Forum Forum finansoweInne

open finance wasze opinie

open finance wasze opinie

moli56 / 2011-11-24 08:29
Potrzebujemy pomocy w pozyskaniu kredytu hipotecznego i w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, czy wybór Open Finance byłby trafny? Korzystaliście może z ich usług, byliście zadowoleni? Jak wygląda opłata za usługi Opena?
Wyświetlaj:
Wkurzony / 89.72.235.* / 2019-06-12 15:55
Najgorsze jest to że udzielają pożyczek na falszywe adresy . Masakra .
Były klient / 83.31.159.* / 2019-04-03 09:50
Masakra.Goście dobrze zarabiają na prowizjach itp. Nic nie robią i robią to dwa razy dłużej niż sam bank. Telefon od doradcy świadczy tylko o dalszych kłopotach...
Proponuję zanim wyjdziecie do przedstawiciela najpierw samemu zapoznać się z ofertami banków. Z pewnością zajmie to mnie czasu i stresu. Koszt kredytu chyba łatwo wyliczyć i porównać opcje.
Omijać tą firmę szerokim łukiem !
Kasyvir71 / 93.105.177.* / 2018-08-19 16:24
W doborze kredytu hipotecznego pomagał mi ten ekspert http://finansowypiotr.pl/. Ma siedzibę w Gdańsku i już dziesięć lat doświadczenia w branży. Serdecznie polecam
nabrany / 178.37.190.* / 2018-07-13 14:03
OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM.
sPRYTNE KRUCZKI I KALKULACJE SPOWODUJĄ PEWNĄ STRATE PIENIEDZY
DaveZ / 109.241.113.* / 2018-01-15 13:21
Banda złodziei nie polecam, chyba że chcecie stracicc pieniądze, umowy śmieci wykorzystuja tylko waszą niewiedzę. Nie ryzykujcie
Kamilakama361 / 95.41.194.* / 2016-04-14 13:34
Open Finance to tragedia. Mlodzi ludzie unikajcie tego biura. Doradcy zero kompetentni, widza mlodych ludzi to wciskaja kit jak to pieknie nam zalatwia kredyt. Na moim przykladzie: znalazlam z narzyczonym mieszkanie zglosilismy sie do open finance zeby pomogli wziasc nam kredyt hipoteczny z mdm bez wkladu wlasnego. Czekalismy ponad miesiac na decyzje z banku. Wczoraj postanowilam zadzwonic do "naszego" doratcy z opena zeby spytac jak sprawy wygladaja, pan M stwierdzic ze akurat mial do mnie dzwonic. Przez tele poinformowal mnie ze kredyt dostalismy i zeby jeszcze w ten sam dzien przyjsc i omowic wszystko. Bylam przeszczesliwa ze wkoncu nam sie udalo i bedziemy miec swoj wlasny kat. No i sie zaczelo poszlam do pana M doradcy open finance i uswiadomil mi ze teraz poczebujemy tylko 30tys wkladu wlasnego. Szczeka mi opadla. Wczesniej Wciskal mi kit ze mdm juz mamy przyznany tylko teraz czekac na kredyt. Do wczoraj przystal przy tym ze mamy mdm kredyt tylko 30tys musimy sobie zalatwic. Sugerowal nadal ze mozemy wziasc drugi kredyt na ten wklad wlasny ze on nam zalatwi tylko teraz rzyranta bedziemy pottzebowal. Czyli biorac wszystko w kupe zalatwil nam kredyt BEZ mdm ale z wkladem wlasnym. Pan M jest zero kompetentny. Dzis poszlam odebrac swoje dokumenty do niego to byl wielce zdziwiony bo myslal ze znajdziemy mieszkanie inne warte kwoty przyznanego kredytu i wtedy bez wkladu wlasnego. Ja sie na tych sprawach nie znam ale jako mloda osoba mam mozg i widzac to wszystko to jest cyrk na kolkach. I jak tu komu zaufac i walczyc o mieszkanoe jak w tej Polsce wiekszosc ludzi to buraki siedzacy za biorkiem bez jakich kolwiek kompetencji.
Torn1916 / 212.160.172.* / 2017-02-08 10:21
Jak się nie potrafi 30 tysięcy zaoszczędzić to gdzie wy ludzie się za branie kredytu bierzecie? Najlepiej jakby dali Wam kredyt za darmo na bezrobociu...
bibibi1 / 5.226.81.* / 2017-03-20 12:50
Jak się zarabia najniższą krajową, to ciężko młodym szybko zaoszczędzić 30.000 zł; a mieszkać by się chciało gdzie indziej niż kątem u rodziny.
yahia / 89.67.211.* / 2016-02-26 12:00
Każdy bez wyjątku z doradców z jakim miałam wątpliwą przyjemność rozmawiać nie był kompetentny. Niektóre procedury ich działania kwalifikują się do SĄDU! - na przykład proponują ratę "LEPSZĄ OD POSIADANEJ" bez porównania czasu kredytowania z obecnym kredytem. Takie i inne cuda na patyku można spotkać - jeak się ktoś nie zna to mucha w sidła, a jak się ktoś zna to w końcu niech ktoś profesjonalnie przerdtawi OpenFinansowi pozew o wprowadzanie w błąd - i to poza absolutnym mijaniem się z oczywistymi faktami finansowymi ich pomysłów i propozycji - także wbrew przepisom obecnym między innymi w zakresie informacyjnym podczas imiennej oferty kredytowej. DO ludzie który stracili kasę na ich 'doardztwie' także należę z resztą, po latach trafiłam do nich już wyedukowana i z niedowierzaniem odkryłam jakie herezje finansowe można usłyszeć. A niektórzy nie znają się do tego stopnia że po prostu żal komentować!
oburzony 123 / 84.40.141.* / 2016-02-02 20:41
chcesz nie stracić pieniędzy i nerwów omijaj opena szerokim lukiem dobrze radze to oszusci straciłem 30 tys przez nich i getin bank
Szczecinianin / 91.217.161.* / 2016-03-02 17:25
Ja wpłaciłem 10tys i po 2 latach zrezygnowałem. Na wypłatę środków czekałem 2 miesiące od złożenia dyspozycji. Na moje konto wróciło 9200zl...Oszuści. Jedynie oni zarobili na moich oszczędnościach.
ali123 / 31.63.194.* / 2015-09-02 22:22
Wynagrodzenie doradców open finance różni się zależnie od tego jaki klient bank wybierze ( a raczej jaki bank doradcą mu za proponuje ). Najlepiej płaci im Getin Bank bo ta sama grupa kapitałowa i nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej - generalnie banda oszustów która za nic ni odpowiada ( przecież są tylko pośrednikiem... ) Nie ma u kogo złożyć reklamacji, opóźniają decyzję z tańszych banków bo mało zarobią itd...
panstwoprawainaczej / 195.60.216.* / 2015-06-12 11:59
bezpieczniej jest pozyczyc pieniadze od mafii,
moja wierzytelnosc podobno przejeli od polbanku.
Telefony od 6:00 do 22:00, do domu i do pracy. Straszenie wlasnym komornikiem wizytami w domu i w pracy. Nie obchodzi ich ze jak dotad sad odrzucil ich roszczenia.
Adam K / 89.71.173.* / 2015-05-01 16:01
Myślałem że Open Finance to solidna firma a okazało się że pani Martyna S. która ją reprezentuje jest wysoce nieprofesjonalna nierzetelna i nieuczciwa. Zamykanie rachunku który miała pilotować ,miało trwać maksymalnie 30 dni a trwa już 80 dni i dalej nie jest zamknięty.Po ostatniej rozmowie zobowiązała się zadzwonić na następny dzień i nie dotrzymała słowa przez kolejne dni.Rachunek miałem wyzerowany.a teraz wchodząc na niego zauważyłem że saldo jest na minusie.Tak postępuje profesjonalny doradca.
oszukany3 / 83.16.106.* / 2015-02-01 10:12
Przez pomoc "doradcy" z Open Finance straciłem ponad 15 tysięcy złotych. Uważajcie na nich bo wygląda na to że jest to drugie Amber Gold.
abc820 / 91.197.88.* / 2014-12-09 17:19
Witam, nigdy więcej współpracy z open finance. Staraliśmy się o kredyt hipoteczny. Sądziliśmy, że przekazanie sprawy w ręce doradcy finansowego pozwoli nam na szybkie i sprawne uzyskanie kredytu. Nasz doradca okazał się wysoce nieprofesionalny, nierzetelny i niekompetentny. Czujemy się okłamani i oszukani. Wszystkie działania podjęte przez doradcę trwały prawie 3 miesiące. Także daje do myślenia na temat doradcy i całej jednostki. Najlepszym rozwiązaniem jest wzięcie w swoje ręce i samemu działać.
Renia64 / 83.22.249.* / 2016-02-11 21:17
Musze sie dolaczyc do negatywnych reakcji. Po kilku miesiacach rozmow i przygotowywania niezbednych dokumentow okazalo sie ze jednak nie ma mozliwosci zalatwienia kredytu na podstawie dochodow z zagranicy.
W miedzy czasie (po wieli zapewnieniach od doradcy ze bedzie kredyt) zostala zlozona rezerwacja domu i wniosek o zakup gruntu obok domku itd.. 2 miesiace prac na nic i strata finansowa, tylko dla tego ze doradca nie byl dobze poinformowany...
Wprowadzono nas w blad ale straty i konsekwencje tego nikt z nich nie ponosi.
jttk / 77.73.8.* / 2014-12-09 08:26
Nigdy nie powtórzę z nimi współpracy!
Z prostego powodu, po podpisaniu wstępnego aktu notarialnego, na załatwienie formalności z bankiem (już wybranym, o pozytywnej odpowiedzi) mieliśmy 14 dni na na zapłacenie deweloperowi kredytu. Dzieki "pomocy" specjalisty open finance procedura trwała ponad 60 dni.. co skutkowało:
- ponagleniami i naliczaniu odsetek od dewelopera
- zmianą terminu pracy ekipy remontowej (utrata zaliczki)
- licznymi telefonami i mailami (stracony czas i nerwy)
- utrata mojego urlopu w pracy - wziętego właśnie na wykończenie mieszkania
Koniec końców, wyraziliśmy swoją opinię bezpośrednio do OF i w odpowiedzi usłyszeliśmy, ze to uwaga... nasza wina (przekazaliśnmy im dokumenty w dzień po notariuszu), wina dewelopera (zmieniał akt własności - nieprawda, dzwoniliśmy się zapytać), wina banku (różnie trwają procedury). Oczywiście nei usyszeliśmy nawet słowa, że przepraszają, że jest to niekomfortowa sytuacja. Nie skomentowali również, że nasz doradca wyjechał na urlop i nie przekazał naszej sprawy koledze, koleżance i stąd wynikło opóźnienie skutkujące faktem, że nikt nie znał naszej sytuacji i byliśmy odsyłani między różnymi osobami.
Grażyna100 / 188.146.98.* / 2019-07-15 23:24
14 dni na załatwienie kredytu? Deweloper doskonale wiedział że to jest za krótki okres. Sama procedura w banku to ok 1,5-2 msc o ile skompletuje się wszystkie dokumenty. Sa przypadki że udaje się trochę szybciej. Bank musi sprawdzić wasze dochody, zweryfikować je u waszego pracodawcy, zrobic inspekcje na nieruchomości , wycenić jaą zbadać stan prawny , przygotować umowę kredytowa i etc. tego nie zrobi się ot tak od ręki.
Maciej tomaszewski / 82.160.14.* / 2014-12-03 08:43
Przez prawie dwa miesiace prosze sie o usuniecie usterki polegajacej na niemozniosci logowania sie do systemu,stracilem mase pieniedzy na telefony,dojazdy do filii O.F.Nikogo to nie interesuje.Tak postepuje powazna firma mianujaca sie liderem na rynku finansowymZ?gdyby do kogos to dotarlo chetnie podziele sie moim problemem moj nr telefonu 786984228
zephim / 2015-02-07 16:53
mam ten sam problem... już 3ci miesiąć próbuję się doprosić mojego "opiekuna konta" o wygenerowanie nowego hasła, a ten mi dalej mówi ze moje dane są w ciągłym czasei przenoszone do nowego portalu i nie może mi zmienić hasła... nie jestem w stanie się tam zalogować ani nic zrobić.. i nie wiem czy mam dzwonić i prosić o rozmowe z dyrektorem placówki czy dzwonić do urzędu ochrony praw konsumentów... w moim przypadku chodzi o produkt "better future" + IKE na 10 lat oprocentowanie 6,48%... na better future nie jestem w stanie się zalogowac od 3 miesięcy i nic nie mogę tam zmienić... co mogę zrobić?
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy