Forum Forum finansoweKredyty

open finance-opinie

open finance-opinie

trafka / 2011-03-29 10:06
Witajcie!
Chciałabym poznać Wasze opinie na temat tej firmy doradczej
Wyświetlaj:
filantrop333 / 188.147.42.* / 2019-12-06 16:18
Istnieją tylko po to by oszukiwać na swoich przekrętach tzw.doradczych
Effie / 89.64.20.* / 2017-10-14 16:02
Przez Pana "doradce" z placówki open finance przy ul. Masarskiej w Krakowie straciliśmy 4 miesiące i tym samym nie możemy wprowadzać się do naszego domu. Idąc po poradę w sprawie kredytu hipotecznego spodziewaliśmy się fachowej wiedzy i obsługi - spotkaliśmy się z totalnym brakiem znajomości przepisów. Doradca przedstawił nam oferty kilku banków chociaż tak naprawde nasza działka (budowlano-rolna) w żadnym z tych banków nie miała szans na dostanie kredytu - takie mają przepisy, dają tulko na w pełni budowlane. Uważam, że kompetentny doradca powinien takie informacje posiadać i przedstawić ofertę po wzięciu ood uwagę wszystkich faktów. Dodatkowo Pan nas cały czas zwodził żeby się nie martwić a napewno kredyt dostaniemy, on jest na 100% pewny. A tu klops... Jednak odrzucili, właśnie przez przepis o działce budowlanej. Nie polecam nikomu tej placówki i jej pracowników - jeśli wychylasz się poza schemat nie masz szans na załatwienie kredytu. Koniec, końców kredyt dostaliśmy ale nie przez doradce tylko dzięki złożeniu wniosku w placówce jednego z banków - nagle dało się coś załatwić ;)
Pera Mirosław / 31.0.41.* / 2017-05-05 15:01
nie polecam doradca w Poznaniu przy ul. R atajczaka 19 Jakub H.od czasu podpisania
umowy nie robił nic!!! wytypował 3 banki ze zdolniśnią kredytową jednym z nich był bank milenium w którym osobiście podpisujemy w placówce wniosek kredytowy zapewniał że wszystko jest ok nigdy sam nie przekazał od siebie żadnej informacji wszystkie zapytania zawsze wychodziły z mojej strony a po około 2 miesiącach okazało się że kredyt w systemie M D M nie jest nigdzie zarejestrowany termin już dawno minął i on bardz przeprasza. oczywiście nigdy nie potwierdził rezerwację środków na M D M w banku.ja przekazałem jemu telefonicznie w dniu 07.04.2017 jnformacje o zakończeniu przyjmowania wniosków M D M twierdził że jest wszystko ok. Na moje pytanie dlaczego tak się stało stwierdził że Pani z banku go nie poinformowała.zostaliśmy bez kredytu a termin zapłaty za mieszkanie bez M D M mija 30 lipca.Tak nas załatwił starszy doradca finansowy.nadzieniem że nie jest to odosobniony przypadek
wawa50@op.pl / 2016-06-23 12:05
Wszędzie znajdzie się dobry i zły pracownik , tylko dlaczego wszyscy mają odpowiadać za tego złego ?
Marian Piętkowski / 89.67.220.* / 2014-08-21 22:28
Przesympatyczny doradca Wojciech [...] okazał się perfidnym oszustem, który moje oszczędności emeryta ulokował w jakieś ubezpieczenie, na którym straciłem ponad 4000 a na zwrot reszty musiałem czekać 2 miesiące z pomocą rzecznika klienta. Setki telefonów, maili i wysłuchiwanie tłumaczeń pocieszających. [...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl ###
Z. z Suwałk / 91.145.182.* / 2014-07-01 12:10
Chciałbym wyrazić swoją opinię na temat firmy doradczej w moim mieście. Mianowicie dotyczy ona doradztwa finansowego Open Finance w oddziale w Suwałkach. Niestety nie mogę napisać na ich temat nic pozytywnego, skupisko wielu osób w jednym miejscu. Jednak aby dowiedzieć się czegoś konkretnego nie ma już ani jednej. Brak znajomości tematu i niedoświadczenie tych ludzi widać na pierwszy rzut oka. Nie potrafią pomóc tylko wprowadzają jeszcze człowieka w błąd, przekazując nieaktualne i nieprawdziwe informacje. Nie dość, że mi nie pomogli to jeszcze swoją niewiedzą zaszkodzili. Szczerze radzę omijać to miejsce z daleka.
Piotr Szymański / 31.61.140.* / 2014-08-06 13:59
Szanowny Panie,

ubolewam nad nieotrzymaniem przez Pana spodziewanej jakości usług od naszych doradców finansowych. Chętnie postaram się Panu pomóc. Czy mogę spytać, czego dotyczyła Pana wizyta w naszym oddziale w Suwałkach?

Pozostaję do Pana dyspozycji.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Katarzyna W 1986 / 77.253.231.* / 2014-05-05 13:56
Witam,
skorzystała, ponieważ kończyły mi się lokaty internetowe, zostałam zaproszona na spotkanie z doradcą- aby zainwestować środki, zostałam oszukana ponieważ zamiast lokat terminowych z realnym na tamten okres zyskiem otrzymałam ubezpieczenie plan inwestycyjny na 2 lata. zero pomocy w inwestowaniu, jedna reklamacja, spotkanie znowu wszystko pięknie i kolejne oszustwo że po zamknięciu i wypłacie 30 dni oczekiwania, minęło 40 a mój wniosek nawet nie dotarł do AXY, wielokrotna próba kontaktu z Szanownym CH. z dolnej 3 maja .Uważajcie to złodzieje i oszuści
Izydora / 178.42.74.* / 2013-12-13 18:25
Osobiście jestem zadowolona . Brałam kredyt na zakup nieruchomości za ich pośrednictwem . Doradca dokładnie wyjaśnił mi kilka różnych ofert i bez trudu wybrałam.
aareek / 109.241.123.* / 2013-12-02 13:15
korzystałem z pomocy doradcy i jestem bardzo zadowolony, nie wyobrażam sobie szukania kredytu samodzielnie, tym bardziej, że zależało mi na czasie - chiaciałem zamknąć wszystko przed końcem roku, bo nie posiadam wkładu własnego, jeszcze tylko remont i wprowadzam się do własnego M
Zniesmaczona / 78.28.30.* / 2013-04-09 22:11
Doradztwo Open Finance w oddziale w Suwałkach to najgorsze doradztwo z jakim się spotkałam. Pan Marcin P. lekką ręką stracił moje 35tys. i gdyby nie inna osoba w innym oddziale Opena to zostałabym bez 35tys. i bez mieszkania. A pan Marcin P. miał jeszcze czelność kłamać, że niby nie odbieram telefonów. Nawet nie miałknął, nie przeprosił, dosłownie miał gdzieś klienta i jego pieniądze. Na koniec doradził, żeby samemu dzwonić po bankach i coś wymyślać, bo on wiecznie jest na spotkaniach i szkoleniach. Ten pan jest do niczego i nawet szkolenia mu nie pomogą. Powinien sprzedawać patelnie a nie zajmować się cudzymi pieniędzmi. Panie Marcinie, w tym zawodzie chodzi o ludzką przyszłość a nie tylko o pana prowizję!
Zadowolona klientka / 91.145.182.* / 2014-03-15 19:42
Jestem szczerze zaskoczona Pani ostrym komentarzem w stosunku do Pana Marcina. Jest to człowiek bardzo usłużny i miły, a przede wszystkim jest świetnym doradcą. O czym mogłam przekonać się osobiście. Z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z Jego usług, a telefony odbiera nawet w niedzielę i to o każdej porze. A proszę mi wierzyć troszkę ich było od nas. Mamy wymarzone mieszkanie, a Pana Marcina zawsze polecamy naszym znajomym. Pomoże, doradzi i z pewnością nie zawiedzie. A Pani powinna się najpierw głęboko i szczerze zastanowić czy problem nie wynikał z Pani strony? Zepsuty telefon należy oddać do naprawy lub wymienić na inny... i po sprawie. Pozdrawiam Weronika
jestem_ona / 2016-06-10 03:54
"Zadwolonoa klientka" to ta, co czerpie profity z okłamywania ludzi. No tak ma prawo być zadowolona.
jestem_onaa / 91.145.182.* / 2016-06-22 08:26
Ale oczywiście nie należy sądzić, że akurat ta "zadowolona klientka" nie pisze prawdy. Ja jej wierzę:) Bo dlaczego nie?
kris889 / 83.30.191.* / 2013-01-15 18:21
OF to złodzieje i oszuści...
Sandra P. / 31.182.156.* / 2013-07-22 21:19
Ja się nie mogę zgodzić. Mnie nie oszukali, interesowali się moją sprawą, wszystko było ok. Nie wiem skąd te opinie... Ja zasięgałam porady pana Łukasza Grzesznika z oddziału na Narutowicza i jestem zadowolona. Był cierpliwy, wszystko mi dokładnie wytłumaczył, powiedział wszystkie "za" i "przeciw" i rozpisał cały plan. Także ja narzekać nie mogę.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:44
Serdecznie dziękuję za Pani głos w debacie. Cieszę się, że jakość naszych usług spełniła Pani oczekiwania.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
_______________________
Online Ekspert Open Finance
katka6290 / 83.18.100.* / 2012-11-04 22:43
osobiście równiez korzystałam i zgadzam się z opinią,że wszystko zależy od doradcy...owszem Pani Joasia wspomniała o Getinie, ale na tym się skończyło, powiedziałam czego oczekuję i wszystko było po mojej myśli.osobiście polecam
Marekk / 91.224.180.* / 2012-07-26 11:59
Unikajcie ich bo na pewno na tym stracicie.
Moje OSOBISTE doświadczenia:
1. Pareto, chwalone przez doradców, ludzie potracili 75% zysków, ja też.
2. Better future - opłaty tak wysokie że nigdy nie zarobi (oczywiście doradca nic o tym nie mowi)
3. Lokaty - teraz miałem na 3 miesiące, niby dobre oprocentowanie, ale skonczyła się 10 lipca a do dzisiaj nie ma kasy. Po prostu mają na przelew 14 dni roboczych czyli 3 tygodnie (doradca oczywiście o tym nie wspomniał), czyli jest to lokata na 4 miesiące więc oprocentowanie o 25% niższe.
Doradcy wszystko zachwalają bo od tego mają prowizje, dają do podpisu 30 stron - kto to przeczyta. Nic nie powiedzą o kosztach, prowizjach itd. Jak podpiszesz papier - to już Cię mają w d.
Zdecydowanie i szczerze odradzam.
Piotr Szymański / 94.254.193.* / 2013-07-07 14:56
Pana bezpodstawną krytykę wystarczyłoby skwitować odpowiedzią na pierwszą poruszoną Pana kwestie - jeśli stracił Pan bowiem 75 ZYSKÓW to ciągle zarobił Pan 25% wkładu (to chyba nie najgorzej?). Jednakże chciałbym prosić jeszcze o merytoryczne rozwinięcie kwestii "opłat tak wysokich".

Będę wdzięczny za odpowiedź.


Pozdrawiam, Piotr Szymański
________________________

Online Ekspert Open Finance
krak4141 / 178.235.74.* / 2012-08-10 16:03
Bzdury, trzeba tylko w edycji danych lokaty zmienić domyślnie ustawioną "odnawialność lokaty" na "nieodnawialną" i trzeba podać nr rachunku do zwrotu. Kasa wraca najczęściej w dniu zakończenia lub następnym.
JOŻIN Z BAŻIN / 78.88.62.* / 2013-01-29 00:24
ZGADZA SIĘ :)
Kto pyta - nie błądzi =
nie wypisuje "banialuk" na forach internetowych ... ehhhhh
co za kraj ...
bonifacy30 / 2012-04-30 20:43
Moim zdaniem firmę OF jak każdą inną budują ludzie...a to jakie doradca ma podejście do klienta to już tylko i wyłącznie indywidualna sprawa. Sam wahałem się, czy skorzystać z usług OF. Poszedłem jednak, ale z nastawieniem dość sceptycznym. Doradca zaskoczył mnie pozytywnie. Dostałem kredyt w Banku BGŻ i to na bardzo dobrych warunkach...i wcale nie próbował mi wcisnąć Getin Banku. Jeszcze raz podkreślam - nie przekreślajcie całej firmy OF z tego względu, że akurat trafiliście na fatalnego doradcę. Mój doradca był naprawdę zaangażowany i wiele mi pomógł. Jakby ktoś pytał o kogo chodzi - to OF Oddział w Łomży, pan Marcin.
Piotr Szymański / 178.36.151.* / 2013-10-08 07:47
Dziękuję za opinię i polecenie jednego z naszych doradców.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
_______________________
Online Ekspert Open Finance
vol999 / 109.243.96.* / 2012-04-24 18:48
OF-zero profesionalizmu doradcy w Lublinie,a do tego chciał mnie nabrać i to wszystko z falszywym usmiechiem na twarzy .Nie polecam.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: