Forum Spółki giełdowe Open Finance SA w upadłości

Open Finance sprzedał mniej produktów finansowych

Open Finance sprzedał mniej produktów finansowych

Wyświetlaj:
kinga44 / 2013-07-14 15:24
I wszystko jasne- dotyczy oszustw przy POLISOLOKATACH , ludzie już się dowiedzieli i dowiedzą o oszustwach stosowanych przez ich doradców którzy ukrywali informacje o opłatach za zarządzanie o opłatach przy wcześniejszej rezygnacji z ubezpieczenia - ludzie tracą 100 % wpłaconych pieniędzy, naciągnęli ludzi starszych i nierozumiejących tej inwestycji obiecując , że zarobią więcej niż na tradycyjnych lokatach bankowych. Wstyd Open Finance- piszę z pełną odpowiedzialnością bo też jestem OSZUKANA!
MAX203 / 77.113.208.* / 2013-02-15 14:20
PEWNIE NIE WIESZ W CO WPADLIŚCIE ALBO JESTEŚ JEDNYM ZNICH TAKIM ŻELOWYM CHŁOPTASIEM
Eeeeeeee9999 / 195.177.210.* / 2012-09-17 09:59
Nie dziwota, ludzie zaczynają się orientować, że to naciągacze i krętacze. Wysyłają zapytania o kredyt do banku a później okazuje się, że nic takiego nie miało miejsca. Oczywiście najlepsze oferty to te z grupy Getin. I nie najlepsze dla klienta, tylko dla doradcy / OpenFinance. Po co tacy pośrednicy?
kredytowiec / 195.95.144.* / 2012-11-20 11:08
brałem w Open Finance kredyt hipoteczny, wcześniej byłem w swoim banku- doradzili mi inny Bank i jak sie okazało wyszło mi to na dobre bo dostałem lepsza ofertę u nich i nie był to Getin BAnk ( nawet nie był brany pod uwagę a wybraliśmy 4 banki). jak w każdej firmie- trafiłeś na złego/niedoświadczonego doradcę, ja jestem zadowolony jak kilku moich znajomych, którzy korzystali z ich usług.
ja korzystałem z Open Finance w Zabrzu, znajomi tez w Zabrzu, jeden znajomy w Bytomiu i też byli zadowoleni. nie mogę im nic zarzucić, było OK
kinga44 / 2013-07-14 16:49
do kredytowiec zapraszam na stronę wrobieni.org zobaczysz jak Twoi ziomale zostali ze ŚLĄSKA wrobieni przez open i Getin bank. albo jesteś od nich albo faktycznie jeszcze do Ciebie nie dotarło, że może podpisałeś coś a potem przejrzysz na oczy!
ase / 86.149.139.* / 2012-07-28 22:26
----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.----
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy