Forum Forum dla firmDotacje

Ogromny skok w wypłatach unijnych dotacji

Ogromny skok w wypłatach unijnych dotacji

skomentuj
Wyświetlaj:
dgen / 2010-02-24 12:18 / Tysiącznik na forum
a u mnie za oknem "skoku" nie widać - jak co roku na przednówku:
chłopaki ze służb drogowych punktowo łatają "ekspresówkę" kraków-wrocław za pomocą smoły i żwiru
cs1 / 193.111.166.* / 2010-02-24 11:35
Dlaczego jest taki "ogromny skok" ?
Bo były bardzo duże zalegości i po fali zmasowanej krytyki, że rząd przetrzymuje pieniadze , rząd zaczął wypłacać.
jest to tzw efekt bazy - jeśli nie wypłacano prawie nic to gdy zaczeto wypłacać jest skok.
janiszek72 / 2010-02-24 09:47 / Tysiącznik na forum
To ciekawe. Na forum money.pl spektakularny sukces goni spektakularny sukces. Przypomina mi się okres przodowników pracy. Karol Matjaszczuk wyrobił 300% normy, a Konstanty Biergiedź 400% normy. Dlaczego jeżeli jest tak różowo i tak fajnie dwa miliony Polaków nie ma pracy? Dlaczego po zwykłej zimie stan dróg w stolicy jest gorzej niż katastrofalny. Dlaczego służba zdrowia po planie B zatapia się w astronomicznych długach? Dlaczego rząd okłamuje ludzi, mówiąc że w kwietniu sytuacja bezrobotnych ulegnie znacznej poprawie. Czemu najważniejszym wydarzeniem w Polsce muszą być wewnętrzne zabawy PO w postaci prawyborów? Czy Fakty TVN uważają to wydarzenie za priorytetową i najważniejszą informację najbliższych dni? Dlaczego manipulowanie i łgarstwo stało się w Polsce zalegalizowane pod płaszczykiem nowoczesnego patriotyzmu i nowoczesnej demokracji? Czy do krytyki ma prawo tylko Platforma Antyobywatelska? Czy w Polsce obowiązuje zasada wolności słowa, czy poglądy rozbieżne z poglądami PO są przygłupimi i obleśnymi? Jaką jakość do życia społecznego od początku swoich rządów chce wnieść swołocz zbudowana na fundamentach kolesiostwa i wewnętrznych partyjnych interesów. Czy załatwianie ciepłych posadek w zarządach firm państwowych to tzw. restrukturyzacja przedsiębiorstw? Najwyższy czas odpowiedzieć sobie na te proste pytania i wyciągnąć odpowiednie wnioski. Pytam o obecnie rządzącą ekipę a nie o ekipę rządzącą poprzednio. Tak więc proszę oszczędzić czytelnikom tego forum wypowiedzi o znienawidzonym PiS-ie. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
Elendir / 2010-02-24 22:33 / Łowca czarownic
Kolejny tendencyjny komentarz.
Na prawdę nie potrafisz znaleźć negatywnych informacji o gospodarce? Wiadomości to menu z którego możesz wybierać. Tak więc to co piszesz więcej mówi o Tobie niż o serwisie money.pl.
Jb. / 85.89.173.* / 2010-02-24 10:19
Popieram.Bardzo dobrze napisany komentarz.
kuba12 / 80.54.63.* / 2010-02-24 14:24
Janiszek -masz rację,ale nasza demokracja ma ZALEDWIE 20 lat w porównaniu do do demokracji np.Niemiec.Władza nie posiada żadnej koncepcji na gospodarkę to co widzimy to jest improwizowanie z ubogim skutkiem.Komuna to gospodarka planowa .Na wszystkich szczeblach administracji planowano rozdział i następnie prowadzono sprawozdawczość po to by np. Gomułka mógł pienić się przez kilka godzin by udowodnić jak w kraju jest dobrze.Obecnie powiększono administrację choć sprawozdań nie robi się .Budżet zjadany jest przez administrację na drogi szkoły szpitale niewiele pozostaje.Obecnie mamy kryzys ,wiele firm upadło lub ograniczytło produkcję jeszcze inni aby się utrzymać tną koszty osobowe ale za to rosną koszty energii,woda,dzierżawa inne podatki.Kryzys powinien dotknąć wszystkich solidarnie nie byłby tak straszny jak jest.Nie wiem skąd uczeni w rządzie mają tak optymistyczne dane że Polska jest w tak idealnej sytuacji ekonomicznej.Tylko inwestorzy nie poznali się na nas,o dziwo czyżby oni mieli inne zdanie o Polsce.Może robotnik polski jest za drogi (za bardzo krnombrny ) i nie chce pracować jak Chińczyk za garstkę ryżu w obozie pracy.
skomentuj

Najnowsze wpisy