Forum Forum pracyPraca za granicą - opinie

Opiekunki osób starszych w Niemczech

Opiekunki osób starszych w Niemczech

Agencja Doradca / 83.20.239.* / 2011-01-10 20:01
Agencja Pośrednictwa Pracy DORADCA
od 2004 roku zajmuje się poszukiwaniem miejsc pracy dla opiekunek osób starszych w Polsce i na terenie Niemiec i w chwili obecnej poszukuje:
OPIEKUNEK OSÓB STARSZYCH DO PRACY W NIEMCZECH
 
Opis stanowiska

Do obowiązków opiekunki należy m.in. kompleksowa opieka nad podopiecznym, wykonywanie prac domowych, robienie zakupów, towarzystwo,
wychodzenie na spacery z podopiecznym, organizowanie czasu, wsparcie emocjonalne.

Wymagania
- dobry stan zdrowia
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na porozumienie się z podopiecznym i w sytuacjach dnia codziennego
- referencje potwierdzające doświadczenie w opiece
- mile widziane prawo jazdy
- chęć pracy z osobami starszymi
- gotowość podjęcia pracy na okres 3, 6, lub 12 miesięcy

Oferujemy
- legalne zatrudnienie
- opłacone składki ZUS: emerytalne, rentowe, chorobowe i wypadkowe
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- zwrot kosztów podróży
- pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem
- atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od znajomości języka i doświadczenia
- osobom z podstawową znajomością języka niemieckiego oferujemy bezpłatne kursy doszkalające w Szczecinie

Aplikacje prosimy kierować na:
Agencja Pośrednictwa Pracy DORADCA Ewa Prus
Al. Powstańców Wlkp. 63 lok.105
70-130 Szczecin
tel: 91 485 38 70
biuro@doradca.org.pl
http://www.agencja.doradca.org.pl

Z poniższym dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)
Wyświetlaj:
arlene_b / 2017-12-11 11:16
Ja przy każdej podjętej za granicą pracy korzystałam ze wsparcia firm rekrutujących. Ostatnio z Mondi Polska, gdzie znalazłam bardzo dużą liczbę ofert pracy w Niemczech. Ze wsparcia Mondi byłam bardzo zadowolona.
MarlenaN / 83.30.239.* / 2017-11-30 11:48
Zapraszam wszystkie opiekunki/opiekunów na grupę z ciekawymi ofertami pracy w branży. Pozdrawiam, Marlena.
gosia77 / 37.30.20.* / 2012-12-17 12:29
też wyjeżdzałam z agencja pracy, ale PracaEU, bylam bardzo zadowolona, pasowały mi w szczególności wyjeżdy, które nie były dłuższe niż 3 miesiące, placa była dobra, odlożyłam sporo pienięzdzy na cel, na który zbierałam, wszystko legalnie, bez zadnych problemów, wystawiaja zaświadczenia o zatrudnieniu, również po niemeicku, polecam http://www.pracaeu.pl

Najnowsze wpisy