Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Olimpiada w Soczi. Raport o nadużyciach i zagrożeniu terroryzmem

Olimpiada w Soczi. Raport o nadużyciach i zagrożeniu terroryzmem

Wyświetlaj:
robi ronald81 / 178.56.79.* / 2013-06-02 00:19
Wyleciał za korupcję. ponieważ Prezydent putin zrobil i robi porządki w Rosji więc ma bardzo wielu wrogów wśrod bylych dygnitarzy do których zaliczają się Niemcow i martyniuk. Wypowiedzi tych dwoch nie mają zadnej wartości. To tacy rosyjscy Macierewicze, dla zdobycia poklasku gotowi pluć na swój kraj i zohydzac największą imprezę sportową w Rosji w 2014r. byle tylko spowodowac oslabienie prestiżu tej Olimpiady. No niestety dla nich w Rosji nikt tych pajaców już nie słucha ale oczywiscie w Polsce zgodnie z doktryna propagandy antyrosyjskiej , nagłaśnis się każde pomowienie aby tylko przedstawić Rosję w złym świetle. Polska normalka tutaj ludzie uwielbiają się opluwać a media ślinią się do najgorszych gustów plebsu.Tutaj media nie wychowują tylko nakręcają atmosferę nienawiści, to Polska specjalite.
Francopilot / 89.71.99.* / 2013-12-03 12:46
Wyleciał za korupcję ponieważ Putin zrobił i robi porządki w Rosji,podobnie jak Tusk w POlsce......".dlatego ma bardzo wielu wrogów"....Macierewiczów. Tusk prawie jak Putin."Tutaj/tzn.w POlsce/media nie wychowują tylko nakrecają atmosferę nienawiści.".....polska normalka.. chodzi zapewne o "Gazetę dla Wybranych'?.....co innego media w Rosji- "wychowują"społeczeństwo i głoszą" miłość'....tak jak za ZSRR -pokój i przyjażń między narodami....."Tutaj ludzie uwielbiają się opluwać",plują tak mocno,ze ślina -zgodnie z doktryną antyrosyjskiej propagandy dolatuje aż do Moskwy a nawet do Soczi aby "zohydzić" największą imprezę sportową w Rosji w 2014r.Nie można tak pluć i ślinić....Przecież,jak powiedział prez.Komorowski w 2010r "niedobra posucha w relacjach polsko-rosyjskich dobiegła końca".
Starża / 89.71.99.* / 2013-12-03 12:10
"Prezydent putin zrobił i robi porządki w Rosji więc ma bardzo wielu wrogów"-powiało od wschodu,jakbym czytał reżimową,czujną gazetę rosyjską....dyżurny podaje nam nieświeże kotlety,odgrzewane na agenturalnych portalach....sądząc po zapachu to wiatr Putina,zgasił nawet olimpijski ogień!

Najnowsze wpisy