Forum Forum nieruchomościOferty

Okazja, zainwestuj w nieruchomości w Hiszpanii!!! Apartamenty Oasis de Fańabe na Teneryfie

Okazja, zainwestuj w nieruchomości w Hiszpanii!!! Apartamenty Oasis de Fańabe na Teneryfie

te / 83.9.220.* / 2011-10-16 22:06
Szeregowe apartamenty w nowym kompleksie Oasis de Fańabe na południu Teneryfy. 15 min spacerem od jednej z najbardziej popularnych plaży Torviscas-Fańabe y 10 minut od centrum handlowego El Duque, oraz barów, restauracji, sklepów, popularnych perfumerii.

Kompleks jest prywatny i zamknięty, posiada wspólne ogrody i baseny.

Mieszkanie z jedną dużą sypialnią z wbudowaną szafą + extra pomieszczenie na następny pokój bądź biuro, salon z jadalnią + częściowo oddzielna i wyposażona kuchnia, łazienka + WC, 2 tarasy + dodatkowy duży taras wychodzący z salonu. Garaż z automatyczną bramą na jeden samochód
cena 149m2 - 127,000€

Dodatkowe informacje oraz kontakt:
http://otodom.pl/index.php?mod=show&insId=11072894

Zapraszamy;
Property Alliance
www.alliancetenerife.com
Wyświetlaj:
AsiaLl / 87.96.29.* / 2012-03-06 20:21
byłam z chłopakiem na teneryfie włąśnie z nimi z timesharingiem . Był to nasz pierwszy wspolny wyjazd wakacyjny. Oprocz tego ze leci sie długo samolotem to było bardzo fajnie. Od razu mi sie spodobało jak dojechałam do hotelu. Mielismy duzy oswietlony basen i pełno lezakow. W ciagu dnia otwarty tez mały aqua park . Dla gosci z wyzywieniem all inclusive był otwarty barek cały dzien. Pogoda super, słonce i bez chmurne niebo. Nasz hotel był blisko miasta i plazy ale i tak wiekszosc czasu siedzialo sie nad basenem. Do miasta praktycznie tylko wieczorami. Warto wykupic sobie proponowane wycieczki bo wyspa jest bardzo ładna. Wrocilismy zadowoleni.
ciurlamandita / 81.190.219.* / 2013-03-17 20:15
a jak to jest dokładnie z umową na timeshare? W waszym wypadku było dużo formalności? Ja bardzo jestem zainteresowana wyjazdem właśnie na Teneryfę, zawsze o tym marzyłam, ale nie wiem jak się za to zabrać... nie chcę jechać z biura bo ostatnio one tylko bankrutują...
Aleksyy / 31.60.147.* / 2012-03-07 20:51
Teneryfa to jedna wyspa którą standardowo proponują, ale jak zobaczycie na ich stronie mają o wiele więcej miejsc do wyjazdów, teneryfa wiadomo jest ekskluzywna, ale są i ciekawsze miejsca, wiem że oferują wycieczkę za pół ceny lub nawet taniej
Czernia / 91.94.223.* / 2012-03-07 00:14
Ja również mogę się zgodzić że Teneryfa jest boska, szkoda że tylko tydzień spędziliśmy tam, ale już trudno, ważne że w ramach timesharingu za rok możemy wymienić miejsce pobytu na inne, bo dodatkowych kosztów
marekK / 77.113.197.* / 2012-11-05 18:31
nie rozumiem. trudno, że tylko tydzien ?
przeciez jak masz timesharing to bedziesz tam jezdzic co roku jak Ci sie podoba a oczywiscie od czasu do czasu mozna sie wymienic na inne
np. zakopane w polsce :)
omektrer / 46.169.141.* / 2012-11-09 13:25
jeśli rozpoczynacie przygodę z timesharingiem i chcecie w polsce, w zakopanem to polecam z czystym sumieniem golden vacation club. tylko uwaga. to opcja dla przedsiębiorców
Agatkaaa / 46.134.109.* / 2012-02-01 21:29
Byłam z koleżankami na Teneryfie w sierpniu w zeszłym roku. Codziennie chodziłyśmy nad wode albo na plaże albo na basen. A wieczorem dyskoteka do białego rana. W nocy też było dosyć ciepło. Nawet nie było strasznie drogo, wiele rzeczy nawet chyba tańszych niż w Polsce. A jedzenie bardzo dobre. Miałyśmy dwa posiłki dziennie, a obiado-kolacje były super bo dawali dużo świeżych sałatek, owoców, więc można było dobrze zjeść. Myślę że warto pojechać, szczególnie z Holiday Travel Center bo jest około 45 % taniej

Najnowsze wpisy