Forum Polityka, aktualnościPolityka

Olejniczak: Liczymy na 15 proc. w eurowyborach

Olejniczak: Liczymy na 15 proc. w eurowyborach

skomentuj
Wyświetlaj:
mirek3011 / 2009-06-02 12:45 / Tysiącznik na forum

Olejniczak: Liczymy na 15 proc. w eurowyborach

No to się bracie przeliczysz...........
Konkret / 83.3.12.* / 2009-06-01 22:39
UWAGA! PONIŻSZY ARTYKUŁ MOŻE WYWOŁAĆ DEPRESJĘ!
Gdy poruszaliśmy tą sprawę w trakcie ostatnich wyborów, nikt nie myślał, że informacje, które wówczas podawaliśmy mają odbicie w rzeczywistości. Dziś możemy stwierdzić z pełną stanowczością, czy też aby nie narażać się na cmentarne hieny SLD zapytać retorycznie: czy Sojusz Lewicy Demokratycznej został stworzony w celu realizacji celów przestępczych?

Prawda okazuje się tak straszna, że nawet obiektywny znawca wydarzeń politycznych gubi się w zasadach działania tej organizacji. Dziś trudno znaleźć polityka SLD, który nie popadł w konflikt z prawem.

Gdzie jest forsa?

Polacy zastanawiają się dlaczego kraj się nie rozwija. Środki masowego przekazu wmawiają nam, że powodem jest brak pieniędzy. Wszyscy jednak płacimy podatki, zaś o realnym rozwoju kraju nikt od kilkunastu lat nie słyszał. Gdzie więc znikają nasze pieniądze?

Pierwszy zna się na rzeczy

Aleksander Kwaśniewski (PZPR-SDRP-SLD), prezydent RP przed dwie kadencje. Gdyby opublikować szczegółowy życiorys jego ojca w mediach publicznych zapewne następnego dnia mielibyśmy w Polsce rewolucję. Na stronach oficjalnych Kancelarii Prezydenta rozpoczyna się on od daty urodzenia "pierwszego" - żadnych informacji na temat rodziców. Czy Aleksander pochodzi więc z domu dziecka? Dlaczego tak mało wiemy o "pierwszej" osobie w państwie? Czy komuś zależy, aby prawda nie ujrzała światła dziennego?

Na pytanie dotyczące pozytywnych aspektów działalności Aleksandra K. na przestrzeni ostatnich lat także rzadko otrzymujemy odpowiedź. Gdy zaś pada riposta, jest ona zazwyczaj pozbawiona logicznych elementów rzeczywistości.

Powróćmy jednak do konkretów.

Zarabiali na biednych Polakach

Prezydent Aleksander Kwaśniewski wspierał dotychczas wiele inicjatyw gospodarczych. Wyprzedaż majątku narodowego za 10% wartości, budowanie nowej piaskownicy Panu Kulczykowi, inspiracje dla Pana Rywina, nice to meet dla Ałganowa i wiele innych.

Jedną z wielu spraw dotyczącą bezpośrednio "pierwszego" jest kradzież milionów dolarów związana w firmą Labolatorium Frakcjonowania Osocza.

Szefami LFO byli bliscy znajomi naczelnego dyktatora własnego wyrazu demokracji Aleksandra Kwaśniewskiego: Włodzimierz Wapiński i Zygmunt Nizioł. Kwaśniewski zezwolił na kradzież z banku milionów dolarów, które były przeznaczone na budowę fabryki osocza. Problem w tym, że do budowy fabryki nie doszło (w zamierzeniu nigdy nie miała powstać), zaś pieniądze zostały w kieszeniach mafiozów.
marek 19.53 / 83.24.29.* / 2009-06-01 16:15
Sonda internetowa Dziennika:
PIS- 58%
PO- 28%
reszta - margines.

Nie pomyliłem wyników.
skomentuj

Najnowsze wpisy