Forum W wolnym czasieUwagi do Money.pl

Opóźnienie dodawanych ofert i pomieszanie dat

Opóźnienie dodawanych ofert i pomieszanie dat

danielas / 213.238.68.* / 2013-10-11 18:57
Używam tego forum do szukania pracy, bo łączy w sobie wiele różnych serwisów - zamiast latać po Infopraca, pracuj.pl, praca.pl i kilkunastu innych mam wszystko w jednym miejscu. Jednak okazuje się, że oferty są tutaj publikowane z potężnym opóźnieniem - proszę spojrzeć, jaką sytuację dzisiaj zaobserwowałem:
http://imageshack.us/photo/my-images/203/9agk.jpg/
Są też problemy z wyszukiwaniem. W ustawieniach wpisuję miasto ,,Warszawa" i faktycznie, 99% ofert jest z Warszawy, ale zdarza się też Poznań, czy Radom. Do tego segregowanie według daty mocno szwankuje - wybrałem, żeby ułożyło mi oferty od najnowszej do najstarszej i MNIEJ WIĘCEJ się to zgadza, ale szukałem ofert z 4 października - najpierw były z 11-tego, potem z 10-tego i tak dalej, czyli prawidłowo, ale po 7-mym października nagle były oferty z trzeciego, potem była jedna strona z ofertami z czwartego, potem na następnej już były z trzeciego, potem znowu z czwartego, znowu z drugiego... kompletne pomieszanie. Wiele ofert też się powtarza - nieraz się zdarzało, że otwierałem kilka dni pod rząd tą samą ofertę i się okazywało, że już wysłałem na nią CV. Zdarza się też, że otwierając ofertę z dnia dzisiejszego, wita mnie informacja, że jest ona już nieaktualna.
Czy nie można ogarnąć tego bałaganu?

Najnowsze wpisy