Forum Polityka, aktualnościKraj

Olejniczak: SLD i PiS kontrolują media publiczne

Olejniczak: SLD i PiS kontrolują media publiczne

Wyświetlaj:
Jarek z Krakowa / 83.5.55.* / 2010-03-14 22:06
A JA WŁAŚNIE TERAZ ZACZĄŁEM SŁUCHAĆ TRÓJKI ! Nie zauważyłem żadnego ostrego skretu w prawo czy w lewo, ale na pewno NIE MA TERAZ POwskiego BEZKRYTYCZNEGO LIZUSOSTWA!
I chetnie słucham programu Pani Michniewicz, która podobno kiedyś nabierała sie na CUDA POwskie. Trójka ma teraz świetną popołudniową ramówkę -w sam raz do słuchania w samochodzie
jak sie wraca z pracy! Jeżeli jest to efekt sojuszu politycznego TO głosuję za takim sojuszem i ZA TAKĄ
TRÓJKĄ !!!
Eddy / 83.19.222.* / 2010-05-14 22:05
Widać, że nie słuchałeś wcześniej Trójki...
Wracaj sobie do Radia Maryja chłopcze!
A TRÓJKA prędzej, czy później wróci do normalności - czyli bez żadnych politycznych skrzywień!
Jak na razie to momentami PRZEDWYBORCZA TUBA PROPAGANDOWA PIS-u i tyle.
JX / 91.193.160.* / 2010-03-14 18:48
Olejniczak po raz kolejny kompromituje się swymi "głębokimi przemyśleniami", w stylu: "Myślę, że jestem, więc jestem. Tak myślę".
Wałęsa był znany z gładkiej, ale pustej mowy: "Co mówił? Nie powiedział", ten zaś mówi głupstwa, pozując na mędrca.
Już kiedyś pisałem na temat durnowatych wynurzeń Olejniczaka. Od tego czasu nic nie zmądrzał:
"Nasz kandydat prezentuje wizję funkcjonowania państwa na kilka najbliższych lat".
Prawdziwie strategiczna wizja naszego Państwa! Łapiemy, co się da i w nogi!
Kim właściwie jest ten, który wygaduje takie głupstwa? Gdzie wychował się i czy pracował już na stanowisku innym, aniżeli z nadania politycznego, czyli aktora grającego wg scenariusza „starszych i mądrzejszych”? Najwyraźniej społeczeństwo postrzega on wg Szpotańskiego:
„Sam kombinezon bym przyodział, lecz jest niezbędny pracy podział. Gdy jeden wiosłem macha żwawo, drugi kieruje wtedy nawą. Na tym się świata ład opiera, że jeden sieje, drugi zbiera”.

Tymczasem sam jest postrzegany wg Giedroycia:
„Ci ludzie zupełnie zwariowali. Stali się szmatami i bezwolnymi narzędziami nieinteligentnego systemu (...), narzędziami jednocześnie uważają siebie za jedynych reprezentantów, wieszczów”.
Olejniczak mówi też:
„Państwo bardziej skutecznie będzie pomagało tym którzy takiego wsparcia wymagają. Poza tym poprawi się edukacja, służba zdrowia, pomoc społeczna”.
Znów wg reguł Szpotańskiego:
„Możesz pół świata zakuć w dyby, strzelać w tył głowy, łamać kości – ale bredź przy tym o Ludzkości, o Lepszym Jutrze, Wielkim Świcie – a wyjdziesz na tym znakomicie!”
przechodzien / 83.4.166.* / 2010-03-14 20:20
Zgadzam sie z Twoim wywodem.Sadze,ze wynika to z frustracji nieudanego kierowania SLD.Podejrzewam,ze wypowiedzi p.Olejniczaka sa inspirowane pogladami ex-prezydenta Kwasniewskiego,ktory dazy do rozbicia SLD.
zzz... / 212.91.17.* / 2010-03-14 11:35
DOGADYWANIE SIĘ Z KOMUCHMI CHWAŁY NIE PRZYNOSI ALE ZAWŁASZCZANIE MAJĄTKU NARODOWEGO PRZEZ LUDZI SKUPIONYCH W PLATFORMIE ZMUSZA DO DZIWNYCH POSTAW.Taka postawę prezentuje obecnie PiS.Na tych DIABŁÓW zebranycvh w PO musi być odpór - choćby z diabłem
nuna / 87.206.114.* / 2010-03-14 09:49
Panie Olejniczak czego się pan wstydzi za swoje przypuszczenia,niech pan też zrozumie że Lewica nie ma za co się wstydzić.Wbijcie sobie to do głów, przestańcie się podlizywać,bądżcie normalni.
yuki / 77.65.44.* / 2010-03-14 09:23
Proszę, PiS z UB-kami i SB-kami (jak smi ich nazywają) dla władzy się zbrata.
Duszę diabłu, duszę diabłu!
@@@ / 89.76.138.* / 2010-03-14 15:24
Slusznie Po dla wladzy zrobi wszystko.
Wpusi do partii wszechpolakow z LPR-u i oszusta Grobelnego.
Lorunia / 178.56.35.* / 2010-03-14 12:52
Co ten błazen chce ugrać ? aby mówić o wstydzie za swoich kolegów ! nie chce władzy to niech zajmie się inną pożyteczną pracą . zapomniał , że polityka każdej parti zmierza zawsze do sprawowania władzy . Jeśli ma inne zdanie , to co jeszcze robi w Brukseli ?

Najnowsze wpisy