Forum Polityka, aktualnościGospodarka

OLX kazał płacić internautom za ogłoszenia. Ich reakcja była zaskakująca

OLX kazał płacić internautom za ogłoszenia. Ich reakcja była zaskakująca

Wyświetlaj:
baptist / 89.66.26.* / 2018-05-29 15:32
Spawanie i klejenie plastiku oraz innych materiałów sztucznych to przydatna umiejętność która może się przydać każdemu a do tego pozwoli nam zaoszczedzić troche pieniedzy dlatego polecam filmiki https://www.youtube.com/user/ataszek/ wysoka jakość, dużo wiedzy i łatwy do zrozumienia jeżyk to jedynie kilka z zalet tego kanału.
Kaxmax2 / 188.146.162.* / 2018-05-17 18:14
Ja mialem dane ogloszenie parę miesiecy temu. Ogłoszenie przeszło pozytywną weryfikację. Pare dni temu dorzucilem dodatkowe zdjęcia. Zapomniałem dodac, ze w ogłoszeniu jest sprzedaz bezpiecznikow elektrycznych. Więc dorzucilem zdjecia, bo mialem nowe bezpieczniki do sprzedania...okazało sie, że ogloszenie juz nie przeszło weryfikacji, bo dalem w nieodpowiednim dziale. Caly czas dawalem w elektryce a moderator stwierdzil, ze powinno być w dziale budowlanym. Niby dbaja o zgodność z regulaminem, ale szukając tych bezpiecznikow, wiecej jest w dziale elektryka niż dział budowlany.... wczoraj dalem ogłoszenie o sprzedazy koncowek sztoteczki elektrycznej. Dalem to w dziale Zdrowie. Dzisiaj dostalem informacje, że ogloszenie jest przeniesione do dzialu AGD i muszę jeszcze zaplacic.
Z OLX zrobil sie syf i malaria!!!
Nie poolecam nic tam sprzedawać. Szkoda czasu i nerwów.
aufo / 37.249.58.* / 2018-06-30 01:13
Trzeba pisać wszędzie gdzie tylko się da co to jest olx, albo inaczej otomoto albo allegro. To są Ci co wykożystali pomysł kolegi i zrobili co zrobili.
danaaa / 83.23.217.* / 2018-05-25 13:31
ja już dawno od nich uciekłam ,i wieczne potwierdzanie cholernych obrazków przy pytaniach -czy jesteś robotem.SYF nad syfami już olx
Kaśka1988 / 94.254.132.* / 2018-05-14 11:51
Na olx jest więcej ogłoszeń niż np. na sprzedajemy ale naciągają mają tylu użytkowników i jeszcze coraz więcej kategorii płatnych robią.. Ja korzystam z Lento.pl tam chociaż wszystko za darmo i zasięg też ma niezły.
slupek1982 / 94.254.228.* / 2018-06-07 19:37
Koniec z naciagaczami kasuje konto żeby sprzedać klamota prywatnego (nie handlarz) trzeba więcej zapłacić niż na allegro a co dodatkowe ogłoszenie to kolejna opłata ZENADA!!!Nie polecam!!!!!!!!!!!! A teraz mogą mnie blokować jak chcą złotówki nie dostaną odemnie
anna 32 / 83.4.10.* / 2018-05-06 09:44
potwierdzam , złodziejski portal , nie trzymajcie u mich pieniędzy na promowanie , zawiesili mi konto i od miesięca mam problem z odzyskaniem pieniędzy
farea33 / 83.8.71.* / 2018-05-02 09:48
mi ukradli 30 zł i usunęli konto , banda oszustów
holuho / 83.8.71.* / 2018-05-02 07:49
mi bezpodstawnie zablokowali konto , miałam nagromadzone środki ponad 100 zł na promowanie piszę do nich by zwrócili to robią problemy , zatrudniają tam tumanów i niedołężnych ludzi , nie trzymajcie u tych złodziei pieniędzy !!!!!!!
Mike518 / 188.146.33.* / 2018-04-24 21:02
Deaktywuje konto ci chwilę podwyżki a miało być za free, co chwilę jakieś problemy usuwają bez powodu ogłoszenia jakieś limitu a co najgorsze zero kontaktu z pomocą. Przenoszę się z ogłoszeniami do gratki i nowego portalu praca za rogiem.
antyolx / 77.111.246.* / 2018-11-10 05:31
olx traktuje mnie jak bota, nie pokazuje numeru telefonu sprzedającego pomimo wielokrotnego przesyłania i narzucania wybierania właściwych wkurzających i debilnych obrazeczków żeby potwierdzić że się nie jest botem czyli że nie ma się prawa do prywatności. olx nie podoba się że użytkownik wyszukuje oferty sprzedaży i je analizuje i się dosłownie mści. Wszystkie moje wyniki wyszukiwania ofert olx usuną zamykając mi wszystkie karty. Ustawa o ochronie danych osobowych i RODO dla olx nie istnieje i dalej robią co im się podoba. Na olx powinna być nałożona kara a jak to nie pomoże to powinni mieć narzucony zakaz prowadzenia działalności przy polityce upokarzania ludzi bo Ci chcą i sobie życzą chronienia swojej prywatności ale też muszą chronić własny komputer przed wirusami i hakerami. olx nie rozumie czy nie chce rozumieć? Może tak olx zacznie kupować nowe komputery i zacznie wypłacać pieniądze za utracone pliki/dane prywatne lub firmowe wszystkim użytkownikom którzy będą mieć wykasowane dane z ich dysków, zniszczony dysk i usunięty system z ich komputera przez jakiegoś hakera bo olx żąda wyłączenia zabezpieczeń komputera przy czym udaje głupa że nie wie o co chodzi i nie przesyła komunikatu z żądaniem udostępnienia danych osobowych (uniemożliwia przeglądanie ofert, udostępnianie swoich usług (kontakty ze sprzedającymi) i je wręcz blokuje a nie podaje przyczyny) i oczywiście konsekwencji nie ponosi. Moje dane osobowe (wszystkich użytkowników w sieci) w tym IP mojego komputera SA CHRONIONE PRAWNIE NA MOCY USTAWY. W marcu 2018 roku korzystałam z olx i było to samo ale z ta różnica że mój komputer zaatakował haker i wykasował wszystkie dane/bardzo ważne pliki z komputera, usunął system, zniszczył mi dysk twardy. Ten komputer nie został naprawiony, bo haker poznał IP komputera. Niczego informatyk nie ustalił i nie udało mu się odzyskać danych z dysku. Podejrzewam że to olx nasłał hakera, bo się zemścił. Ja nie mam powodu ufać olx. Nie zamierzam udostępniać im moich danych, nawet nie muszę. Działania olx i ta ich polityka są kolejna nieprawidłowością w naszym Kraju.
Tomek2020 / 82.160.139.* / 2018-04-22 08:36
Nie dość, że złodziejstwo drodzy internauci to w dodatku usuwają aukcje z podaniem powodu regulaminu, z którego nic nie wynika, to jakiejś rzeczy nie można zaoferować jakiegoś dodatku (żeby klient miał opcje wyboru) tylko po prostu usuwają aukcje, DNO !
Rozczarowana / 156.67.121.* / 2018-04-11 09:27
Dawniej to był dobry portal olx ,a obecnie to porażka chciwi spadają na same dno ku upadkowi.
nie polecam / 89.64.23.* / 2018-04-08 19:38
Zapłaciłem 35 zł za publikację ogłoszenia, OLX zmienił kategorię i zażądał 20 zł dopłaty za aktualizację... w zamian proponują jakieś punkty olx, które będę mógł wykorzystać w terminie 90 dni. Szkoda, że jeszcze nie dorzucili punktów do karty w biedronce. Te może bym przynajmniej wykorzystał. Pazerność wyjdzie wam bokiem zdziercy.
Wojo515 / 91.240.30.* / 2018-04-08 12:11
Beznadziejny portal, upada na samo dno. Usuwają ogłoszenia bez powodu, skasowali mi ogłoszenie i nie potrafią podać powodu dlaczego! wysyłają tylko jakiś regulamin z którego nie nie wynika. Mało tego straciłem z ogłoszenia firmowego 70 obserwujących osób co mnie zdenerwowało na maxa. W najbliższym czasie wycofuję wszystkie ogłoszenia z tego portalu, bo szkoda nerwów na nich. Zatrudniają ludzi bardzo niekompetentnych. Podejście mechaniczne, nawet nie czytają ogłoszeń tylko jakimiś programami filtrują tekst. Żałosne, niedługo będziecie się prosić o klienta i reklamować w każdym miejscu jak allegro czy otomoto. TRAGEDIA NIE POLECAM
macak / 188.146.235.* / 2018-04-04 23:31
korzystałem z kategorii Praca po wielu latach likwiduje swój profil na olx ze względu na kolejne podwyżki cen. Znajdę inne sposoby na poszukiwanie pracowników. Żegnam olx ozięble
jacomino / 37.47.146.* / 2018-04-18 23:16
tez wlasnientak zrobie
chca 123 zl za ogloszenie o pracownika .
masakra
to wiecej niz zlodziejstwo
juras102 / 185.5.218.* / 2018-03-27 06:37
Trzeba będzie szukać nowego portalu

Świstak.pl Sprzedajemy.pl

Ktos jakiś zna jeszcze inny?
Mirr / 213.241.9.* / 2018-04-03 10:06
Zapraszam na Pchli Targ; www.pchlitarg.info.pl
wiara / 89.47.171.* / 2018-03-12 08:24
Chciwi i kłamliwi, mam nadzieje ze wyleje się na nich zimny kubeł wody!!!
ANTY OLX / 83.23.252.* / 2018-03-21 10:10
Dokładnie usuwają ogłoszenia jak chcą a po zgłoszeniu z mojej strony zastanawiają się 24 H dlaczego zostało ono usunięte ? NIE POLECAM OLX ZŁODZIEJE !!!!!! ROBIĄ z ludzi kretynów ! STOP OLX !!!!
jaro240 / 46.238.239.* / 2018-03-07 17:45
jestem jeszcze na tym kretynskim portalu OLX z powodu takiego ze mam tam jeszcze rzeczy których mi jeszcze nie usuneli z powodu przekroczonego limitu ,za każde wstawienie każą placic ,wstawiam cos co warte jest 20 zl a mam zaplacic za to ok 6 zl to mija sie z celem Juz i tak mam konta na innych super stronkach ogloszeniowych takich jak SPRZEDAJEMY.PL, LENTO,

Najnowsze wpisy