Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Oleksy: Co innego miałem na myśli

Oleksy: Co innego miałem na myśli

Money.pl / 2007-03-24 10:32
Komentarze do wiadomości: Oleksy: Co innego miałem na myśli.
Wyświetlaj:
hen / 83.12.76.* / 2007-03-25 18:28
"określił SLD m.in. jako "sitwę, która miała Polskę w d...."" to jest strzał w serce
urra / 83.15.97.* / 2007-03-24 18:53
Oleksy biesiadował z oficerem KGB Ałganowem, biesiadował też Kwaśniewski. Gudzowaty to oligarcha, który prowadzi interesy także z Rosją. Gra pewnie idzie tylko o to kto Polskę będzie nadal rabował. Czy strumień zrabowanych pieniędzy popłynie na zachód czy na wschód. Putin podporządkował sobie oligarchów, niekoniecznie goi i Rosji rabować nie pozwolił. Trzeba zdelegalizować postkomunistów i w nocy przestanie straszyć. Postkomuniści opanowali tak włażenie do d..y zachodnim lewakom, że wyprzedzili w tym PO. Putin może być wkurzony na swoich byłych, polskich agentów. W Moskwie leżą sobie pewnie akta,że to PZPR-owcy pomagali przygotować zamach na Papierza, czy Jaruzelski zlecił zamordowanie Popiełuszki, czy Wałęsa to zwykła TW szuja itp. itd. Postkomuna i licencjonowana opozycja czyli żydokomuna nie ma prawa obejmować w Polsce żadnych stanowisk bo wtedy Polską rządzi Rosja.
MN1 / 83.27.77.* / 2007-03-24 18:40
"Z budynku doleciał je gwar podniesionych głosów. Pośpieszyły więc z powrotem i znów zajrzały przez okno. Tak, wewnątrz wybuchła zajadła kłótnia. Wrzeszczano na siebie, walono pięściami w stół, rzucano podejrzliwe spojrzenia, gwałtownie się zapierano. Źródłem nieporozumienia było to, iż Napoleon i pan Pilkington równocześnie zagrali asem pik. Słychać było dwanaście wściekłych głosów, a wszystkie brzmiały jednakowo. Nie było już żadnych wątpliwości, co się zmieniło w ryjach świń."
Znowu historia zrobiła koło.
Kiciu / 87.99.44.* / 2007-03-24 11:21
ze swoim potencjałem umysłowym od reszty swoich kolegów, lewak to zawsze ćwierćinteligent, który rozumie co najwyżej w ćwierci zachodzące w życiu procesy albo je rozumie dobrze i jest tak wyrachowaną swinią, ze robi co innego, czyli na jedno wychodzi w obydwu przypadkach, ze to nieprzytomna świnia zawsze działająca na szkode ogółu i wykorzystująca najniższe instynkty ciemnych mas do zdobycia dla siebie pozycji i pieniedzy.
cheapczad / 2007-03-24 12:34 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Kiciu, ten Twoj opis idealnie pasuje do tzw. polskiej prawicy, np. Pis
Kiciu / 87.99.44.* / 2007-03-24 13:19
PiS to partia lewacka, wiec jej program nie wiele różni sie od SLD-owskiego, z tą różnicę , ze nie mają przeszłosci agenturalno-ubeckiej i miłosci do bolszewizmu sowieckiego wyssanej z mlekiem matki.
Co by nie mówić o PiS ale nie za bardzo kocha KGB itp struktury bratniego kraju
NEROMON / 83.23.58.* / 2007-03-24 10:32
józefie nie usprawiedliwiaj im się bo to oni z SLD PRÓBOWALI ZROBIĆ Z CIEBIE AGENTA ABY CIĘ ODSUNĄĆ OD WAZNYCH STANOWISK PAŃSTWOWYCH

Najnowsze wpisy