Forum Forum finansoweKredyty

Open finance-kredyt na mieszkanie pod wynajem...

Open finance-kredyt na mieszkanie pod wynajem...

gedeon77 / 2006-10-26 16:48
Witam!Widziałem ostatnio reklamę openfinance w której oferują pomoc w załatwieniu kredytu na mieszkanie które następnie będzie wynajmowane...Co o tym myślicie?Czy to tylko kolejny chwyt a tak naprawdę chodzi o zgarnięcie kasy za pomoc w załatwieniu zwykłego kredytu...Szczerze mówiąc zastanawia mnie taka opcja,ale żeby z niej skorzystać mogę zaciągnąć zwykły kredyt.Jednak zastanawiające jest to w OF że piszą iż przewidywany zysk z wynajmu będzie brany pod uwagę...
Wyświetlaj:
wedwed / 31.0.120.* / 2018-02-22 09:06
Pożyczki na sam dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut na Twoim koncie, wszystko załatwisz przez internet.. tylko na stronie http://xchwilowki.pl
Partner finansowy / 37.47.46.* / 2018-02-02 16:08
Po tanie kredyty oraz inne usługi finansowe zapraszam do siebie :)

http://ceesty.com/wfiRty
oaktree / 105.4.131.* / 2018-02-02 07:08
Potrzebujesz rozwiązania finansowego? Obsługa kredytów CLARK DESMOND jest rozwiązaniem wszystkich problemów finansowych, dla których udzielamy pożyczek od 2000 do maksymalnie 50 000 000 USD, nasze pożyczki są łatwe i szybkie. oaktreescapital01@gmail.com
bedetugupi / 2010-11-15 16:24
Zapewne zaproponują ci kredyt w Getin Banku ;)
Jacek 1123 / 194.29.132.* / 2010-10-25 11:58
jak zawsze w takich sytuacjach najlepiej policzyc sobie wszystko samemu na spokojnie, polecam kalkulator na: www.kredytczywynajem.pl
czekająca na kredyt / 83.9.25.* / 2010-09-06 14:31
mnie ich BEZRADCA oszukał już przy pierwszym pytaniu - ile najdłużej trwa załatwienie kredytu? powiedział, że najdłużej to 5 tygodni, a na pewno będzie krócej
dzięki Bogu już 6 tygodni, końca nie widać, a on nawet nie przeprosił;
ogólnie 0 profesjonalizmu, zbywa, nie odbiera telefonów, obiecuje, że coś wyjaśni, że zadzwoni i olewa, nie oddzwania!
Lth / 77.254.151.* / 2010-09-04 12:37
Ja straciłem przez tą firmę 7tys zł. Zaoferowali mi beznadziejną lokatę, którą mógłbym rozwiązać bez strat najwcześniej za 10 lat i to przy dobrych wiatrach.

Beznadziejna firma! Polecam eu4ya.pl (uratowali mnie przed dalszymi stratami).
odek / 193.110.97.* / 2012-01-16 16:57
eu4y...a też zaproponuje Ci lokatę na 10 lat z prawdopodobnie większymi stratami, może powiedzieli Ci inaczej.

Niech zgadnę, powiedzieli: Stracił Pan już 7 tys. czy chce Pan tracić nadal?
Dobra Rada7 / 89.230.129.* / 2010-06-23 00:53
UWAGA na OpenFinance!!!!

Przedstawiają inne warunki na początku, a inne przy umowie! Zdecydowanie mniej korzystne!

Niedoinformowują jak można obniżyć całkowitą ratę, odsetki, marżę, i inne mające wpływ na obniżenie kosztów związanych z kredytem!

Nie sprawdzają bieżących promocji, które w większości biją na głowę obecne! Nawet przy zwróceniu im na to uwagi.

Ściśle współpracują z Getin, Noble i Bre dla własnych korzyści.

Kredyty składane samodzielnie w banku wychodzą taniej niż się składa przez nich! Tj. sprawdzone i udokumentowane!

Bardzo długi czas oczekiwania na decyzje!

Opieszałość przy przekazywaniu dokumentów do banku! Sprawdzone - w różnych bankach.

Łapanka Klientów na ilość nie jakość!!! Często spotkania końcowego podpisywania umów zazębiają się z innymi, mimo, iż wiedzą, że by rozważnie podpisać wiele papierów potrzeba więcej czasu. Ponaglenia przy podpisywaniu też nie na miejscu.

W przypadku zrywania współpracy z OpenFinance są bardzo niemili. Zachowanie wręcz z ulicy!
wgienek59 / 62.233.242.* / 2009-08-22 16:18
Gro ludzi oszukuje , ale są tacy co bez tej pożyczki nie mają szans na swój kąt.I to też trzeba wziąć pod uwagę
rrrrrrrr / 85.221.161.* / 2009-06-24 21:04
Oszuści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Korzystałam z usług open finanse.
Oczywiście pracownik doradził mi ofertę z metrobanku.
Oferta była ok, załatwilismy wszystki formalnosci, dokumenty.
Pracownik przesłał nam umowe na maila do przeanalizowania.
zgodzilismy sie na nia i umowilismy sie na podpisanie umowy.
Podczas analizowania umowy doradca dał nam do podpisania aneks do umowy o ktorym de facto wczesniej nie wspominal i niepokazywał.
Okazało sie ze w tym aneksie sa całkiem inne prowizje jak wczesniej ustalalismy.
Miało byc oprocentowanie 8,9 a w aneksie ustalono 13,9%
Wczesniej doradca powiedział ze przez dwa lata kredyt bedzie kosztował 900 zł mieszecznie- PROMOCJA + doliczy bank do kapitału 27 000 zł.
Przy podpisywaniu umowy okazało sie ze bedzie to 900 zł miesiecznie + 65 000zł.

Czuje sie bardzo oszukana.

Doradca zapewniał nas caly czas o tych wczesniejszych warunkach.
Wpłacalismy zaliczki deweloperowi.
Doradca OF przeciagał nas z dokumentami prawie przez 3 tygodnie i finalnie dał nam taki aneks do podpisania bo wiedział ze mamy czas na załatwienie kredytu miesiac i liczył ze bedziemy tak zdesperowani ze to podpiszemy.

PRZELICZYŁ SIE BO TEGO NIEPODPISALIŚMY.

Uwazajcie to sa oszusci i naciagacze
depeszak / 2011-08-18 19:59
miałem analogiczną sytuację, proszę o kontakt na maila depeszak1981@gmail.com
spokoII / 193.109.254.* / 2010-02-15 11:45
Nie polecam Opena, gdyż tutaj mamy do czynienia z konfliktem interesów na dużą skalę.
Open Finance należy do tej samej grupy kapitałowej co Noble, Metro i Getin bank.
Wybranie przez doradcę najlepszej oferty spośród innych banków jest fikcją, gdyż ostatecznie mamy do wyboru 1. bank z w/w listy – doświadczyłem tego osobiście. Mało tego jest to bardzo niekorzystny kredyt, a oszukańcze warunki są w aneksach np. Mini% II. Uwaga na ten brzydki chwyt, gdyż aneks tylko pozornie jest dobrą ofertą: po 2 latach masz podnosione oprocentowanie o 3% i łączny koszt kredytu o 30%.
Jeżeli już musisz korzystać z Open Finance to żądaj wszystkiegio na piśmie i domagaj się możliwości zapoznania się z aneksami na kilka dni przed podpisaniem., a najlepiej jak na pierwszym spotkaniu oświadczysz, że nie interesują cię kredyty z grupy Getin Noble np. Metrobanku, … a zobaczysz jak wygląda mocno zdziwiony i spanikowany “niezależny” doradca OF.
wgienek59 / 62.233.242.* / 2009-08-22 16:23
takich trzeba zgłaszać do prokuratury . a.....le trzeba mieć dowody ! ! !
klaos / 2009-08-21 19:20
Ja mam podobna sytuacje wlasnie dostalam taki sam aneks gdzie mamy takie same oprocentowanie czyli 13.9% a mialo byc 7.9%.Mysle,ze nasz doradca tez mial nadzieje ze sie zlapiemy bo nie mamy za wiele czasu.Teraz czekam na informacje od niego poniewaz powiedzialam ze takiego aneksu nie podpisze.Mam pytanie czy u Ciebie w aneksie nie bylo mowy o produkcie Mini Procent II?
www.tck.gdansk.pl / 83.11.88.* / 2007-11-16 19:14
Najbardziej przychylną ofertę na zakup nieruchomości na wynajem ma BPH Bank Hipoteczny. Proszę nie mylić ze "zwykłym" BPH, gdyż są to kompletnie inne instytucje, mimo dość ścisłych powiązań kapitałowych.
JOHOMEFINANCE / 193.111.166.* / 2007-07-30 10:53
Jest taka oferta w BZ WBK BANK,
JUSTYNA I RADEK / 87.206.152.* / 2007-06-28 20:29
ta firma to porażka, formalności zaczelismy załatwiać w marcu, po 10 wizytach i miesiacu maj zrezygnowalismy.W tydzień moja pani Justynka załatwiła kredyt na bardzo dobrych warunkach sama w 2 bankach, bo zdolnosc mamy na dwa takie kredyty. Wszysko dzieki braku kompetencji pracowników OF na ul.Kruczej w Warszawie. Co tydzien nowe dokumenty, cos przegapiali jakies dziwne mało istotne problemy itd. Żenada!!!!!!!!Najpierw Pan Marcin Grabowski poinformował nas ze Bank chce nam dac więcej niz my chcemy,no to sprobowaliśmy z innym bankiem.na nowo kosztorysy, wycena nieruchomości na koszt własny, po czym bank chciał jeszcze umowe o prace, historie r-ku ROR i jeszcze kilka dokumentów.Po czym kazał pisac oswiadczenie dlaczego na ror wpływa mniej niz na zaswiadczeniu z pracy.Mało tego Pan który obiecał nam pilnie konsultowac sie z bankiem poszedł na tydzień urlopu, nie informując nas o tym. I odpuścilismy, bo trwałoby to jeszcze z miesiąc.Sama szukałam kredytu po trzech dniach mialam dec.pozytywną, po 6 dn. umowe.Przez Pana z OPEN FINANCE mamy 3 m-czne opóźnienie w budowie.Powinnam ich tzn. tych Panów z Kruczej zebrać w kupę, dać łopadę i zagonić do fundamentów!!! NIKOMU NAWET WROGOWI NIE POLECAM TAKICH POSREDNIKOW!!!!MÓJ NARZECZONY PLANUJE MANIFESTACJE NA KRUCZEJ!!!A NTYREKLAMOWĄ!!
OszukanyPrzezGetin / 79.185.64.* / 2018-01-10 17:39
Szukam ludzi ktorzy mieli takze watpliwa przyjemnosc kontaktu z wspomnianym Panem Marcinem ?
doradora / 87.248.69.* / 2007-07-10 14:22
I znowu kolejne potwierdzeni co do działalności Open Finance, ja nie wiem kogo oni tam zatrudniają!!! Mam ten sam problem co Państwo i juz po prostu brak mi sił! CO to za frima! Niby taka kompetencja? A pośrednikiem ja bym była lepsza. Nie polecam nikomu tej firmy. Naraża tylko kklientów na straty i opóźnienia! Nasz "doradca" był na rejon kaliski, więc prosze zobaczyć, nie tylko Warszawa, nie tylko Poznań, oni są wszędzie, niewykwlifikowani, niekompetentni i wpuszczający ludzi w przysłowiowe "maliny".
nienawidząca doradców / 83.9.25.* / 2010-09-06 14:36
mój zupełnie niekompetentny ma rejon olsztyński
tragedia, a nie doradztwo!!!
nigdy więcej OpenFinance!
Krzysztof Olszewski - Open Finance / 195.95.144.* / 2007-07-30 18:37
Szanowni Państwo,

z uwagą zapoznałem się z Państwa opiniami dotyczącymi działalności Open Finance.
Ponieważ trudno odpowiedzieć na przedstawione zarzuty za pośrednictwem forum – a jak rozumiem Państwa sprawy nie zostały wyjaśnione – chętnie przeanalizujemy je podczas rozmowy.
Proszę o kontakt pod adresem: pr@open.pl. Zależy nam na wyjaśnieniu wszystkich wątpliwości.

W kwestii pytania o kredyt hipoteczny na zakup nieruchomości pod wynajem – rzeczywiście Open Finance dysponuje taką ofertą.
Osoba zainteresowana kredytem powinna być posiadaczem m.in. jednej nieruchomości (kredyt udzielany jest bowiem na zakup inwestycyjny).
Przy obliczaniu tzw. zdolności kredytowej uwzględniane są prognozowane dochody z wynajmu.

W przypadku dodatkowych pytań dotyczących produktu, także proszę o kontakt.

Z poważaniem,
rooro / 212.2.99.* / 2006-11-10 01:05
to oferta dla ludzi którzy chcą zainwestować w nieruchomości a nie mają za bardzo zdolności kredytowej. Warunkiem jest posiadanie już jednego mieszkania. Bank zabezpiecza się na dwóch.
www.InformatorKredytowy.pl / 2007-07-12 21:30
+ trzeba komuś wynająć to mieszkanie a obecnie to nie takie łatwe, ludzie wolą spłacać kredyt niż płacić w tej samej kwocie czynsz.
jerzy1s / 81.154.224.* / 2006-11-08 22:20
jest to bardzo popularny rodzaj kredytu w Wielkiej Brytanii, a wiec nie sadze ze to kolejny chwyt, notabene jest on drozszy od zwyklej hipoteki
Majki288 / 83.5.114.* / 2008-11-25 10:28
Powiem tylko tyle Poen Finance jest wielkim oszustem
Załatwiałem kredyt mieszkaniowy praktycznie doradca twierdził ze juz jest wszystko załatwione ( 6 wizyt ), czekałem na decyzje 3 miesiące , stwierdzili jednak ze nie bo bank sie nie zgodził nie podawajac żadnej przyczyny, ale jak skontaktowałem sie z wybranym bankiem poinformowani mnie ze OF nie składał tam żadnego wniosku tylko ładowali mnie cały czas w bambuko tak wiec nie polecam no chyba ze ktoś ma stalowe nerwy do tych Janków;) jednym słowem OF u mnie na pierwszym miejscu oszustów WIELKI NEGATYW obym nie musiał z nimi juz nic załatwiać.
ps : samodzielnie zlozylem wnioski w innych bankach i niema zadnego problemu z kredytem mieszkaniowym , problem jest tylko w OF ;((
ZUZKA2 / 89.75.208.* / 2009-05-30 15:01
z PRZYKROSCIĄ MUSZE STWIERDZIĆ ŻE PAN MA RACJE. jA ZOSTAŁAM OSZUKANY PRZEZ NIEJAKIEGO PANA MARCINA NOWAKA Z OPEN DIRECTY W KRAKOWIE Z NIECO INNEJ STRONY - JAKO PRACOWNICA JEDNEGO Z BANKÓW MIAŁAM NIEPISANĄ UMOWĘ O PRZEKAZYWANIU PANU MARCINOWI SWOICH KLIENTÓW POZYSKANYCH POZA BANKIEM I MIAŁAM MIEĆ ODPALANA PROWIZJĘ Z TEGO TYTUŁU NIESTETY SZYBKO SIĘ OKAZAŁO ZE PAN MARCIN MNIE OSZUKAŁ NIEMAL NA POŁOWIE UMÓWIONEJ KWOTY, A ZATEM STWIERDZAM ŻE OSZUKUJA NIE TYLKO LUDZI PRZYCHODZACYCH DO NICH PO KREDYT ALE I TYCH KTÓRZY Z NIMI WSPÓŁPRACUJĄ. NIE MÓWIE ŻE WSZYSCY TACY SAMI ALE PRZED TYM PANEM PRZESTRZEGAM!!!!
er / 80.120.66.* / 2010-07-07 13:44
No tak. Pretensje kogoś kto "umówił się poza bankiem" czyli de facto oszukiwał własnego pracodawcę o to że ktoś inny go oszukał.
Wyborne :)))

Najnowsze wpisy

Kredyty samochodowe - najlepsza oferta: