Forum Polityka, aktualnościPolityka

Ojciec Rydzyk: Niechęć prezydenta to schizofrenia

Ojciec Rydzyk: Niechęć prezydenta to schizofrenia

Wyświetlaj:
GTS / 62.87.131.* / 2007-03-17 17:41
No może ojczulo ma tam jakieś swoje dzieciaczki? Mam pomysł, skoro jest taki przeciw aborcji, niech zorganizuje fundusz, na jakiś mega dom dziecka dla tych zostawionych dzieci, stac go, albo niech rozdaje na świetą każdemu mocherowi, wiecie, taki bonus do gazety, "twoje wlasne dzieciątko Jezus"... Szkoda, ze Rydzyk nie jest Kobietą, powinni go zgwalcic i potem zmusic do urodzenia dziecka, może by otworzył oczy... To jest Katolik? To ja nie chce być katolikiem. Rydzyk=totalne zero empatii...
. / 2007-03-31 08:00 / ................
jest tylko bezczelnym,cynicznym menagerem,bazujacym na biednych ludziach.I juz calkowicie mu odbilo.
Pytanie tylko,dlaczego Zero nie wystapi o obraze przezydenta.Taki jest pragmatyczny na codzien.Zalosne palanty
tatko / 2007-03-17 16:48 / Tysiącznik na forum
A czyim ojcem jest Rydzyk. ? Wiem, że swoich nie zmajstrował
Tomasz.S. / 83.7.39.* / 2007-03-16 11:01
Tu widać jak na dłoni, butę i bezczelność Rydzyka! To jest to, czym trzyma przy sobie, wcale nie małą grupę Moherów. I za to Mohery go wielbią i wpłacają na konto, swoje jakże często, ostatnie grosze. A władze, jak zwykle na kolanch i wypełniają zachcianki duchowego przywódcy.
korkociąg / 83.6.24.* / 2007-03-16 20:00
e tam, za nic nie przypomina znanej tobie bolszewicko - mienszewikowsko - trockistowskiej. To była wojna zaprawionej hołoty i na słowach się nie kończyła.
antyPiSuar1 / 198.155.189.* / 2007-03-16 09:40
Schizofrenia? Ja bym raczej stawiał większy nacisk na paranoję u Kaczyńskich. Jeśli chodzi natomiast o biznesmena Rydzyka to i schizofrenia i paranoja i mania wyższości. Dajcie mu więcej władzy a Stalin i Hitler to będą pikusie. Ale dobrze, że w końcu ta fałszywa miłość PiSu i toruńskiego biznesmena radiowego pokazała swoje prawdziwe oblicze- szambo.
pękłtynk / 83.6.24.* / 2007-03-16 20:01
twój większy nacisk może obalić jedynie murek, który od czasu do czsu obszczywasz.
antyPiSuar1 / 85.222.25.* / 2007-03-17 00:41
Do pękłtynk: jeśli już sikam to do PiSuaru i od czasu do czasu na "pęknięty tynk"
MN1 / 80.51.231.* / 2007-03-16 09:27
Rewolucja, jak zwykle, po zwyciężeniu wroga, obcina sobie skrzydła. Kolejnym krokiem, będzie terror w partii czyli szukanie odchyleń.
wiwat / 83.6.24.* / 2007-03-16 20:03
a w szukaniu odchyleń najlepsi byli oczywiście - kto? - no - dokonujący naboru na TW - nie specjalisto od rewolucji kalsowej?
ALII / 193.110.99.* / 2007-03-16 09:10
Muszę przyznać, że w tym "sporze" moja sympatia jest po stronie Prezydenta RP. Cieszę się również, że podobno Kaczyńscy są mściwi bo na pewno teraz dni Rydzyka są policzone. Sprawa przycichnie, a za jakiś czas "ociec dyrektor" odejdzie i skończy się pewna epoka.
a320 / 80.48.97.* / 2007-03-16 08:57
czyli trzej muszkieterowie polskiej rewolucji moralnej
Sabre / 2007-03-16 08:28 / Tysiącznik na forum
Przyszedł prezydent do ojca dyrektora na spowiedź.
- Przebacz mi ojcze dyrektorze, bo zgrzeszyłem.
- Oj, zgrzeszyłeś synu, zgrzeszyłeś … . Jeszcze czuć od ciebie smród szamba.
- No to co mam robić ojcze dyrektorze? Wszędzie gdzie się obrócę to Układ …
Rozlega się dźwięk telefonu.
- Czekaj, mam telefon od jednego z naszych bogobojnych słuchaczy … Halo …
- A wy żydy cuchnące, odezwie się który?
- Jestem córko.
- Ojciec dyrektor? Teraz gadać?
- Możesz mówić córko.
- A bo te icki zafajdane, masony i cholerne liberały tyle mnie trzymały przy słuchawce …
- Miarkuj się córko. Z ojcem dyrektorem rozmawiasz!
- A co mi tu będziesz pedrylu zafajdany gadał!?
- Ty ciemna babo, moherze cuchnący … .
W słuchawce rozlega się głos siostry Telimeny, która podaje numer konta: 666 …
- Wróćmy do naszej spowiedzi. Zgrzeszyłeś synu. W ramach pokuty odmówisz dwie zdrowaśki. Aha, jeszcze ciemnemu narodowi powiesz że wszystko źle zrozumiał – ciemny naród wszystko łyknie.
- A jak nie łyknie?
- Poszczuj ich Kurskim. Od takie głupoty wygadywał, a ciemny naród wierzył …
Z telefonu rozlega się:
- Halo! Co mi tu o ciemnym narodzie? To na pewno nie ojciec dyrektor! Na pewno dodzwoniłam się do TVN, albo do … Jezusie Nazareński … Gazety Wyborczej!!! Wy pedały, żeby was zaraza wydusiła … .
- Nie lękaj się już córko. Tu ojciec dyrektor.
zmarnowanytalent / 83.6.24.* / 2007-03-16 20:05
w dobrych czasach byłby to zarys do tzw. gry operacyjnej.

Najnowsze wpisy