Forum Polityka, aktualnościPolityka

Oleksy nie skłamał - sąd umorzył postepowanie

Oleksy nie skłamał - sąd umorzył postepowanie

Wyświetlaj:
A... / 212.244.189.* / 2007-02-01 14:23
...a ja zwolennik prawicy zagorzały, jestem przerażny jak PiS, jego działacze na górze (a na dole chyba jeszcze bardziej) przyjmując metodę "czarnych pułkowników" z czasów skrajnie prawicowej dyktatury w Grecji, czy "prystorowców" polskiego międzywojnia i...
...i wykorzystując skarajną mizerię i bezwładność naszych sądów - rzucają przeróżne oskarżenia na "przeróżnych" - opierające się na bardzo grubo często, sztych pomówieniopodobnych spekulacjach - w myśl prawa Kurskiego: "co z tego że niewinien skoro winny bć powinien"...
...i taki oskarżony np. tuż przed wyborami, nie ma nawet czasu by się bronić...
...a odwoływani dyrektorzy firm, urzędów państwowych nim udowodnią, że nie są "baktrianami" to juz im się kuroniówka zdąży skończyć...
...a "kurskiści" oczywiście nie mają żadnych wyrzutów, że łmią ludzkie kariery i sumienia...
...bo przecież w końcu budują IV RP ze swoich własnych, miernych często, ale wiernych "kolesiów"...
...bo jak się walczy z układami to "nie ma przepuść", w końcu samemu zaczyna sie marzyć o własnych układach - taka to wredna przypadłość ludzka...
...ech ideały szczytne a jak trzecia władza jest chronicznie słaba i bez money, to wychodzi jak zwykle... do d...
MN1 / 80.51.231.* / 2007-01-31 13:41
Każdy z komunistycznej wierchuszki marzył, aby napić się wódki z kimkolwiek z ambasady CCCP, marzył aby być nie tylko agentem polskich służb, ale aby mieć słuszną i zasłużoną teczkę u rosyjskich służb, bo było to najlepszym sposobem awansu. Pracownicy ambasady CCCP chodzili po polskich urzędach jak po swoich. Konradów Wallenrodów było niwielu, a może tylko jeden: Ryszard Kukliński.
Sorry za uogólnienia, ale takie to były wtedy czasy i lepiej o tym nie zapominać.
kort / 83.24.208.* / 2007-01-31 19:45
tak jest - starano się usilnie by zapomniano, ale się nie udało.
WYKSZTAŁCONY / 81.190.66.* / 2007-01-31 17:51
Re, piszesz takie głupoty, że ze śmiechu brzuch mnie boli. Świadczy to o twoim mini rozumku i maxi nienawiści. Czy tego uczy cie twoj kościół? Rozumiem, Że jest to właściwa linia twojej partii, ale pomyśl czasem o tym, o czym mówisz. Przecież to czytają ludzie wykształceni. Wiesz, ja też żyłem w tamtych czasach i jakoś nie przypominam sobie obrazków takich, o których ty piszesz. Słowemj, piszesz BZDURY. Jesteś bezkrytycznym wykonawca poleceń głupich polityków. Czy zdajesz sobie z tego sprawę, ze za niedługi czas bedziesz musiał się przed nami z tego rozliczyć. Będziemy cię pytać o powody tych biednych twoich komentarzy,. Nie zapominaj o tym. Pozdrawiam miniczlowieczku.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-01-31 14:37
Ruscy doposażyli nas w 179 głowic nuklearnych, a największe o sile ponad 30krotnie większej od tej zrzuconej na Hiroszimę. Sam pamiętam te propagandowe programiki w telewizji, że Polska jest czysta, a źli Niemcy w RFN uzbroili się po zęby atomówkami.

Gdyby Sowieci postanowili zrealizować swe plany ataku na zgniły Zachód - nie zostałby po Polsce przysłowiowy kamień na kamieniu.
bomba / 83.24.208.* / 2007-01-31 19:53
a miał jakoby być przeniesiony na tyły wroga - chyba w formie pyłu radioaktywnego. Oj wtedy to by go nikt nie ruszył. Wydaje się jednak, że obecnie też jednak trochę promieniuje - stąd zapewne delikatność Wysokiego sądu w ocenie sprawy.
NoDucks / 213.158.197.* / 2007-01-31 13:17
Hicior:

"Oleksy działał w wyniku błędu, MÓGŁ NIE WIEDZIEĆ, że współpracuje że służbami".

Przezabawne. A wie aby jak się nazywa?
zabawne / 83.24.208.* / 2007-01-31 19:47
ależ oczywiście - MARSZAŁEK

Najnowsze wpisy