Forum Forum inwestycyjneFundusze

Open Finance - światowe rynki??

Open Finance - światowe rynki??

Karol F. / 31.182.156.* / 2013-07-23 18:22
Witam.
Już parę ładnych miesięcy temu nabyłem w Open Finance taki produkt o nazwie światowe rynki. Mam nadzieję, że wiecie o czym mówię... Powiedziano mi, że produkt będzie zarabiał. A ja teraz widzę, że on wcale tego nie robi! I teraz nie wiem.. Zrezygnować mam czy co.. Trochę się pogubiłem, chyba nawet trochę zawiodłem.
Doradźcie coś ludzie, bo nie wiem co mam robić!Rezygnować, czy nie?
Wyświetlaj:
Elzbieta-1970 / 81.210.16.* / 2013-07-30 13:39
Nie rezygnuj. To inwestycja raczej długoterminowa. na pewno na tym nie stracisz, a niestety tak jest, ze inwestycje nie generują zysków od razu tylko potrzebna jest cierpliwość.
Piotr Szymański / 178.36.47.* / 2013-07-30 06:03
Z całą pewnością nie rezygnować. Produkt Światowe Rynki nie przynosi obecnie ani strat, ani zysków. O jednym, jak i o drugim można będzie mówić dopiero po zakończeniu okresu inwestycji. Produkt jest tak zbudowany, że Open Finance gwarantuje zwrot 100% wpłaconego kapitału. Ponadto pod koniec produktu dowie się Pan (a sprawdzać może Pan to na bieżąco w Internecie), czy uzyska Pan dodatkowo jakieś środki z inwestycji. Krótko mówiąc - na podstawie wyników po kilku ładnych miesiącach nie warto wyciągać żadnych wniosków, ani podejmować żadnych działań.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Piotr Szymański / 178.36.47.* / 2013-07-30 06:01
Z całą pewnością nie rezygnować. Produkt Światowe Rynki nie przynosi obecnie ani strat, ani zysków. O jednym, jak i o drugim można będzie mówić dopiero po zakończeniu okresu inwestycji. Produkt jest tak zbudowany, że Open Finance gwarantuje zwrot 100% wpłaconego kapitału. Ponadto pod koniec produktu dowie się Pan (a sprawdzać może Pan to na bieżąco w Internecie), czy uzyska Pan dodatkowo jakieś środki z inwestycji. Krótko mówiąc - na podstawie wyników po kilku ładnych miesiącach nie warto wyciągać żadnych wniosków, ani podejmować żadnych działań.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Piotr Szymański / 178.36.47.* / 2013-07-30 06:00
Z całą pewnością nie rezygnować. Produkt Światowe Rynki nie przynosi obecnie ani strat, ani zysków. O jednym, jak i o drugim można będzie mówić dopiero po zakończeniu okresu inwestycji. Produkt jest tak zbudowany, że Open Finance gwarantuje zwrot 100% wpłaconego kapitału. Ponadto pod koniec produktu dowie się Pan (a sprawdzać może Pan to na bieżąco w Internecie), czy uzyska Pan dodatkowo jakieś środki z inwestycji. Krótko mówiąc - na podstawie wyników po kilku ładnych miesiącach nie warto wyciągać żadnych wniosków, ani podejmować żadnych działań.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
Paco641 / 31.61.140.* / 2013-07-23 18:42
Przy inwestycjach wskazana jest cierpliwość.
Na konkretne zyski trzeba poczekać czasem rok, dwa albo dłużej.
Bywa że początkowo inwestycja przynosi stratę. :-(
svinek / 89.76.55.* / 2013-07-27 14:37
To prawda, ale masz 100% gwarancję kapitału w światowych rynkach, jeżeli się nie mylę = nic nie tracisz. Powodzenia!
svinek / 89.76.55.* / 2013-07-27 14:36
To prawda, ale masz 100% gwarancję kapitału w światowych rynkach, jeżeli się nie mylę = nic nie tracisz. Powodzenia!
Emil Z. / 178.36.130.* / 2013-07-28 17:07
ale w praktyce i tak tracisz, gdyż na koniec inwestycji pieniądze, które zainwestowałeś, są mniej warte niż kilka lat wcześniej, z powodu inflacji. Produkt "Światowe rynki" jest lokatą strukturyzowaną (absolutnie nie należy mylić z tradycyjną lokatą bankową!), która jest dla Pana rodzajem zakładu, że otrzyma Pan po kilku latach zysk, jeśli spółki z tych właśnie rynków go wyrobią. Jeśli nie - otrzyma Pan gwarantowany kapitał wpłacony na początku inwestycji. Podstawową wadą takiego rodzaju lokowania oszczędności jest brak zarządzania rozwiązaniem, natomiast to co Panu zostało w tej chwili, to po prostu trzymać kciuki za to, żeby to Pan wygrał ten zakład. A nuż się uda? Chociaż czysto statystycznie produkty strukturyzowane zarabiają średniorocznie ok. 1-2%, chociaż są i takie, które w ciągu 2-3 lat zarabiają 25%. Wszystko zależy od nastrojów na rynku, ostatnio są nie najlepsze, ze względu na ogólnoświatowe protesty, zahamowania gospodarcze, wszystkie światowe indeksy, włącznie z naszym rodzimym WIG20, tracą, więc nie ma takiej "bezpiecznej przystani". Zdecydowanie zalecam cierpliwość. Jestem ciekaw tylko, w jakim celu była zakładana inwestycja? Pozdrawiam!
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy