Forum Polityka, aktualnościŚwiat

On narysował Google

On narysował Google

Money.pl / 2008-07-23 21:02
Komentarze do wiadomości: On narysował Google.
Wyświetlaj:
google / 91.237.158.* / 2012-08-06 09:33
mrówek z Krupówek - musisz się powiesić
mrówek z Krupówek / 2008-07-23 22:58
Spadaj facet. Nie masz pojęcia o polskiej szkole grafiki. Nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem prostego tekstu, a tak formułowałem swój post, by trafił do każdego. Nie przewidziałem, że zajmą się nim jednocyfrowi IQ-forumowicze. Nic konkretnego nie masz do powiedzenia, więc wypowiedz się na moherowym forum. Jak się trochę poduczysz, możesz wrócić na to forum. Wrócisz, kiedy przestaniesz się zachwycać plastikowymi twórcami z krain gdzie poland, holand i stojadłoland to urocze wysepki na oceanie wysp szczęśliwych. Mrówek wie, co mówi. Pracował w dużej firmie designerskiej na Florydzie, sporo czasu. W US landzie wiedzieli, że Polska leży gdzieś tam, ale dokładnie to między Kamczatką a Gibraltarem. Powinieneś ty i podobne tobie matoły, zastanowić się nad istotą Sztuki i zrozumieć, że jest ona niezależna od stanu konta i stanu USA, a potem wypowiadać się na tematy odległe od twojego frajerskiego stanu wiedzy jak żyrafa od bakterii.
Wigash / 2008-07-24 23:27
Obrażasz kogoś kogo nie znasz. Jak to się ma do pisania polaków z dużej litery. Ty piszesz z dużej więc możesz wszystkich obrażać? I jeszcze sam o sobie piszesz w trzeciej osobie :| no proszę cie, to dziecinada
mrówek z Krupówek / 2008-07-23 21:02
"świat" kończy się w pojęciu zachodnich towarzyszy na wschodnim wybrzeżu USA. Spójrzmy na genialne, bo proste, grafiki naszych projektantów. Są takie, jakie wymagano od Mrówka w liceum plastycznym w Łazienkach. Jedność treści i formy. Logo nieistniejacego już CPN, czyli sieci stacji benzynowych. Splot liter wyglądał jak dystrybutor paliwa. Logo PKO o jak skarbonka. Logo Naszej Ksiegarni. Logo PWN - kaganek wiedzy. Logo Celia. I wiele jeszcze innych. zapatrzeni w siebie amerykanie nic nie wiedzą o dokonaniach artystów w naszej strefie klimatycznej. Wystawiają sobie laurki, będące w istocie dowodem ich ignorancji artystycznej.
iHS / 87.239.57.* / 2008-07-25 01:27
Wiem jak to mrówka boli. Podskakuje i krzyczy : Ja! ja! ja! Mnie! Mnie! Mnie!
A oni złośliwie Mrówkowi jakiegoś Hwanga implikują. A mrówek przecież loga tworzył najbardziej szlachetne i owyjątkowej urodzie.A Hwang zjełczały jest kapitalizmem, i loga tworzył nieporównywalnie pośledniejsze. I mrówek podskakuje, a Hwang opływa. W luksusy. I mrówek siada do kompjutra, i daje upust żółci, która zalewa mrówcze serce. Albo inną płucotchawkę.
ksaniak / 2008-07-24 12:25
http://twoj-sukces.zlotemysli.pl/krzysieks,1/
mr cn / 83.26.179.* / 2008-07-23 22:32
typowe podejście Większości polaków: skrytykować i tyle...
Pomijając całą sztukę Hwanga, podziwiam podejście firmy google do większości spraw. Innowacje, pomysły, otwartość umysłów. Trzeba umieć słuchać innych ludzi. Jak widać - dzięki temu firma tak szybko poszła w dobrym kierunku.
mrówek z Krupówek / 2008-07-23 23:11
Jesteś głupkiem.
Po pierwsze - o Polakach wyrażasz się z małej litery. Zatem - przez przypadek twój tatuś nie załozył na czas gumki i tak doszło do twojego powstania. Po drugie, wypowiadasz się na temat, który znasz z nakrętek cocacoli. Po trzecie - słuchasz głuchym uchem tego, co ci wciskają cwaniacy z PR firm zza wielkiej wody. To, że takie bzdety kupujesz, świadczy tylko o twoim mysim OQ.

Najnowsze wpisy