Forum Polityka, aktualnościKraj

"Opłata audiowizualna albo zapaść mediów publicznych"

"Opłata audiowizualna albo zapaść mediów publicznych"

Wyświetlaj:
Abaz / 80.94.18.* / 2015-05-15 09:16
Proponuję dopuścić do zapaści mediów
acomitam / 109.241.112.* / 2015-02-04 07:54
Kultura wysoka, dobra literatura i TVP to są rzeczy, które chodzą zupełnie oddzielnymi drogami. TVP to chłam, buractwo, nieustająca propaganda zaprzaństwa spod znaku PO+PSL i reeeeeeeklamy, głównie środków na przeczyszczenie, wzdęcia i zgagę. Poziom idealnie odzwierciedla możliwości intelektualne włodarzy TVP, tych wszystkich Braunów, Dworaków i reszty tej ubeckiej bandy. Nie zamierzam płacić na ten chłam.
Ivv143 / 159.205.241.* / 2015-02-03 20:19
Od lat nie oglądam telewizji ani publicznych, ani prywatnych, bo nie jestem durniem, by oglądać propagandę i kłamstwa. Odbiornik posiadam, bo puszczam na nim dzieciom bajki z dysków. To za co mam płacić? Za misję? Czyją? Jaką? Dziękuję, ale misji nie kupuję.
T. / 81.190.63.* / 2015-02-03 15:31

danina, za którą obywatel może mieć media wysokiej jakości.

Czy mowa tu o emisji lawiny durnych polskich seriali ,których nawet za wszelką cenę nie da się strawić ? Dlaczego w TV komercyjnej emituje się seriale i inne materiały filmowe w miarę godne uwagi ?
A może chodzi tu o finansowanie emisji prymitywnych kabaretów w TV publicznej ,których nawet za karę nie da się oglądać ?
Komercyjne stacje TV nie muszą mieć dofinansowania, a radzą sobie z oglądalnością wyśmienicie .
Moim zdaniem nie należy dofinansowywać publicznej telewizji lecz diametralnie zmienić kierownictwo tejże. I to na każdym szczeblu. Począwszy od samej góry aż do parteru. Zaś na razie przestać finansować wszelkie te edycje,które widzowie oglądają bezpośrednio przed snem zamiast środków nasennych.
BadaczNetu / 37.248.254.* / 2015-02-03 14:30
Doświadczenie uczy, że media publiczne są w stanie zjeść każdą ilość kasy, produkując zawsze rządową propagandę.
xtyro / 83.12.134.* / 2015-02-03 12:28
zlikwidować publiczne radio i telewizję, są zbędnym wydatkiem.
tvp zgarnia większość reklamy i jeszcze im mało. niech ograniczą zarobki i przestaną produkować bezsensowne seriale. jak jest porządna impreza sportowa to i tak trzeba oglądać w komercyjnych telewizjach, wiec gdzie ta misja? a radia publicznego i tak mało kto słucha.
przy okazji zlikwidować tą całą radę radiofonii i telewizji. będzie tańsze państwo, a nie uchwalać kolejny podatek. mało ich juz jest?
Michu121 / 5.173.72.* / 2015-02-03 12:22
Rzetelna informacja w polskich mediach? Hehehehee, dobre ... Propaganda wylewająca się z radia i TV, zwłaszcza ta dotycząca Rosji, niewiele odbiega od tej lansowanej w okresie komuny. Tyle że wtedy ujeżdżano po USA.
leonek_king / 94.154.24.* / 2015-02-03 12:00
jestem producentem farby i wnoszę aby każdy kto posiada pędzel płacił mi abonament. Chcę żyć lekko i godnie
T. / 81.190.63.* / 2015-02-03 16:02
Na rzecz stacji benzynowych również powinno nałożyć się obowiązkowy abonament (podatek) za sam fakt posiadania samochodów, skoro ja płacę abonament za fakt posiadania radia czy telewizora i to bez względu na to, co ja w tym telewizorze oglądam.
dgen / 2015-02-03 11:21 / Tysiącznik na forum
jak nasza tvp będzie działała na takich samych zasadach jak niemiecka tv publiczna to wtedy zapłacę nawet 100 zł / mc

na dzień dzisiejszy nie widzę sensu aby sponsorować wielotysięczne gaże tzw. gwiazd oraz ogłupiające programy typu rolnik szuka kozy - pokazywane w godzinach największej oglądalności

na dobry film dokumentalny, przyrodniczy , nie wspomne o dobrym kinie , w tvp trzeba czekać do 12-tej w nocy albo w niedzielę wstać o 6-tej rano, potem leci sama sieczka dla widza o IQ szympansa poprzeplatana reklamami
Gogogogoggo / 213.17.201.* / 2015-02-03 10:39
Nie oglądam polskich kanałów z blokami reklamowymi po 15 min., z programami dla ludzi pozbawionych rozumu... Nie chce takich mediów. Wolę oglądać BBC. Co, znowu za mało kasy z ludzi???
syndyk&syndyk / 194.181.137.* / 2015-02-03 10:23
należy zlikwidować telewizję publiczną prostytutkę rządzących PO i PSL.
prosto w oczy / 83.5.107.* / 2015-02-03 10:22
O "zapaści" w mediach publicznych słyszę co najmniej od chyba 7-8 lat. Już z 5 lat temu podobno mieli przetrwać góra 3 miesiące i KONIEC. Tymczasem jak widać nadają nadal i całe to towarzystwo ma się nieźle, no może już tak bujnie się nie rozrasta jak dawniej.
Ludzie mają dość podatków i dodatkowy HARACZ nie przejdzie!!!
Nie narzucajcie z góry ludziom tzw "wysokiej kultury" na siłę!!!. Jak ktoś chce słuchać/oglądać jakieś polsaty, albo inne gówn....e tevałeny to jego sprawa.
Zakodujcie sygnał i wtedy każdy kto was zechce słuchać/oglądać wam zapłaci.
Boicie się prawdy - bo wtedy okaże się jakie naprawdę jest zapotrzebowanie na wasze denne programy i trzeba będzie sztandar wyprowadzić - czyli zwolnić z 70% miernot.

W roku wyborczym i po tylu wpadkach będących jeszcze u koryta "wybrańców narodu" nikt nie kiwnie palcem w sprawie dodatkowych obciążeń wyborców bo samobójcą nie jest - co i tak mam nadzieję niewiele pomoże rządzącej jeszcze zgrai.
A tak przy okazji. Jak tam sprawa pana sikorskiego? No "publiczne media" coś zupełnie cicho. Już całkiem dokładnie zamiecione pod dywan? Wyborcy i słuchacze czekają na informacje. Gdzie wasza rzetelność i dziennikarska dociekliwość? CZEKAMY!!!!
slaby74 / 158.169.40.* / 2015-02-03 10:01
Zlikwidowac rezimowa TVP jak kopalnie, jak sie nie oplaca to trudno :)
program:Bezbronni ludzie w rękach zwyrodnialców / 159.205.129.* / 2015-02-03 09:35
Przydzielić do wodociągów to socrealistyczne narzędzie globala.

Najnowsze wpisy