Forum Forum inwestycyjneFundusze

Opinie zarządzających o sytuacji na giełdzie

Opinie zarządzających o sytuacji na giełdzie

skomentuj
weisse111 / 2008-03-25 11:16
— Wydaje się, że najgorsze za nami. Indeksy w ostatnim miesiącach spadły bardzo silnie. Po gwałtownych zniżkach odreagowanie jest bardzo prawdopodobne. Dodatkowo drugie półrocze tego roku powinno być znacznie lepsze. Nie zalecamy zatem wychodzenia z TFI, jeśli perspektywy w dłuższym terminie są dobre — przekonuje Leszek Jedlecki, prezes ING TFI.

W podobnym tonie wypowiada się Zbigniew Jakubowski, prezes Union Investment TFI.
— W ostatnich dniach rynki są bardzo nieprzewidywalne. Nie powinno to jednak zrażać klientów, którzy chcą oszczędzać w towarzystwach inwestycyjnych w dłuższym terminie. Zdecydowanie odradzam im sprzedaż jednostek inwestycyjnych.

— Jesteśmy w ostatniej fali spadkowej przed dużą korektą wzrostową. Z tego punktu widzenia może to być dobry moment na średnioterminową, dwu-czteromiesięczną inwestycję w fundusze. Nie podejmuję się jednak prognozować, co się będzie działo w najbliższym roku — uważa Marek Mikuć, członek zarządu Allianz TFI.
Wyświetlaj:
weisse111 / 2008-03-25 11:26 / Bywalec forum
Artykuł przyklejony ze strony fundi.pl
hannibal / 2008-03-25 12:37 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja im wierzę...bezgranicznie ;)
skomentuj
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy