Forum Polityka, aktualnościKraj

Opinie i komentarze źródłem wiedzy o firmach

Opinie i komentarze źródłem wiedzy o firmach

Wyświetlaj:
aj / 178.23.110.* / 2019-10-06 12:44
https://pl.turkeyetouring.com/apply

Firma pod powyższym linkiem pobiera z konta klienta kwotę ponad 300 zł po złożeniu wniosku, gdy wiza do Turcji, turystyczna, kosztuje 20 dolarów.Nie ma żadnej możliwości rezygnacji z wizy, gdy wyjazd okazuje się niemożliwy, a wiza zbędna. Cyniczni dranie działają pod tym adresem.
Basia754 / 79.188.109.* / 2019-08-01 11:36
OGIDO portal pracy zbiera oferty dla szukających zatrudnienia. Jeśli potrzebujesz pracy, lub jesteś pracodawcą poszukującym pracownika - nasz serwis to idealne miejsce dla Ciebie. Tutaj spotykają się ambitni ludzie i rzetelni właściciele firm. Kryteria wyszukiwania wolnych stanowisk pomogą Ci odnaleźć pracę lub pracownika, jakich potrzebujesz, zgodnie z kwalifikacjami i oczekiwaniami. Nasza platforma to kompleksowa oferta dla Agencji Zatrudnienia i Agencji Pracy - korzystaj w dowolnym czasie i z każdego miejsca na ziemi, 24/7.
Alek0010 / 89.70.226.* / 2019-03-20 16:35
Ten pan posługuje się trzema nazwiskami i naciąga ludzi-okrada z pieniędzy na nieistniejące biznesy.To OSZUST!
Mariusz 509024942 / 37.248.200.* / 2021-05-09 22:51
Mogę więcej informacji uzyskać
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Sławek Malinowski / 83.9.167.* / 2019-03-12 23:11
To prawda chociaż nie zawsze. Czasami lepiej jest po prostu zadzwonić i porozmawiać z przedstawicielem albo właścicielem. Znacznie więcej nam to powie aniżeli "jakaś tam opinia". Sam tak robię zanim wybiorę wykonawcę. Po 2 minutach rozmowy można się bardzo dużo dowiedzieć. Ostatnio dzwoniłem po kilku firmach remontowych w Warszawie i postanowiłem sobie, że spośród 10 do których zadzwonię - wybiorę dwie a następnie zadzwonię jeszcze raz (oczywiście podałem wszystkie szczegóły zlecenia a nawet zdjęcia) i ceny były różne i różne odpowiedzi. Np w dwóch firmach mi odmówiono bo stwierdzili, "że to za dużo roboty" byłem wkurzony. Dzwoniłem dalej. Obdzwoniłem 10 firm wykończeniowi remontowych na terenie samej Warszawy i wybrałem ostatecznie. Czy się opłaca tracić czas na dzwonienie? Tak. Gdybym wybrał pierwszą firmę to prawdopodobnie bym żałował tego wyboru.Nie będę owijał w bawełnę. Wyremontowali mi cały parter i łazienkę na górze w dobrej cenie. Nie wybrałem też najtańszych fachowców tylko tylko takich którzy mieli opinie w internecie. Pozdrawiam ekipę remontową Remontartbud z Ursusa. Wszystkiego dobrego i zapraszam przy okazji na kawę i ciasto (żona się uparła żeby tak napisać to piszę) Jeszcze raz dzięki za wszystko i pozdrawiam cześć!
stefan77680 / 195.245.105.* / 2018-06-21 22:28
madmax work dluznik nieplacacy zobowiazan
Paulina703 / 188.146.37.* / 2017-12-28 12:45
Praca w Jean Louis David to sama przyjemność. Miła atmosfera, super zarobki. Dobra firma dla osób chcących się rozwinąć we fryzjerstwie. Elastyczne godziny pracy. Jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie.
Sicilia / 88.156.134.* / 2019-06-10 03:09
Bardzo pozytywnie oceniam współpracę z Biurem Kooperacja W Poznaniu. Jakie było moje miłe zaskoczenie, gdy dowiedziałem się, ze w tym roku mogę płacić mniejszy ZUS. Myślałem, ze to nie dla mnie, a jednak Pani Ela czuwa nad wszystkim. A więc, potwierdziło się, pozytywne opinie na ten temat krążą w sieci od lat
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy