Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Opozycja krytykuje propozycje Religi

Opozycja krytykuje propozycje Religi

Money.pl / 2006-05-16 16:27
Komentarze do wiadomości: Opozycja krytykuje propozycje Religi.
Wyświetlaj:
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-05-17 08:25
Piękny miał program Religa, program który popierało PO, przecież Religa to ich wynalazek. No i oczywiście PO ma lepszy program, pewnie głównie dla lekarzy, bez podnoszenia podatków. Lekarze za mało zarabiają szczególnie dentyści i ginekolodzy, opieka ze strony pielęgniarek jest super szczególnie jak się im nie zapłaci po boku. A swoją drogą jeżeli koalicja nie znajdzie rozwiązania problemu to będzie to gwóżdz do trumny
DA / 195.225.68.* / 2006-05-17 02:48
W służbie zdrowia chodzi chyba o zaspokajanie potrzeb obywateli w zakresie ochrony zdrowia, a nie zaspokajanie potrzeb lekarry jak próbuje nam przedstawić PO!!! JAk zwykle PO chodzi o zaspokojenie interesów silniejszych i bogatszych.
Marcin / 2006-05-16 22:48 / Bywalec forum
no panowie pis-owcy mieliście naprawiać państwo to do dzieła!!! Panie Religa podniesie Pan podatki, przez parę lat będzie spokój, ale co potem? Polsce są potrzebne gruntowne reformy, również w służbie zdrowia, jednak by takie miały szanse przetrwania muszą być przeprowadzane wspólnie przez wszystkie siły polityczne, tylko wtedy będziemy mieli pewność że w następnej kadencji sejmu kiedy prawdopodobnie zmieni się rząd taka reforma będzie mogła być kontynuowana. Niestety jednak interes partii stoi ponad interesem państwa i nikt niczego nie będzie zmieniał bo to grozi utratą stołka.
theeconomist13 / 83.19.82.* / 2006-05-16 22:09
Liberalizacja służby zdrowia. Niech każdy sam płaci zaswoje zdrowie, wtedy zacznie o nie dbać
radzio / 83.6.230.* / 2006-05-17 09:17
może inaczej - jeśli będę mógł sam opłacać składkę np. w formie abonamentu w prywatnym szpitalu i samodzielnie decydować o pakiecie świadczeń jaki chcę mieć - wtedy będzie spokój, nie interesuje mnie dokładanie do sterty pieniędzy, którymi "zarządza NFZ"
obserwator / 212.244.73.* / 2006-05-16 17:39
Jestem skłonny dać nawet 30% mojej comiesięcznej zaliczki podatku dochodowego na służbę zdrowia! Pod jednym wszakże warunkiem, iż jej całość będzie odliczana w rozliczeniu rocznym, a nie tylko 7,75%!!!
Joena / 195.136.186.* / 2006-05-17 10:38
No nareszcie ktoś tu myśli! Co z tego , ze w ustawie pisze , iż mozesz odbić zdrowotne od podatku. Co z tego? Jesli nie masz podatku w takije wysokości , aby móc cokolwiek odbić! Przecież wielka rzesza ludzi w Polsce zarabia najnizszą krajową! Przecież to znowu Ci najubożsi będą poszkodowani! Ulgi zawsze były i będą tylko dla tych , którzy dobrze zarabiają.
Jo / 213.158.197.* / 2006-05-16 16:27
No i skonczyly sie zarty i zaczynaja schody...dy...dy...dy...dy...
Tu juz nie ma kogo oskarzyc - trzeba cos w koncu zrobic i wziac odpowiedzialnosc!!!

Najnowsze wpisy