do kompletu tylko was ,daje dzialke o wartosci przekraczajaca 100tys zl,i wkonastwo moje ,na dalsze pomysly czekam
Juss / 193.151.55.* / 2009-08-31 15:30
http://centrumreklamy.com/pages/index.php?refid=mrsjus
ja próbuje tak ;] zapraszam
najarana4 / 83.23.209.* / 2009-08-26 18:26
Poprawka ostatniego postu!!! Z góry sorki
Witam!!!
Serdecznie zapraszam do zarabiani pieniędzy za pomocą wyszukiwarki ! http://scour.com jest wyszukiwarką internetową która płaci nam za wyszukiwanie, wystarczy mieć ukończone 13 lat by wziąśc udział w zarabianiu pieniędzy! Za wyszukanie każdej frazy otrzymujemy 1 punkt, za ocenienie pozytywnie lub negatywnie (palec w górze mówi 'Ale fajna strona' / palec w dół mówi 'Ale xxxxxx strona' ) wyszukanej strony otrzymujemy kolejny punkty, za dodanie komentarza o stronie otrzymujemy następny punkt, czyli w sumie 3 punkty od jednego wyszukiwania. Dziennie można zdobyć 300 punktów. (Wyszukanie 100punktów, zagłosowanie 100 punktów, komentarze 100punktów).

Na każdym wyniku możemy kliknąć na 3 łapki.
Tak więc dostajemy 3 pkt na wynik .
Czyli 3*100 = 300 pkt Dziennie.
300*31=9300 Tyle wychodzi na miesiąc :)

Za 6500 punktów 25$ (72zł)
Za 12500 punktów 50$ (144zł)
Za 25000 punktów 100$. (288zł)

Aby się zarejestrować wyślij mi na e-maila na adres: kochaniutka18@op.pl , w tytule wpisując "płatna wyszukiwarka" , a prześlę Ci zaproszenie na twój adres e-mail!!! W zamian za to, że zapisałeś się dzięki mojemu zaproszeniu otrzymasz za to dodatkowo 50pkt. Możesz również zarejestrować się z http://scour.com ale wtedy nie dostanie żadnych dodatkowych punktów!!! Wybór należy do ciebie - ale 50pkt - to nie mało! Co nie???!!! Polecam!

Jeśli zaprosisz jednego znajomego, a on dziennie będzie zbierał te 300 pkt (limit dzienny) to ty dostaniesz 25% pkt które on zarobił czyli dokładnie 75 pkt. Czyli on nic nie traci, a ty pozyskując znajomych możesz zyskać!

Strona jest w języku angielskim (dlatego wypłaty w dolarach), trzeba posiadać również konto na PayPal (darmowe konto i założenie go nic nie kosztuje).

Nic cię to nie kosztuje i w każdej chwili możesz zrezygnować (ale jest to najszybsza forma zarobku w internecie - wiem bo sprawdziłam wiele ofert - wiele razy zostałam oszukana - ale ten sposób naprawdę polecam - wypłacili mi już ponad 300 $)!

W razie jakichkolwiek problemów, pytań proszę pisać na adres e-mail: kochaniutka18@op.pl
TERESA MAREK / 77.112.178.* / 2009-08-21 09:37
Masz dość liczenia czy wystarczy Ci do pierwszego, chcesz dorobić, posiadasz wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera, napisz:teresaanna66@interia.pl
Ogrodnik1 / 83.28.214.* / 2009-08-19 12:11
Poszukuję pracy we Francji na stanowisku Ogrodnika.Posiadam duże doświadczenie w pracy w Polsce,jak również zagranicą(między innymi we Francji pracowałem kilkakrotnie).
Jestem również zainteresowany pracą w Rolnictwie,Leśnictwie,inne propozycje pracy.
Język Francuski,Angielski na poziomie komunikatywnym.
Kontakt:+48698111479

Najnowsze wpisy