Forum Forum finansoweBanki

Opinia o kliencie

Opinia o kliencie

andrzej2380 / 83.20.20.* / 2008-04-30 23:33
Nie spotkałem się nigdy, w żadnym Banku, z tak negatywną opinią jaką zaprezentował EuroBank na moją prośbę.Miałem do tej pory trzy kredyty w tym Banku.Wszystkie na 24 miesiące.Spłaciłem je po sześciu miesiącach.Teraz mam kredyt na kwotę 6000.Pozostało mi do spłacenia kapitału 4300.Postanowiłem wziąść kredyt konsolidacyjny w banku X.Poprosiłem o opinę o zobowiązaniach wobec EuroBanku,tego wymagał Bank o którą pożyczzkę się zwróciłem.
Jak zobaczyłem opinię, to ugięły mi się nogi.
To dziadostwo mieniące się Bankiem, wystawiło mi opinię nierzetelnego klienta.
Wytłumaczę w czym rzecz,Rata miesięczna, to 299,o5 zł.Wpłata na konto w myśl umowy to 300 zł,tak napisano.Okazało się, że 299,05 to rata, pozostała kwota, to na prowadzenie konta.Tylko, że na prowadzenie trzeba zapłacić 1 zł.Po X miesiącach nastąpiła niedopłata 1,40 gr.
W opini napisano, że jedna rata w niepełnej kwocie, zadłuźenie 1,40 gr, , klient nierzeteny.
Lecz skumano w banku, że występuję o kredyt konsolidacyjnyi po trzech dniach słyszę w słuchawce tekefinu, że mają dla mnie propozycję kredytu konsolidacyjnego, w kwocie jaką złożyłem w banku X, tyle, że o 50 procent wyższą niź w banku X.
O co w tym wszystkim chodzi.
Wyświetlaj:
amagda / 188.29.15.* / 2011-11-26 00:04
najgorszy bank to delikatnie mówiąc i w dodatku w tym banku pracują osoby niekompetentne które nie nadają sie do tej pracy . Ja pracuję w Anglii , chciałam wsiąść kredyt w Polsce , na necie widziałam reklamę banku "kredyty dla pracujących za granicą" . będąc w Polsce zaszłam do tego banku żeby się dowiedzieć więcej , powiedziano mi że niema problemu i że bez żyranta mogą mi udzielić kredytu nawet do 105.000 zł , dostałam długą listę jakie dokumenty muszę przedstawić oczywiście przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego . kiedy wszystkie dokumenty przetłumaczyłam co wyniosło mnie około 1000zł i dosłownie po 3 tygodniach przyjechałam do Polski tylko dla tego kredytu , oni mi powiedzieli że nie ma mowy bo z podatku się rozliczam w Anglii a nie w Polsce . kiedy zapytałam że jeszcze 3 tygodnie temu to było bez znaczenia a teraz to jest problem ?i że naciągnęli mnie na niepotrzebne koszta , pani wzruszyła ramionami i z głupkowatym uśmieszkiem powiedziała "to nie ja udzielałam pani informacji"
nie dość że powalony bank to pracują tam powaleni ludzie ....
bohun7 / 2011-04-04 11:33
podobno klient płaci, klient wymaga, ale jak widać nie ma to w tym wypadku żadnej mocy, z bankiem się nie wygra, robi z człowiekiem co chce :/
Andrzej2380 / 83.20.20.* / 2008-04-30 23:45
Proponuje omijać ten Bank wielkim łukiem.Po pierwsze wielkie ździerstwoo, procent powyżej 20 procent, przy tym ,jak poprosisz o opinie odnosnie wiarygodności, to wystawią Ci taką, że nie będziesz pasował w buty.
Omijaj, moim zdaniem, tego syfa wielkim łukiem.
Z takimi analiykami, wróżę, Wam szybką agonię.
Pozdrawiam
sds / 85.222.40.* / 2008-05-02 01:17
zgadza się, ten bank to wielkie zdzierstwo, przez jego klientów okrzykniętych "lichwą". Przy kredytach rzędu 6-7 tys RRSO wynosi ok 45 - 50%. Co z tego, że wydają dużo kasy na marketing, skoro Strasznie duże koszty kredytu;
prowizja od 1do 5% (przeważnie naliczane jest 5%), opłata przygotowawcza 40 pln, i najlepsze -
ubezpieczenie kredytu. Doradcy nawet nie informują o tym, że pożyczka jest ubezpieczona, chybaże klient się zapyta bo zobaczy kosmiczną kwotę na umowie. Co lepsze - doradcy również nawet nie informują, że z większości ubezpieczeń klienci nie będą mogli skorzystać, ale i tak je wciskają.

Na każdym kliencie chcą zedrzeć jak najwięcej, także proponuje inne banki.
andrzej2380 / 83.20.20.* / 2008-05-01 00:04
Możecie na reklamy swojego Banku wydawać miliony złotych,, lecz moja negatywna opinia, o Waszym produkcie , bedzie powielana na wszystkich możliwych forach.Nie podaruje Wam tej zniewagi i takiego podejścia Waszych anatityków dla mnie głąbów, wystawienia mi takiej opinii.

Pozdrawiam
życzliwa olga / 89.79.140.* / 2011-04-01 23:01
Najgorszy bank w Polsce,bonifikaty kosztem innych,omijać nie tylko łukiem,ale wogóle
nie patrzeć w jego stronę ,bank do bani a pracownicy godni tego banku, oby szbko się skończył.
Pozdrawiam

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: