Forum Polityka, aktualnościKraj

Ojciec Rydzyk zakłada partię

Ojciec Rydzyk zakłada partię

Money.pl / 2008-01-18 15:17
Komentarze do wiadomości: Ojciec Rydzyk zakłada partię.
Wyświetlaj:
Wapniak / 2009-04-13 13:27 / Tysiącznik na forum
Czemu nie? Będzie ciekawiej... a i może weselej?....
logoreia / 84.191.141.* / 2009-04-13 02:01
Komuchowskie kłamstwo z tą partią.
Newsweek-18.1.2009: Ojciec Tadeusz Rydzyk zamierza założyć partię.

„W związku z informacjami pojawiającymi się w niektórych mediach oświadczamy, że o. Rydzyk nie uczestniczy w powstawaniu nowej partii politycznej.Informacje takie traktujemy jako dalszy ciąg ataków na naszą rozgłośnię i jej założyciela oraz manipulację opinią publiczną w celu odwrócenia uwagi od palących problemów społecznych, które domagają się pilnego rozwiązania. Radio Maryja o. Jan Król
GDA66TY / 2009-01-26 17:21 / Tysiącznik na forum
Brawo będę zagorzałym zwolennikiem tej partii. Nareszcie się doczekałem partii która rozliczy wszystkich partyjniaków za ich niecne czyny. A przede wszystkim dyrektorów wszystkich spółek z udziałem wiekszościowym kapitału państwowego za ich niebotyczne wypłaty i gospodarkę rabunkową,
Do tego ludzi którzy wysłali nasze wojsko do Iraku. I wielu innych którzy zrabowali nasz kraj.Ktoś to musi rozliczyć i na pewno będzie to Partia Narodowa O. Rydzyka która będzie miała potężne poparcie w narodzie czysto Polskim.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-27 09:30

i na pewno będzie to Partia Narodowa O. Rydzyka która będzie
miała potężne poparcie w narodzie czysto Polskim.

Czyli 0,05% ?
Rany...właśnie przez takich ludzi wybuchła II wojna światow i zginęło 5 mln ludzi, którzy byli wrogami narodu bo nie byli "czysto niemieckimi"...
Straszne że tacy ludzie są 70-siąt lat po takiej strasznej wojnie....Zamierzasz
GDA66TY
mierzyć czaszkę i rozstaw kości policzkowych żeby kogoś przyjąć do tej partii?
-(
GDA66TY / 2009-01-27 13:45 / Tysiącznik na forum
Aż takim fanatykiem nie jestem ale nie będę sługusem żydów i nie mam zamiaru patrzeć jak polskie wojsko ginie za przysłowiową walkę z terrorystami w obronie Izraela. A co do wojen to były są i będą i nie powstrzyma tego postęp cywilizacji. Jestem uczulony na żydów co do innych narodów to nic do nich nie mam. Nawet jestem za....
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-27 14:40
Hitler też był uczulony tylko na Żydów a skończyło się na eksterminacji Europy... Tacy ludzie jak ty są niebezpieczni.
jak polskie wojsko ginie za przysłowiową walkę z terrorystami w obronie
Izraela

Wojsko polskie nie walczy w Izraelu (no chyba że cały Bliski Wschód uważasz za Izrael) to po pierwsze a po drugie twoim zdaniem gdzie indziej może umierać np w Afryce za murzynów czy np w Bośni za Serbów?
GDA66TY / 2009-01-27 15:28 / Tysiącznik na forum
Moim zdaniem nasze wojsko jest do obrony naszych granic i nie powinno walczyć z krajami Arabskimi bo nie mamy do tego powodu ani żadnego w tym interesu. Oczywiście mówię o interesie Polski i Polaków. A co do Izraela to nasze wojska też tam są.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-28 15:44

A co do Izraela to
nasze wojskaTEŻ tam są.

Nie słyszałam żeby w Izraelu Wojsko Polskie miało jakąś misję...ale sprawdzę...
A w związku z tym "TEŻ" w swojej wypowiedzi też powinieneś nienawidzieć wiele innych krajów za które Wojsko Polskie walczy...Czy są jeszcze jakieś powody twojej strasznej nienawiści do Żydów? Czy taka moralność Kalego jest normą dla moherków i przede wszystkim dla waszego guru ojca dyrektora?
GDA66TY / 2009-01-28 16:41 / Tysiącznik na forum
Wole O. Dyrektora od jakiegoś rabina. Skoro ja mam moherowy beret to ty jesteś zdecydowanie wyznania żydowskiego. Jak sam widzisz to jest O.Dyrektor a więc są tam studenci którzy nie noszą moherowych beretów Żydzie.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-29 14:07

Wole O. Dyrektora od jakiegoś rabina.
- a dlaczego? W czym "jakiś rabin" jest twoim zdaniem gorszy od ojca dyrektora? Oprócz tego oczywiście że "jakiś rabin" nie nawołuje do nienawiści do innych narodów?
GDA66TY / 2009-02-07 11:25 / Tysiącznik na forum
Rabin nie nawołuje do nienawiści do innych narodów??? To co oni robią w Palestynie??? Głoszą miłość??? Tak tą miłość głoszą że wszystkie kraje ościenne na nich patrzeć nie mogą.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-29 13:55

Skoro ja mam moherowy beret to
ty jesteś zdecydowanie wyznania żydowskiego.

Cóż...Ja w przeciwieństwie do ciebie jestem chrześcijanką (a z Żydem mam tyle wspólnego co ojciec dyrekyor z naukami Jezusa)i rodzice dobrze mnie wychowali, nauczyli kochać ludzi, pokazali co jest złe (np złość i nienawiść) a co nie i mówili że Bóg jest miłosierny i kocha WSZYSTKICH ludzi, nawet złych (więc twojego guru OD też, nie martw się)...
A ty? Sam popatrz? Zaślepiony w tej nienawiści wpojonej przez złego człowieka już nawet nie masz argumentów za swoimi przekonaniami, nie potrafisz odpowiedzieć na żadne pytanie, pozostaje ci tylko powtarzanie jak mantrę nie swoich słów, których nawet do końca nie rozumiesz i nie wiesz po co powtarzasz...To ma być kościół? A na czele tej sekty siedzi ojciec dyrektor (?!) i jego maybach...Taaak...i na pewno nie mysli o doczesności...zwłaszcza swojej...I żeruje na takich niezbyt mądrych jak ty...
Wiesz co? Żal mi cię.
GDA66TY / 2009-01-29 17:48 / Tysiącznik na forum
Ja też nie noszę moherowego beretu.
Darek.S. / 85.214.85.* / 2008-01-19 17:46
Prosze mi wskazac inna alternatwe, dla zydwostwa ktore zniewolilo nasz kraj? kto jest na tyle silny i wplywowy o narodowosciowych i patriotycznych korzeniach jak nie wlasnie kosciol? Miast wybrzydzac i szydzic, pomyslmy czy jest to realne, czy partia taka, nie byla podatna na wplywy czosnkojadow z Usraela.
normalny człowiek / 81.82.27.* / 2008-01-20 12:59
Rydzyka nie lubię! Rozliczył się z kasy na stocznię? A o tych co określają się jako anty żydzi: Czy już w historii nie było kogoś kto tak bardzo żydów nie lubił? A czy Rydzyk przypadkie nie jest żydem jak jego słynny, też chory z nienawiści poprzednik?
GDA66TY / 2009-01-26 17:25 / Tysiącznik na forum
Jak nie dałeś kasy na stocznie to sie o nią nie upominaj. Normalny człowieku. A osoby które powierzyły swoje pieniądze O. Rydzykowi to wiedzą że przeznaczył je na słuszny cel. Napewno jej nie roztrwonił.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-27 09:31

osoby które powierzyły swoje pieniądze O. Rydzykowi to wiedzą że przeznaczył je na
słuszny cel. Napewno jej nie roztrwonił.

Oczywiście że nie...Kupił sobie Maybacha...
logoreia / 84.191.141.* / 2009-04-13 01:33
Artykuł o rzekomym nowym aucie szefa Radia Maryja, który ukazał się w 2004 r. w Gazecie Pomorskiej (terenowa gazeta Michnika-Schechtera)został usunięty z wydania internetowego. Podobne kroki uczyniła miejska strona. Przyczyną usunięcia była fałszywość informacji.Jedyny maybach, który jeździ po Toruniu należy do giełdowego magnata Romana Karkosika
GDA66TY / 2009-01-27 13:47 / Tysiącznik na forum
Skoro był mu potrzebny to niech ma. Osobiście płace na O. Rydzyka kasę może nawet kupuje sobie za tą kasę paliwo nic nikomu do tego skoro nie ma tam jego pieniędzy.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-27 14:53
cytat]
Skoro był mu potrzebny to niech ma. Osobiście płace na O. Rydzyka kasę

No właśnie...To tłumaczy wszystko...
A najbardziej twoją nienawiść do Żydów którą sieje jak sam Lucyfer ojciec dyrektor...Po co to robi? Bo chyba nie dla miłości wzajemnej i spokoju? Słyszałeś kiedys o Krzyżakach? Tez mordowali ludzi w imię Boga i nawracania... Tylko czy Bogu o to chodzi żeby ludzie nienawidzili innych ludzi? Nieważne jakich... Stworzył ich tak samo jak nas a nawet uczynił ich narodem wybranym i niczego tu nie zmieni twój argument że zabili Jezusa, bo on sam wiedząc o tym wybrał 12-stu żydowskich apostołów...A ilu było następnych po nich...
Kto ma prawo decydować o tym kogo masz nienawidzić? Ojciec dyrektor? A słyszałeś kiedys że Bóg kazał kochać nawet nieprzyjaciół i nadstawiać drugi policzek?A co tobie osobiście zrobił jakis Żyd że tak ich nienawidzisz?
Rozumiem że ojciec dyrektor i jego Maybach to wzorowy przykład pokory, ubóstwa i miłosierdzia... Prawdziwy wzór do naśladowania, a nawet prawie "św.Franciszek"...
Wiesz co

GDA66TY [ Bywalec forum ]
, zdejmij moherowy beret, wyłącz radio, idź na spacer, rozejrzyj się a za pieniądze które posyłasz temu sępowi żerującemu na biednych ludziach, kup wnukowi prezent albo sobie lody i pomyśl...Jeśli jeszcze masz czym.
Powodzenia.
GDA66TY / 2009-01-27 15:42 / Tysiącznik na forum
Jeżeli chodzi o Krzyżaków to zostali zaproszeni do Polski i założyli tu swoje bazy. To samo dzieje się z bazami Amerykańskimi i historia się powtórzy. Tylko że teraz Amerykańscy żołnierze będą chodzić po dyskotekach i się rozbijać. Na nasze własne życzenie. Niech spadają z tymi swoimi tarczami antyrakietowymi do Izraela.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-28 15:53
Co mają Amerykanie do mojej wypowiedzi? Ich też nienawidzisz? Twoje motto życiowe to "Polska dla Polaków"? To chyba naczelny postulat skinheadów...To wymień od razu wszystkie narody które nienawidzisz i bedziemy mieli z głowy zgadywanki...
Poza tym, jakbyś nie zauważył, twoja odpowiedź jest nie na temat. Nie odniosłeś sie do niczego oprócz Krzyżaków a to był tylko przykład...A cała reszta to co? Jak niewygodne top udajemy że nie ma?
Mam słonko wystarczająco dużo lat żeby wiedzieć co jest dobre a co złe, czasem trzeba obiektywnie spojrzeć na życie i nie dać robić z siebie jelenia, czego i tobie życzę...
GDA66TY / 2009-01-27 15:31 / Tysiącznik na forum
Dobrze że nie wszyscy tak myślą bo żydzi już by tu się rozpanoszyli.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-28 15:56
Nadal nie ustaliliśmy co ci ten Żyd czy Żydzi zrobili oprócz nawoływań do "świetej wojny" z nimi przez ojca dyrektora...
To może wreszcie powiesz co oni ci zrobili zamiast rzucać nienawistne hasła bez pokrycia?
GDA66TY / 2009-01-28 16:46 / Tysiącznik na forum
Co zrobili.? To ja mam czekać aż coś mi zrobią? Dowiedz się za co ich wywalił z Polski Gomułka. Podpowiem ci za dziadów. Dalej sam sobie poszukaj. Po za tym to za dużo jest ich w rządzie. Ale O. Rydzyk to zmieni i skończy się wam żydowska sielanka.
GDA66TY / 2009-01-27 15:46 / Tysiącznik na forum
Powiedz słoneczko P ile ty masz lat ? Ja nie mam wnuków. Nie nosze moherowego beretu O. Rydzyk nie ma tylko dziadków i babć skupionych wokół siebie i ty dobrze o tym wiesz.
słoneczko P / 151.92.176.* / 2009-01-29 14:05

To ja mam czekać aż coś mi zrobią?

Acha, czyli nic ci nie zrobili i na razie tylko ich ZA NIC nienawidzisz...
za
co ich wywalił z Polski Gomułka. Podpowiem ci za dziadów.
- Nie rozumiem, poproszę jaśniej.

Ale O. Rydzyk to zmieni i skończy się wam żydowska sielanka.
-"NAM"??? Rozumiem, że jeśli nie popieram twojej nienawiści zostanę skazana na komore gazową jako Żydówka i nie ważne że mam znane i piekne ale przede wszystkim polskie nazwisko jak cała moja rodzina od pokoleń? Motto Jarosława "kto nie jest z nami jest przeciwko nam" jest wam bliskie? Rozumiem że to ojciec dyrektor jak sam Hitler będzie decydował kto jest Żydem a kto nie?
Uważasz, że ojciec dyrektor jest mądrzejszy i ważniejszy od Boga? Że pan Bóg by popierał ten wasz holokaust II?A może trochę pokory i miłości bliźniego by wam się przydało?
GDA66TY / 2009-01-29 17:45 / Tysiącznik na forum
Wchodzisz w skrajności. O co do wystawienia sztuki Dziadów to poszperaj na ten temat bo za łatwe by to było jak bym ci powiedział. Wszak piszesz że mądry taki jestes.
lusterko / 80.55.154.* / 2008-01-18 23:51
Ludzie!!!Ale dajecie się wpuszczać w maliny!!! A ha ha ha ha ha.....
Elendir / 2008-01-18 21:24 / Łowca czarownic
W sumie dobrze. Nazywajmy rzeczy po imieniu.
nie pal głupa pal kota / 83.31.69.* / 2008-01-18 21:16
A Komorowski już się martwi cudzymi sukcesami
leiho / 2008-01-18 18:30 / "Tu Ne Cede Malis"
Bye bye miss american pie - chciałoby się zaspiewać. Ale zamiast american pie - wstawcie sobie PiS. :)))
wyspiarzDK / 2008-01-18 19:07 / Leszcz na dnie
znając niewyczerpane zasoby inteligętnychinaczej całkiem prawdopodobne, że do sejmu się dostaną. Znowu wstyd będzie się przyznać do tego że pochodzę z Polski, nic śmiesznego w tym nie ma...
GDA66TY / 2009-01-26 17:27 / Tysiącznik na forum
Wstyd to był jak do sejmu dostali się ludzie z Partii Przyjaciół Piwa.
Areks / 84.234.60.* / 2008-01-20 10:20
Odezwał się brygadzista zmywakowy z wyspy powszechnej szczęśliwości ...
Zaskroniecc / 77.115.51.* / 2008-01-18 20:14
No bo jakim cudem w szeregach tej nowej partii mógłby się znaleźć ktoś wartościowy dla naszego rządu??!! Następni krzykacze przyjdą tacy jak Lepp., czy też po prostu ci którzy chcą się nachapać... :(
wolny człowiek / 83.27.37.* / 2008-01-18 17:12
Świat schodzi na psy. Przepraszam psy.
~ / 2008-01-18 17:00 / Tysiącznik na forum
teraz wreszcie sie okaze,ile naprawde zwolennikow ma Rydzyk i ilu bedzie chcialo mu placic skladki
~Kris / 2008-01-18 19:03 / Tysiącznik na forum)
Nie, te składki to będą dodatkowe pieniądze.
Wyznawcy będą płacić nadal. W radiu obowiązuje zasada: modlisz się z nami, to płać.
(posłuchajcie kiedyś jak lektor zachęca: słuchasz nas, modlisz się z nami, a nie wspierasz finansowo naszego dzieła? a nie wstyd ci? itd.)
GDA66TY / 2009-01-26 17:29 / Tysiącznik na forum
Oni chociaż mają pieniadze z dobrowolnych składek a partie żyją z naszej kasy bez naszej zgody.
larson41 / 2008-01-18 17:13 / Bywalec forum
ojcec Rydzyk i oglosi boga nie ma!!!!!
biszop / 81.210.21.* / 2008-01-18 16:00
co na to episkopat? bo przecież KK nie miesza sie do polityki.. a tak swoja droga.. wizja rydzyka w fotelu premiera to istne science fiction.. z naciskiem na fiction.. mam nadzieje..
EDiS / 2008-01-18 15:51 / Tysiącznik na forum
Nareszcie kończy życie operetkowa partia LiD, dzisiaj ma 4%, jutro będzie jeszcze mniej. Życie nie znosi prózni ale napewno Ojciec Rydzyk nie będzie zakładał partii, to tylko księża patrioci w PRL byli na usługach sowieckich mocodawców. Następna wiarygodna wiadomość Newsweeka to taka ,że Olejniczak wstąpił do Zakonu Redemptorystów.
KAP / 2008-01-18 15:46 / Tysiącznik na forum
oby ta plotka prawda sie stala...
~Kris / 2008-01-18 16:49 / Tysiącznik na forum)
Oj, tak! Niech zakłada partię!
Do tej pory poczynania tego drania raczej mnie smuciły, ale teraz zapowiada się na istne jasełka.
kolec61 / 2008-01-18 20:12
co złego ten zakonnik ci uczynił ?
~Kris / 2008-01-18 20:47 / Tysiącznik na forum)
Dzieli nas, i głosi nienawiść do innych narodów. A robi to dla kasy i dla władzy, posługując się pseudo-religijną demagogią. Tacy ludzie, uczący pogardy i nienawiści dla 'innych', są powodem największych nieszczęść na tym świecie.
xxxyyyzzz / 85.31.248.* / 2008-01-18 21:13
Kris możesz podać przykłady nienawiści i pogardy ?Czekam.
Juk3rs / 158.75.84.* / 2008-01-19 19:12
Panowie pozwolą że się włączę? Sam fakt brutalnej nagonki i szkalowania środowisk żydowskich, masońskich , wszystkich niekatolickich i przedstawiających inny światopogląd to nie nienawiść i pogarda? Rozumiem iż można się sprzeciwiać czemuś co nie odpowiada wyznawanym ideałom, ale nie należy robić tego w sposób brutalny. Czyż to nie kościół właśnie powinien być miłosierny i tolerancyjny? Czy też wacamy do dewizy "niszcz co nie nasze".... Uważajmy, bo od tego blisko do "niszczcie wszystko, Bóg rozpozna swoje". Rozumiem walkę o dusze i zbawienie ale pamiętajmy że istnieje coś takiego jak prawo do własnego wyboru. Każdy żyje tak, jak mu odpowiada, i jeśli nie krzywdzi tym innych, to po co krzywdzić jego? Nie nam, ludziom dane jest oceniać, osądzać i karać innych.
wyspiarzDK / 2008-01-19 19:31 / Leszcz na dnie
jest takie przysłowie o grochu i ścianie, jeśli ktoś ma zreformowany system wartości, potocznie nazywa się to praniem mózgu to szanse na racjonalny odbiór Twoich argumentów są nikłe, dużo prawdopodobniejsza jest reakcja irracjonalna czyli warunkowana emocjami, co często sprowadza się do kilku wulgaryzmów. Moim zdaniem tylko ewolucja ratuje sytuację i dinozaury w końcu wymrą
Juk3rs / 158.75.84.* / 2008-01-19 21:36
Tyle że ja uważam za takowe dinozaury właśnie ludzi szkalujących innych tylko ze względu na odmienność. A tej cechy napewno nie odmówicie Ojcu R.
anakha / 2008-01-18 15:39 / Bywalec forum
Kto wie ... moze Tadeusz zmierzy sie w wyscigu o prezydenture w UE z Tony'm Brair'em ;-)
Kero niezwerbowany / 83.238.146.* / 2008-01-18 15:20

Partia ojca Rydzyka chce wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

ANTYEUROPEJCZYK

Nowy sposób na wyrywanie kasy
KAP / 2008-01-18 15:45 / Tysiącznik na forum
pecunia non olet - bylo napisane w tym egzemplarzu bibliii, której wskazówkami kieruje sie ojciec tadeusz. a ze jest to egzemplarz troche inny niz wiekszosc...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy